Ne
  • Ahşap Ürünler
Nerede

10 yıldan uzun süredir sektöründe kendine özgü bir yer edinen firmamızın misyonu, sektöründe güvene layık olabilmektir. Bunun yolunun doğruluk, dürüstlük ve kaliteli hizmetten geçtiğini çok iyi biliyor ve bu sözlerin, sözde değil icraatta doğrulamak gerektiğini düşünüyoruz. Sizleride Forkliftte güvenli buluşmanın adresine davet ediyoruz.

Firmanızın ihtiyacı olabilecek uzun veya kısa süreli Forklift kiralama işlerinize çok ucuz ama düzgün bir iş için yeni model makineler ile talibiz. Operatörlü, operatörsüz, aylık, haftalık, günlük, saatlik, veya proje başına Kiralık forkliftler ile emrinizdeyiz. Fabrika taşıyor, fuar organize ediyor, makine montaj ve taşıma işiniz var veya forkliftiniz arıza yapmış tamir edilinceye kadar geçici bir forklift ihtiyacınız olabilir.

Q Forklift Kiralamak için ne yapmalıyım?

Kiralık Forklift için öncelikle 0542 821 98 33 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. İsteğinize ve çalışma saatlerinize uygun alarak iş programınız yapılır. Bu kadar kolay. Operatörlü / Operatörsüz Forklift Kiralama yapabilirsiniz. İzmir bölgesinde belirtilen lokasyonda hizmet vermekteyiz.

Q Kiralık Forklift Fiyatları Nedir ?

Forklift Kiralama Fiyatları şu şekilde belirlenmektedir, öncelikle 0542 821 98 33 numaramız dan uygunluk kontrolü yaptırdıktan sonra palet hesabına göre sizlere fiyat verilmektedir. İndirilecek/Yüklenecek palet sayısı veya ürünün tipine göre (eşya,araç,yük,kutu vs.) fiyatlandırma yapılmaktadır..

Q İzmirde Kiralık Forklift Araç Seçimi

İzmir bölgesinde, Forklift kiralama, operatörlü kiralık forklift, operatörsüz forklift kiralama, hizmetlerini verdiğimiz tüm araçlar EMT Forklift firmamıza aittir. Uygun Kiralık Forklift seçimi için yapmanız gereken 0542 821 98 33 numaramızdan bizleri arayarak, iş tanımınızı aktarmanızdır. İş tanımınıza göre en uygun kiralık forklift aracının seçimi EMT FORKLİFT güvencesiyle yapılacaktır.

Q İzmir Kiralık Forklift İş Planı Nasıl Yapılacak?

İzmirde Kiralık Forklift; iş yükünüzü ve maliyetinizi hafifletecek, forklift kiralama hizmeti verebilmek için profesyonel ekibiyle size en uygun iş planını yapmaktadır. İzmir Merkezinde her noktaya işinize uygun planlamayla hizmet vermekteyiz, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Menderes, Sarnıç, Konak, Yeşildere, Basmane, Alsancak, Bornova, Karşıyaka

2 DeğerlendirmeEMT İzmir Kiralık Forklift

serbayoztitizz71

1 Yorumlar

isi biliyor adamlar

bu adamlar isi bikiyor zor falan dinlemiyolar pat küt isi bitirip hallediyolar

eminlerforklift7

1 Yorumlar

cok iyi bir firma tavsiye ederim

cok tesekkur ederim. izmirde kiralik forklift te tercihimiz Emt foeklift kiralik

Yorum Yap ve Puan Ver

İşletmeye Puanın Nedir?

angry
crying
sleeping
smily
cool
resim seç

Your review is recommended to be at least 140 characters long

Tüm Çalışma Saatleri
  • Pazartesi08:00 - 20:00
  • Salı08:00 - 20:00
  • Çarşamba08:00 - 20:00
  • Perşembe08:00 - 20:00
  • Cuma08:00 - 20:00
  • Cumartesi08:00 - 20:00
building Bu İşletme size mi ait? Şimdi Sahiplen! Şimdi Sahiplen!

Claim This Listing