Ne
  • Ahşap Ürünler
Nerede

Uluslararası kalite ve standartlarında merdiven üreten bir firmadır. Esnemeyen, gıcırdamayan, deforme olmayan merdivenlerimizin basamakları çizilmeye son derece dayanıklı olup sizlere sorun yaratmadan hizmet verecektir. Amacımız uluslararası kaliteyi sizlere sunabilmektir. Merkezdeki bir boru etrafında dönen, çelik taşıyıcılar ve üzerine tespit edilen ahşap basamaklardan oluşan merdivenlerdir.

Uzun yıllar, mühendislik hesaplamalarını dikkate alarak merdiven üreten firmamız bugüne kadar merdiven imalatı ve montajı konusunda çok büyük tecrübeye sahip olmuştur. Bu tecrübelerimizin sonucunda ürettiğimiz çeşitli merdivenler ile sizlerin merdiven sorunlarını en güvenilir ve sizlere verilen süre içinde montajını yapmayı bir prensip haline getirmişizdir.

Merdivenin bütün basamakları dönen basamaklardan oluşabileceği gibi son basamaklar düz basamak olarak dizayn edilip daha rahat bir çıkış kolaylığı sağlayan döner merdivenlerimiz klasik döner merdivenlere göre farklı bir görünüme sahiptir. Döner merdivenlerimiz de dilerseniz bütün çelik aksamlar ahşap ile kaplanarak tamamen ahşap görünümlü döner merdivenler de üretebiliriz. Çelik aksam yerine paslanmaz saç da kullanılabilir.

Kaynak: http://www.xn--dnermerdiven-4ib.net

1 DeğerlendirmeDöner Merdiven

kamilatak51

1 Yorumlar

Teşekkürler

5/ 5

Bu döner merdiven sitesinden döner merdiven almıştım, teşekkür ederim buradan.

Yorum Yap ve Puan Ver

İşletmeye Puanın Nedir?

angry
crying
sleeping
smily
cool
resim seç

Your review is recommended to be at least 140 characters long

building Bu İşletme size mi ait? Şimdi Sahiplen! Şimdi Sahiplen!

Claim This Listing