Ne
  • Ahşap Ürünler
Nerede

Fabrikaların, üretim tesislerinin   ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan, sevkiyat kalitesini artıran ve kendini sürekli olarak geliştiren      HC PALET A.Ş  girişimci , yenilikçi ve sorumluluk taşıyan  vizyoner ruhuyla 2015 yılında  kurulmuştur.

 Ahşap Ambalaj Üretiminde  ISPM 15   yetki sertifikasını alarak  ürünlerini 125 Ülkeye Sorunsuz Olarak sevk etmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

         Ahşap Ambalaj  sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede lojistik, nakliye, Mobilya  kereste üretim alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir,

         HC PALET A.Ş , geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında  Ahşap Ambalaj ÜretimiYerinde Paketleme Hizmetiyle  birçok farklı projenin güvenle ve titizlikle sevkine  imza atmıştır.

         Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve HC PALET A.Ş, Ahşap Ambalaj sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

          Şirketimiz, bugün 20 yi aşkın teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 60  kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ve taşımacılık filosu ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

         HC PALET A.Ş, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını UKRAYNA da yapmış, gösterdiği üstün başarılarla dünyanın dört bir tarafından gelen dev kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

       UKRAYNA  HC PALET A.Ş  nin global bir şirket olma yolunda attığı en önemli adımdır. HC PALET A.Ş, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanıp, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

       HC PALET A.Ş, uluslararası arenada kanıtlanmış ahşap üretim  deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Q Ahşap Palet

Ahşap Palet, Ahşap Sandık , İkinci El Palet ,İnşaatlık Kereste

Yorum Yap ve Puan Ver

İşletmeye Puanın Nedir?

angry
crying
sleeping
smily
cool
resim seç

Your review is recommended to be at least 140 characters long