Ne
  • Ahşap Ürünler
Nerede

MSK GLOBAL PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET
Dünyaya Açılan pencereniz

Firmamızın temelleri 2001 yılında atılmıştır. Firma Sahibimiz Mustafa Sinan KILIÇ 2001 yılından itibaren özel sektör firmalarında Sırası ile Man Türkiye A.Ş Otobüs fabrikası Üretim planlama, Gündüz Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti Gümrük bölümünde, Günkar Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Ltd.Şti Gümrük ve Dış Ticaret Müdürü olarak görev yapmıştır. Bulunmuş olduğu görev ve makamların hakkını vererek başarılar elde etmiştir. Çalıştığı şirketlerde üst yönetici konumlarına kadar yükselmiştir. Çalışma hayatında hep yeniliklere açık ve ileriye yönelik çalışmalar yaparak devam etmiştir. Özel sektördeki başarılarına ilave olarak MSK GLOBAL PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET şirketini kurarak kariyer hayatına devam etmektedir. Güçlü bilgi birikimi, Güven ve tecrübeye sahip olmak firmamızın ayrıcalığıdır. Kuvvetli referanslarımız öğrenmek ve Dünyaya açılmak için sizde bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız E-Ticaret ile de yakından ilgilenmektedir. www.dogalcubuktursusu.com E-Ticaret sitesini açarak Ankara Çubuk İlçemizin Doğal Turşularını ve bazı Doğal ürünleri Tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya tanıtıp satış yapmıştır.

Dünyanın birçok yerindeki özellikle Avrupa ve Türki cumhuriyetler ile kuvvetli bağlantılarımız sayesinde sürekli ihracat yaparak ülkemizin 2023 ve 2071 hedefleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Yerli üreticilerimizin ürünlerini Dünya piyasalarında hak ettiği yere çıkarmak için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Türkiye’ de olmayan bazı ürünleri de yurt dışı piyasalardan temin etmekteyiz.

Dünyaya Açılan pencereniz MSK GLOBAL PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET ŞİRKETİ her zaman yanınızda ve hizmetinize hazırdır.

Yorum Yap ve Puan Ver

İşletmeye Puanın Nedir?

angry
crying
sleeping
smily
cool
resim seç

Your review is recommended to be at least 140 characters long

Tüm Çalışma Saatleri
  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
building Bu İşletme size mi ait? Şimdi Sahiplen! Şimdi Sahiplen!

Claim This Listing