Ne
  • Ahşap Ürünler
Nerede

Tarihçe / Üretim Kapasitesi

Balonsatis.Com, Nisan 2016’da Kuruldu.Teknolojiye uygun şekilde dizayn edilmiş balon imalat ve baskılı balon makine parkuruyla, ürün kalitesi ve zamanında teslimat prensiplerinden hiç ödünç vermemektedir. “Müşteri Memnuniyeti” İlkesiyle sektördeki konumunu almıştır.

Teknoloji ve Standartlara Uygun Üretim

Avrupa Standartlarına uygun kalitemiz ile çeşitli ebatlarda lateks balon üretimi sağlamaktayız. Fabrikamızda bulunan makine parkurları mühendislerimiz tarafından dizayn edilmekte olup, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanıp ileriye dönük çalışma politikaları üretiyoruz. Serigrafi alanındaki çalışmalarımız sayesinde beş renk baskıyı ve çepeçevre baskı sistemini bünyemize ekledik.

12inc iç mekan balonu, 12inc dış mekan balonu, 12inc metalik balon, 12inc kalp balon ve Punch balon üretimlerini tek bir çatı altında toplayıp Avrupa Standartları çerçevesinde lateks balon imalatı sağlamaktayız. 10 milyon adet aylık üretim, 6 milyon adetlik balona baskı kapasitesine sahibiz. Türkiye’de beş renk baskı ve çepeçevre baskı alanında teknolojinin en son imkanlarını bünyesinde sağlayan firmalardan bir tanesiyiz.

balonsatis.com’un kendi bünyesinde bulunan araştırma-geliştirme ve AR-GE Ekibi sayesinde sektörü yakından takip edip talepleri daha kısa süre içerisinde tedarik etmeyi kendimize ilke edinmiş bulunuyoruz. İmalatını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin Sağlık Bakanlığı tarafından ve gerekli belgeler dahilinde doğrulayabilirsiniz. Sıklıkla güncellediğimiz Nitrozamine testleri sayesinde protein alerjisi olarak bilinen rahatsızlığı engellemek amacıyla; standartların çok altında üretim sağlıyoruz.

Satış Politikası

Balonsatis.com Türkiye’ye lateks balon imalatı gerçekleştirirken bireysel kullanıcı ile kurumsal kullanıcı arasındaki farklılığı belirli şartlar koşulunda sağlamaktadır. Belirli fiyat politikalarına sahip olan firmamız statülerine uygun iş ortaklığı sağlamakla birlikte ürünlerin satış fiyatlarını pazarlama departmanı tarafından belirlenmektedir.

Q Ürünler Kendi İmalatınız mı?

Sitemizde bulunan tamamı kendi imalatımızdır.

Q Kargo Süreçleri Nasıl İlerlemektedir?

Onaylanan baskısız ürünler aynı gün kargo, baskılı ürünler ise sıralama dahilinde kargo yapılmaktadır.

1 DeğerlendirmeBalon Satış.Com

Yorum Yap ve Puan Ver

İşletmeye Puanın Nedir?

angry
crying
sleeping
smily
cool
resim seç

Your review is recommended to be at least 140 characters long

Tüm Çalışma Saatleri
  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi09:00 - 14:00
  • ₺₺₺
  • Fiyat aralığı 12,5

Claim This Listing