Ne
  • Ahşap Ürünler
Nerede

Evodak Ankara genelinde günlük kiralık Ev Ofis Daire Apart konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile evinizin rahatlığını bulabileceğiniz ve sizin için özenle tasarlanan konaklama yerlerini hizmete sunmaktadır. 0312 2856005

Firmamız ;konukları için nezih, hijyenik ve beklentilere cevap veren ayrıcalıklar sunar.Türk aile yapısını, değerlerini ve misafirperverliğini profesyonel kimliğiyle bütünleştirmiştir.Ankara dışında ikamet eden ve belli sebeplerden dolayı kısa süre için Ankara ‘ya seyahat eden kişilere ve firma çalışanlarına evlerinin konforunu temin ediyoruz.

Evodak provides service as daily rental apart and accommodation with specialized stuff where you can find your houses’ comfort. Our company presents decent and hygienic place. Our vision is to keep Turkish family structure and hospitality. We supply the comfort of your house to the people who is coming to Ankara due to certain reasons and living out of Ankara.

5 DeğerlendirmeEvodak Apartment

mersinzeytin74

1 Yorumlar

Evodak Apartment yorumuzdur

5/ 5

Ankara’ya sürekli geldiğimizde Evodak Apartment da kalıyoruz oldukça memnunuz Konforlu temiz emniyetli ve çalışanlar çok ilgili ne nazikler teşekkür ederiz

zelihadoner34

1 Yorumlar

aıle ıcın mukemmel bır yer cokmemnun kaldım

5/ 5

Ankara ya İs icin gelmıstım konaklamak ıcın sıtelerde arama yaparken EVODAK apart konaklamayı gordum aradım gıderken tedırgındım ama cok memnun kaldım kalıtelı duzenlı saygılı temız mukemmel bır yer aıle ıcın uygun daırlerı var tavsıyendır ..

aysegulaykanli69

1 Yorumlar

Evodak Apartment Mükemmel bir işletme tavsiye ederim

5/ 5

Geçtiğimiz hafta İstanbul’dan gelen misafirlerimin konaklaması için rezervasyon yaptığım bu işletme evime araçla 15 dk. mesafede yer alıyor. Gerek konaklama deneyimi, gerek sunduğu imkânlar dolayısıyla muhteşem bir tercih noktasıdır. Misafirlerimi güvenle ve huzurla ağırlayabileceğim müthiş bir işletme olduğunuz için tüm çalışanlarınıza teşekkürler.

banusakarya0178

1 Yorumlar

Bence Ankara'nın en iyisi

5/ 5

Bazı sağlıksal sebeplerden ötürü tedavi amaçlı Ankara’ya gelmem sebebiyle uzun süreli konakladığım, bana kendimi evimdeymişim gibi hissettiren, öncelikleri müşteri memnuniyeti olan mükemmel bir işletme.

hkgunsur41

1 Yorumlar

Ankara'da kaldığım En iyi apart daire

5/ 5

Ankara’da kaldığım en düzgün konforlu temiz ve güvenilir apartlar tavsiye ederim

Yorum Yap ve Puan Ver

İşletmeye Puanın Nedir?

angry
crying
sleeping
smily
cool
resim seç

Your review is recommended to be at least 140 characters long

Tüm Çalışma Saatleri
  • Cumartesi09:00 - 19:00
  • Pazartesi09:00 - 19:00
  • Salı09:00 - 19:00
  • Çarşamba09:00 - 19:00
  • Perşembe09:00 - 19:00
  • Cuma09:00 - 19:00
  • ₺₺₺
  • Fiyat aralığı 300 - 400

Claim This Listing

Ek Detaylar

  • abc:Evodak ankara apart konaklma hizmetleri