Ne
  • Ahşap Ürünler
Nerede

Chiller servisi İstanbul Bölüm Hava Soğutmalı Hava soğutmalı chiller grupları paket tipi olarak geçmektedir. Hava soğutmalı chiller grubu diğer su (kule) soğutma da ayıran özelliği şöyledir; Hava soğutmalı sistem tüm mekanik ve elektronik aksamları olarak kendi üzerinde bir bütündür ve bunlar ise şöyledir; Hava soğutmalı sistem 6 aksamdan oluşmaktadır bunlar: Kompresör, kondenser bataryası, evaparatör, kondenser fan sistemi, expeyşın walf ve elektronik kumanda otomasyon panosu dur. Ana parçaları bunlardır. Bu hava soğutmalı sistem Avm’ler de, İş merkezlerinde Fabrikalar da, Okullar da ve hastanelerde tercih edilmektedir. Konfor açışından ve imalat üretim de ki soğuk su gereğini fazlasıyla karşılamaktadır.

2.Bölüm Su Soğutmalı Su soğutmalı chiller grupları diğer hava soğtumalı chiller grubundan ayıran özelliği su kulesi dir. Su soğutmalı chiller grubu ısı atma kondenseri kulesidir. Bu chiller grubunun özelliği şöyledir; Su soğutma sistemi olarak kazan dairesine soğutucu kompresörle beraber olan eşanjör (şelentüp) ve otomasyon kumanda panosu konulur bu sistem çalışırken kompresörün ürettiği ısıyı su ile beraber kuleye transfer etmektedir kule de ise ısınan su kule fanı aracılığıyla su belirli bir derece ye indirerek soğutucu kompresörler aracılığıyla su 7 – 12 olmaktadır. Bu sistem hava soğutmalı sisteme göre daha uygun maliyetlere çıkmaktadır.

Q CHİLLER SOĞUTMA NEREDE KULLANILIR ?

Chiller soğutma sistemleri merkezi konumlar da, konfor klimalarında iş merkezlerinde, avm merkezlerinde iklimlendirme olarak kullanılmaktadır.

Yorum Yap ve Puan Ver

İşletmeye Puanın Nedir?

angry
crying
sleeping
smily
cool
resim seç

Your review is recommended to be at least 140 characters long

building Bu İşletme size mi ait? Şimdi Sahiplen! Şimdi Sahiplen!

Claim This Listing