Ne
  • Ahşap Ürünler
Nerede

Firmamız Hakkında(About Our Company )

Bursa Evden Eve Nakliyat firmaları(home transport companies) “ndan olan Ergün Evden Eve Nakliyat 2007 yılında Hüseyin Ergün tarafından kurulmuştur. Kuruluşun ilk yıllarında sektöre karşı yabancılık olsada kısa sürede bu yabancılığın üstesinden gelerek profesyonel bir çalışma şekli benimseyen ergün evden eve nakliyat kurumsallaşarak adını sıkça söz ettiren bir kurumsal firma haline gelmiştir. Kurumsallaşmanın kilit noktası olan saygın müşterilerimiz ve onlara karşı gerçekleştirdiğimiz standart üzerindeki  hizmetin önemli bir payı vardır.

Firmamız şahsına ait Evden eve nakliyat sistemine uygun araçları ile taşıma işlemini gerçekleştirmektedir . Bunun yanında yine şahsımıza ait ofislerimiz ve yaptıkları işte ehil olan sigortalı personellerimiz bulunmaktadır (Toplama elemanları tercih etmiyoruz)

K1 , K2 ,K3 Belgelerimiz tescillenmiştir.

Bursa evden Eve Nakliyat Müşterilerimizden Beklentilerimiz evden eve nakliyat sektöründe fiyattan çok firmaların içeriğine yönelik araştırmalar yapmaları  hem bu sayede daha güvenli hizmetler meydana gelir.

Evden Eve Nakliyattaki Hizmetlerimiz:

Şehir içi nakliyat

Şehirlerarası nakliyat

Asansörlü nakliyat

Ambalaj,paketleme

Villa taşımacılığı

İşyeri,ofis taşımacılığı

Depolama hizmeti

Tekstil taşımacılığı (askılı sistem)

Çelikkasa, piona taşıma

Hizmetlerimiz mevcuttur.

Saygılarımızla…                                                              

Memnuniyetli hizmet Gün içerisinde teslim
Üst düzey kalite Güven odaklı
Sigortalı Nakliyat garantisi Profesyonel çalışma sistemi

http://www.ergunevdeneve.com

Q EVDEN EVE NAKLİYAT

BURSA EVDEN EVE NAKLIYAT(HOME TRANSPORT)
Evden eve nakliyat hizmeti günümüz şartları gereğince insanların ev taşıma işlemini kolaylaştırmak için ortaya çıkmış bir hizmet şeklidir.Geçmişte sürdürülen zahmetli,yorucu, sıkıntı verici taşınma işlevlerinin son bulduğu nitelikli bir değişimdir. Bu hizmet sonrasında hiç birşeye elini sürmediği bir hizmettir. Hizmet talebinde bulunan kişilerin kendi titizliği ile hizmeti yerine getiriyormuş gibi, Bizler Bursa Evden Eve Nakliyat firmaları bu hizmeti sizlere sağlıyoruz.Eşya ambalajlama,taşıma ,Bursa evden eve nakliyat araçlarına istifleme aşamalarını titizlikle,dikkatle yerine getiriyoruz.

Bursa Evden Eve Nakliyat hizmetinden yararlanmak isteyen sizlere ücretsiz expertiz ve keşif elemanı gönderiyoruz.expertiz elemanı ; eşyalarınızın ambalajlanmasından taşınması , araca istiflenmesine kadarki evrede uygun ambalaj malzemesi, yeterli çalışan ve eşyalarınıza uygun aracı tahsis etme aşamasında görevlidir.

Keşif görevlisi ; Evinizin buluduğu konum , aracın yanaşacağı yer ve Bursa asansörlü nakliyat hizmeti için asansör müsaitlik pozisyonunu belirler.

Bursa evden eve nakliyat hizmetinde montajlama aşaması olarak ; Beyaz eşyaların montajlanması mobilyaların (ünite,dolap,masa vb) yerlerine koyulup kullanıma hazır hale getirilmesi olarak hizmete sunulmaktadır. Bu aşamada görevli marangozlarımız ve montaj elemanlarımız mevcuttur.

Sunduğumuz hizmeti önemsiyoruz. Aşamalara dikkat ederek profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bu sayede Bursa evden eve nakliyat tavsiye firmaları arasında en çok tavsiyede bulunulan firmayız. Sizlerde Bursa ev taşıma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

İrtibat:0530 215 59 86

Bursa evden eve nakliyatta şehir içi hizmetimizi Bursa merkez ve ilçelerinde aktif bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bursa Evden Eve Nakliyat dizaynlı araçlarımız ve bu çalışmayı gerçekleştirecek profesyonel çalışanlara sahibiz. Misyonumuz eşyalarınızı en temiz bir şekilde yeni evinize ulaştırmak, Vizyonumuz ise siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmektir. Bursa evden eve nakliyatta sizlerede sağlıklı bir hizmet almak istiyorsanız , 0544 375 55 71 nolu hattımızı arayarak görüşme sağlayabiliriz ve bununla birlikte ücretsiz expertiz talebinde bulunabilirsiniz. Biz bursa ev taşımada en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz . Sizlere sunduğumuz çalışmamız bu iddaamızın delili olacaktır bunada inanıyoruz . Bizi tercih edinki , tercihlerinizde yanılmış olmayın çünkü biz bir numarayız . Sizlere karşı sorumlu olduğumuz görevimizi layıkıyla yerine getirme teşebbüsü içindeyiz. Sizlerinde müteşekkir duyacağınız bir çalışma sistemi geliştirdik.Bursa ev taşıma hizmetinde Zeyrek bir çalışma sistemi olarak adlandırabiliriz. Bursa evden eve nakliyatta bulunan Girift hizmet gerçekleştiren firmaların yanı sıra düzenli tertipli bir çalışma sistemi üzerinde işinizi görüyoruz. Amiyane hizmet anlayışı çalışma sistemimize oldukça ters bir kavram.Haddizatında bursa evden eve nakliyat sektöründe bir numarayız. Bursa evden eve nakliyat hizmeti yararlanmak isteyenler tarafından en çok talep edilen hizmet şeklidir. Bunun yanı sıra Bursa Asansörlü nakliyat ta günümüz teknolojisiyle bağdaştırıldığı için talep düzeyi rövanşta olan bir hizmet şeklidir.

Bursa evden eve nakliyat hizmetinden yararlanacak müşterilerimizle ilk görüşmemizdeki gibi mutabık kalıyoruz . Anlaşıldığı gibi hizmeti eksiksiz yerine getiriyoruz. Bursa evden eve nakliyat hizmetini firmamıza ait hususi çalışanlarımız ve yine hususi araçlarımızli sizlere sunuyoruz.

Bursa evden eve nakliyat hizmetini kaliteli güvenli bir şekilde almak herkesin hakkıdır. Bursa ev taşıma hizmetini Ergün evden eve nakliyat Kaliteli güvenli bir şekilde müşterilerine sunuyor. Ergün evden eve nakliyat ; Bursa evden eve nakliyat sektöründe Bursa merkez ve ilçelerine kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Bursa evden eve nakliyat hizmetini sizlere sunarken en kısa zamanda en kaliteli hizmeti vermeyi kendimize esas alıyoruz . Biz bunların farkındayız ve zamanlamayı çok önemsiyoruz. Bursa ev taşıma hizmetinde zamanında teslimi önemsediğimiz için Bursa evden eve nakliyat referanslarımız günden güne artış gösteriyor. Bize güvenin çünkü biz sizlere en garanti, en hızlı, en güvenilir, Bursa evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Bursa ev taşıma firmaları arasındaki seçiminizde doğru karar biziz...

Q ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

BURSA ASANSÖRLÜ NAKLIYAT(BURSA TRANSPORT LIFT)
Bursa evden eve asansörlü nakliyat firmalarının en çok bilinen, en çok beğenilenlerin arasında yer alan ergün evden eve nakliyat sizlere kusursuz bursa asansörlü nakliyat hizmeti sunuyor. Bursa evden eve nakliyat , Bursa asansörlü nakliyat firmaları arasında ergün evden eve olarak en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sizlerinde Bu iddaalı duruşumuzu görmenizi ve hizmetimizden yararlanmanızı umuyoruz.

Bursa evden eve nakliyat, Bursa asansörlü Nakliyat hizmetinden yararlanmak için : 0544 375 55 71 Nolu numarayı hemen arayınız.

Bursa evden eve nakliyat firmaları arasına 2007 yılında katılan ergün evden eve nakliyat firması 10 yıllık bir tecrübeye dahil olup kısa zamanda Bursa evden eve nakliyattaki önemli konumunu almıştır. Bu konuma kaliteden ödün vermemesi ve olağanın üstünde bir hizmet sunarak erişmiştir.

Siz saygı değer müşterilerimiz sorun yaşamak istemiyorum , eşyalarım zarar görsün istemiyorum diyorsanız hemen Ergün evden eve nakliyatı 0544 375 55 71 nolu iletişim numarasını hemen arayınız. Bizim sizlere sunduğumuz hizmet Bursa evden eve nakliyat, bursa asansörlü nakliyat sektöründe sunulan hizmetin en iyi , en memnuniyet duyulan şeklidir. Biz size eşya sigortasını garanti ediyoruz,Biz size anahtar teslim bir şekilde teslimi vaat ediyoruz . Bursa Asansörlü nakliyat: talebinde bulunanlara ve hizmetin gerçekleştirilmesinde görevli kişilere oldukça kolaylık sağladığı sonucuna varılmıştır.

Ev sahibine sağladığı kolaylık ; eşyalarda sıfır zaiyat , zaman yönünden tasarruf gibi önemli etmenleri içinde barındırmaktadır

Taşıma personeline sağladığı kolaylık;Vücut yorgunluğunu en aza indirmek ve risk opsiyonunu düşük seviyelere indirgemek gibi önemli ibareleri içinde barındırmaktadır.
Sayın müşterilerimiz; Bursa asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanmak için görüştüğünüz firmalara asansörün kendine ait olup olmadığını sormanızda fayda var , kendine ait olmadığı takdirde kiralanan asansörlerin sizlere biraz daha fazla maliyeti oluyor...

Q ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

ŞEHIRLER ARASI NAKLIYAT(INTER-CITY TRANSPORTATION)
Bursa Evden Eve Nakliyat, Şehirlerarası taşımacılık(nakliyat) hizmetini normal alışılmış hizmetin üstünde müşterilerilemize sunuyoruz. Değerli eşyalarınız usulune uygun bir şekilde ambalajlanıp paketleniyor. Bu sayede şehirler arası nakliyat hizmetinde eşyanın zarar görme olasılığı en aza iniyor . Peki eşyalarınızı ambalajlarken nasıl bir ambalaj kullanıyoruz? Korunaklı , Bursa evden eve nakliyatta , Elastik sistemden oluşan kırmızı patpatlı eşya koruma malzemesi ile hasar en aza hatta sıfıra iniyor.

Mutfak eşyalarınızda , giysilerinizde kullandığımız ambalaj malzemeleri neler ? Kırılma,çizilme, toz kapma ,çatlama gibi olumsuz sonuçlara imkan tanımayacak şekilde ambalaj malzemelerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetini gerçekleştirirken kullanmaktayız. Eşya ambalajlamada giysi koli sistemlerimiz, poşet sistemlerimiz, ve mutfak eşyalarında kullanılmak üzere dizayn edilen mukavva sistemlerimiz mevcuttur.

Bursa evden eve nakliyatta ve şehirler arası nakliyat ta taleplerinizi gerçekleştirmek için kullandığımız araçlarımız nasıl?
Bizi tercih edin ; çünkü biz Bursa Evden Eve Nakliyat sektörünün en iyisi olarak kendimizi tanımlıyoruz. Görüldüğü üzerede öyleyiz.

Bursa ev taşıma sektörünün en kaliteli firması Bursa ergün evden eve nakliyat...

Bursa evden eve nakliyatta ilk olarak kurumsal firmalara hizmeti biz sunduk

Bursa Evden Eve Nakliyatta 25. kata kadar çıkan Asansörlerimiz mevcut (bursada tek şuan)

Şehirlerarası Nakliyat ta haftalık seferler şeklinde çalışan firma biziz

Bizimle çalışmayı talep edin

Saygılarımızla Biz sizi tanıyoruz,seçimlerinizi doğru yapacağınızdan eminiz.

Q VİLLA TAŞIMA

BURSA VILLA TAŞIMACILIĞI(TRANSPORTATION IN BURSA VILLA )
Bursa villa taşımacılığı hizmetini siz saygı değer müşterilerimize sağlıklı bir şekilde sunmak için firmamızı geliştirme adına projelerde bulunduk. Amacımız sizlere bursa villa taşımacılığı hizmetini en iyi sunabilmektir. Bu yönde nasıl daha iyi daha modern daha teknolojik daha çağdaş bir hizmet sunabiliriz , diye çalışmalar gerçekleştirdik.. Firmamız 2007 yılında bu alanda hizmet vermeye başladı . Bursa evden eve nakliyat firmaları arasında yerimizi aldık. Bursa evden eve nakliyat ta verdiğimiz hizmet alalade bir hizmetin yanı sıra müşteri memnuniyetini esas alan , profesyonel ve kaliteli unsurları dahilinde bir misyon belirleyerek istikrarlı bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz. Bursa villa taşımacılığı denince ilk akla gelen önemli firmalar arasındayız. Biz sunduğumuz hizmette profesyonellik seviyesininde üstünde bir hizmet sunuyoruz. Bursa evden eve nakliyat kavramının iç hizmet unsurlarından olan Bursa villa taşımacılığı hizmetini 1 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirmekteyiz. Sayın müşterilerimiz bu kadar kısa zamanda bu hizmeti gerçekleştiren tek firma biziz... Bursa ergün evden eve nakliyat sizlerin dublexlerinizi, triplexlerinizi bir gün gibi kısa bir süreçte anahtar teslim haline getiriyor . Sizlerde hemen bu hizmetten yararlanmak için 05302155986 nolu numarayı tuşlayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Bursa evden eve nakliyat sektöründe sizlere bu garantiyi veren tek firmayız , Bursa evden eve nakliyat firmaları arasında güvence denildiğinde ilk akla gelen firma Bursa ergün evden eve nakliyattır. Bursa Villa taşımacılığı hizmetinde müşteri memnuniyeti denildiğinde ilk akla gelen firma bursa ergün evden eve nakliyattır. Sayın müşterilerimiz gerek tavsiye üzerine gerekse global olarak bizlere ulaşan sizler . hizmet değeri en yüksek standartlar olarak bir hizmet alacaksınız. Bursa ev taşıma hizmetinde sizlerin 4+1 / 5+1 / 6+1 /7+1 lerinizi en güvenli , zamanında, teminat garantisi veriyoruz . Bu hizmetten yararlanmak için 0544 375 55 71 nolu hattımıza ulaşabilirsiniz.

Firmamız bursa ergün evden eve nakliyat bugüne kadar Bursa evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerinin güvenini , itimatını kazanmayı başarmıştır. Bu güvenin , itimatın altında kurumsallaşmak yatıyor. Biz kurumsallığın temellerini sağlam bir şekilde atmış bir firmayız . Globalleşen dünyamızda taleplere yönelik hizmet indeksi uygulayarak daha çok verim sağlayabilmekteyiz Sizlerde Bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz...

BURSA VILLA TAŞIMACILIĞI HIZMET AŞAMALARI:


1-Bursa evden eve nakliyat Expertiz incelemesi

2-Bursa eve taşıma çalışma planı oluşturulması

3-Hizmete uygun araç , personel ayarlaması

4-Hizmet için gerekli malzemelerin temini

5-eşyaların toplanması, paketlenmesi

6-Eşyaların araca taşınması

7-Eşyaların Bursa evden eve nakliyat aracına düzenli bir şekilde istiflenmesi

8-Diğer adrese yanaşılması

9-Eşyaların bursa evden eve nakliyat aracından boşaltılması

10-Eşyaların yerlerine yerleştirilmesi , mobilyaların kurulması

Bu şekilde Hizmet aşamaları gerçekleşmektedir.VILLA TAŞIMACILIĞI HIZMETINDE DIKKAT EDILMESI GEREKENLER:
Bursa Villa taşımacılığı hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz . Öncelikle sizlere bu hizmetten yararlanırken firmayı iyice araştırmanızı öneririm, Olası bi duyumda o firmayla çalışmanızı önermem olasılıklar büyük sonuçlar doğurabilir. Bursa evden eve nakliyat hizmetinden yararlanma talebinde bulunacağınız firmanın araçlarının, belgelerinin ofislerinin kendine ait olup olmadığını kısa bir araştırsanız sizin için fayda sağlar. tabi hizmeti gerçekleştirirken nasıl bir eleman sağlayacağını da sorunuz . Çoğu firma toplama elemanlarla hizmet sunmakta buda olumsuz sonuçlara meydan verebilir . Bursa evden eve nakliyat firmalarına öncülük eden Ergün evden eve nakliyattan Saygılarımızla...

http://www.ergunevdeneve.com

Q OFİS TAŞIMA / İŞ YERİ TAŞIMA

BURSA İŞYERI, OFIS TAŞIMACILIĞI(BURSA, WORKPLACE,OFFICE, TRANSPORTATION )
Bursa ofis işyeri taşımacılığı sektörüne 2007 yılında giriş yaptık. 10 yıllık bir tecrübemiz olmasına rağmen müşterilerimize sunduğumuz hizmet sebebiyle oldukça geniş bir müşteri potansiyeli oluşturduk.Bursa evden eve nakliyat sektöründe olduğu gibi Bursa Ofis taşıma sektördede profesyonelliğimizi gösterdik Bursa işyeri taşıma da olduğu gibi en iyi , en kaliteli hizmet sunan firmalar arasındayız . Bursa ofis taşımacılığı , işyeri taşımacılığı uzmanlık gerektiren bir hizmettir. Bursa ofis taşıma hizmetinde Firma seçimi çok önemlidir . Doğru firmayı bulmakta bir o kadar önemlidir. Biz burdayız doğru firmayız , bursa ofis işyeri taşımacılığı hizmeti uzmanlık kazandığım bir hizmet dalıdır. Sizlerde bizim hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız "0530 215 59 86 nolu numarayı hemen arayınız , 7/24 hizmet , ücretsiz expertiz talebinde de bulunabilirsiniz.

Ofis işyeri taşımacılığı hizmet aşamaları:1- Bursa Ofis işyeri taşımacılğında eşyaların zarar görmemesi için kullanılan malzemelerin temini.

2-Bursa İşyeri taşıma hizmetinde taşıma esnasında kullanılacak uygun araç temini (evden eve aracı,evden eve asansörü)

3-Bursa Ofis taşıma Hizmetini gerçekleştirmek için profesyonel elemanların görevlendirilmesi

4-Bursa İşyeri taşımacılığı hizmetindeki taşınacak olan eşyaların paketlenmesi (zarar görmemesi için)

5-Bursa Ofis, işyeri taşıma da Eşyaların taşıma aşaması bu en önemli aşamalardandır, profesyonellik gerektirir.

6-Bursa ofis işyeri taşıma cılığındaki eşyaların araca istiflenmesi

7-Bursa İşyeri Taşıma hizmetinde eşyaların adrese teslimi,yerine yerleştirilmesi

aşamalarından oluşuyor.Dikkat edilmesi gerekenler Saygı değer müşterilerimiz her sektörde olduğu gibi bursa ofis taşımacılığı sektöründede işini usulüne uygun olmayan bir şekilde yaparlar mevcut . sizlerden bu konuda duyarlı olmanızı istiyoruz.

Firmadan talep edilecek belgeler:

1-K belgelerini talep ediniz

2-Vergi levhasını talep ediniz

3-Sözleşme talep ediniz

4-Araçların kendine ait olup olmadığını sorunuz

5-Komisyoncu olup olmadığı sorunuz(taşıma işlemini kendi firmasıyla mı yapıcak diye)

Ergün evden eve nakliyat firması olarak her zaman sizlerin memnuniyeti esas alıyoruz, Saygılarımızla

http://www.ergunevdeneve.com/hizmet-Isyeri-ofis-tasimaciligi-58.html

Yorum Yap ve Puan Ver

İşletmeye Puanın Nedir?

angry
crying
sleeping
smily
cool
resim seç

Your review is recommended to be at least 140 characters long

Tüm Çalışma Saatleri
  • Cumartesi09:00 - 23:00
  • Pazar09:00 - 23:00
  • Pazartesi09:00 - 23:00
  • Salı09:00 - 23:00
  • Çarşamba09:00 - 23:00
  • Perşembe09:00 - 23:00
  • Cuma09:00 - 23:00
building Bu İşletme size mi ait? Şimdi Sahiplen! Şimdi Sahiplen!

Claim This Listing