Ne
  • Ahşap Ürünler
Nerede

Mons İnternet Hizmetleri, e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirmek üzere,MNK Şirketler Grubu iştiraki olarak Haziran 2012’de kuruldu.

Mons İnternet Hizmetleri, MNK Grubu’nun 50 yıla dayanan tecrübesini ve itibarini, teknoloji ve inovasyon ile kullanarak bu sektörde de kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini maksimum noktada tutmak istemesinden doğmuştur.

Mons İnternet Hizmetleri, e-ticaret yatırımı olarak, çok sayıda marka ve mağazayı tüm Türkiye’deki milyonlarca doğal ürün alıcılarıyla buluşturan açık pazar platformu olarak ‘ dogalavm.com‘ sitesini açtı.

Dogalavm.com; taze ve organik gıda ürünlerinden bebek kıyafeti ve bezine, organik deterjan ve kozmetiğe, yöresel tatlılardan, doğal ürünlerle yapılmış mutfak aletlerine, tekstil ürünlerinden yöresel el işi ürünlere, anlık taze yemeklere kadar, kadar farklı tercih ve gereksinimlere hitap eden binlerce ürün, alışveriş miktarı arttıkça puan kazandıran altyapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Siz de bu doğal ürün cennetine girebilir, çok çeşitli ürün ve mağazanın bir arada olduğu dogalavm.com‘da alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.

Mutlu Alışverişler

MONS İNTERNET HİZMETLERİ

Yorum Yap ve Puan Ver

İşletmeye Puanın Nedir?

angry
crying
sleeping
smily
cool
resim seç

Your review is recommended to be at least 140 characters long