Ne
  • Ahşap Ürünler
Nerede

Özel Hasbahçe Anaokulu

Anaokulu yaşantısı, ilkokul deneyimine önemli bir hazırlık sürecidir. Ebeveyn ve öğretmenler tarafından bilinçle yönlendirilen bir anaokulu deneyimi, çocuğun yaşına uygun “oyunla eğitim” ihtiyacını karşılarken, onun ilkokul ile başlayacak uzun eğitim yolculuğu için donanımını güçlendirir. 

Değerler Eğitimi; kendi kültürümüzü, inancımızı öğrenip yaşayıp ve davranışa aktarmaktır. Davranışa dönen her değeri sosyal çevre içinde model olarak insanlara yansıtmaktır. Bunu yaparken bir yandan köklerini sımsıkı tutan diğer yandan da dünya ile entegre olabilen ufku geniş ön yargısız, bilgiye, yeniliğe açık insanlar yetiştirmektir.

Q steam

Fen Tejnoloji Matematik Mühendislik

Q MONTESSORİ

Çocuğun bireysel becerilerine ve ilgi alanlarına ,bireysel öğrenme hızına ve karakter özelliklerine uygun bir pedegojidir.

Q ROBOTİK KODLAMA

Robotik,makine ve kontrol sistemlerini,bilgisayar,elektronik ve uzay bilimlerinin tümünü kapsayan bir ortak çalışma alanıdır.
Kodlama,diğer adıyla programlama anlamına gelir.

Q Değerler Eğitimi

Çocuklarınıza Psikolog onaylı ve isteğe bağlı olarak dini eğitim veriyoruz.Çocuklar hoşgörü,merhamet,paylaşmak,saygı,sevgi,dostuk gibi kavramları daha da içselleştirip manevi alanlarının zeminini oluşturmakta yardımcı oluyoruz.

1 DeğerlendirmeÖzel Atakent Hasbahçe Anaokulu

yoktayokcom17

1 Yorumlar

Telefon Numaram

1/ 5

Rızam olmaksızın telefonuma SMS gönderiyorsunuz. Kişinin rızası alınmaksızın gönderilen SMS ‘lerin yasal bir yaptırımı olduğunu bilmiyorsunuz galiba. Benimle irtibata geçmeniz durumunda telefonumu sizinle paylaşacağım. Sizi KVKK ‘ya şikayet etmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap ve Puan Ver

İşletmeye Puanın Nedir?

angry
crying
sleeping
smily
cool
resim seç

Your review is recommended to be at least 140 characters long

Tüm Çalışma Saatleri
  • Pazartesi07:30 - 19:00
  • Salı07:30 - 19:00
  • Çarşamba07:30 - 19:00
  • Perşembe07:30 - 19:00
  • Cuma07:30 - 19:00
  • ₺₺₺
  • Fiyat aralığı 550 tl - 950 tl

Claim This Listing