Ne
  • Ahşap Ürünler
Nerede

Bursa Evden Eve Nakliyat
Ev taşımacılığında müşteri tarafından aranan en önemli özellik hızlı ve güvenilir hizmettir. Firmamız uzun yıllardır bursa evden eve nakliyat sektöründeki tecrübesi ile ev taşımacılığında lider firmalardan biridir. Eşyaların en güvenli şekilde yeni adresinize taşınmasında azami dikkatle özverili çalışmalar yapmaktadır. Evinizde tüm eşyalarınız en kaliteli ambalaj malzemeleri ile korumaya alındıktan sonra en ufak bir zarara uğramadan araçlarımıza sistemli bir şekilde istif edilerek taşıma yapılmaktadır.
Nakliyat yapılacak tüm eşyalarınızın taşınması, firmamızın güvencesi altında sıfır risk anlayışı ile yapılmaktadır. Firmamız ev eşyası, ofis nakliyesi gibi özveri ve dikkat isteyen taleplerinizde hizmetinizdedir. Nakliye işlerinize yönelik araştırmalarınızda Bursa nakliyeciler sektöründe verdiğimiz tüm hizmetlerimizi görebilir ve tercihlerinizi ona göre yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti konusunda taviz vermez bir ilke ile çalışan firmamız, taşıma sektöründe uzman kadrolar ve modern araç filosu ile hizmet vermektedir.
Firmamız sadece tüm ev eşyaları veya tam kapsamlı yükler haricinde, parça yüklerin taşınmasında da hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Birkaç çeşit eşyayı çok pahalı bedellerle farklı yöntemlerle taşımak yerine Bursa nakliyeciler sitesi adresindeki firmamızdan çok uygun fiyatlarla parça yüklerinizin nakliyesini yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin en yakın noktasından en uzak noktasına kadar yapılacak her tür nakliye işlemlerinde en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Nakliye ihtiyacınız oluştuğunda her konuda bilgi alabilmek adına firmamızı arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.
Ev veya ofislerinizin taşınması veya farklı yük taşımalarınızda size özel taşıma planları sunuyoruz, Tam profesyonel çalışma prensiplerine bağlı olarak oluşturulan hizmetlerimiz, en ufak bir aksamaya meydan vermeden sonlandırılmaktadır. Bursa nakliye firmaları arasında kurumsallaşmış yapısı ile öne çıkan firmamız,7/24 müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamız Her bölgemize en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinizdedir.

Q Ev Taşıma Ücretleri Nekadar

Ev Taşıma Ücretleri Evin Kat Sayısı, Oda sayısı Ve İki Ev Arasındaki Mesafe Gözetilerek Hesaplanmanın Yanı sıra Evdeki Küçük Ev Eşyalarının Nakliyeci Veya Müşteri Tarafından Toparlanacağıda Ev Taşıma Ücretlerini Belirleyen En önemli Unsurlardandır.

1 DeğerlendirmeAnadolu Transport

ayseozbizerdik94

1 Yorumlar

Memnüniyet

5/ 5

Evimizi Anadolu Transport şirketine taşıttırmıştık buntaşımadan daha önceki taşımalara göre çok memnun kaldık

Yorum Yap ve Puan Ver

İşletmeye Puanın Nedir?

angry
crying
sleeping
smily
cool
resim seç

Your review is recommended to be at least 140 characters long

building Bu İşletme size mi ait? Şimdi Sahiplen! Şimdi Sahiplen!

Claim This Listing