Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Türkiye Futbol Federasyonunun yaptığı açıklama dahilinde Ziraat Türkiye Kupası Finali Maçı seyircili şekilde oynanacak! 18 Mayıs Salı günü oynanacağı açıklanan final maçı uzun süredir ne zaman oynanacağı konusunda merak uyandırıyordu. Maçın ne zaman oynanacağının ilanı ardından seyircili oynanacak olduğu haberi, futbolseverler için daha büyük bir coşku yarattı! Beşiktaş ve Antalyaspor’un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası Finali Maçı için seyircinin 3/1 oranla kabul edileceğine karar verildi. Seyircisine kavuşan Beşiktaş ve Antalyaspor da bu maçı daha heyecanlı geçirecek. Taraftar takımına, takım da taraftarına hasret kalmışken, Ziraat Türkiye Kupası Finali’nin seyirci ile oynanacak olması büyük bir heyecana sebep oldu. Türkiye Futbol Federasyonu pandemi nedeniyle sıkı tedbirler alınacağını da belirtti. Her zaman ki seyirci kapasitesi kabul edilemeyeceğinden sosyal mesafe kurallarına uyarak maç seyretmek mümkün olacak. Önlemlerin üst düzeyde tutulacağı final maçı için geri sayım başladı! Nefesler tutuldu, heyecan git gide artıyor!

Seyircinin 3/1 oranla alınacağı bilgisinin ardından futbolseverler ve taraftarlar maç biletine sahip olabilmek için seferber oluyor!

Bu güzel haberin tadını çıkartabilmek isteyen taraftar için Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı bileti satın alabilmenin önemi artıyor. Taraftar Ziraat Türkiye Kupası Finali seyircisi olmak için can atıyor! Seyirci yeşil sahalara hasret kalmışken bu önemli Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı’nı yakından izleme fırsatını kaçırmak istemeyecek.

Biletler satışa çıktı mı?

Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı’nı seyirci olarak izleme şansı için hemen Biletme üzerinden bilet satın al. Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı’na hemen bilet satın almak için biletme’yi tercih et. Biletme’den güvenli şekilde bilet satın al. Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı sensiz olmasın. Atmosferin kokusunu alarak, futbol coşkusunu hissederek maç seyretmek istiyorsan Biletme aracılığıyla hemen bilet satın al. Biletme’den gidebileceğin birçok eğlenceli etkinlik için bilet satın alabilirsin. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, Hasan Can Kaya ve Konuşanlar gibi eventlere bilet bulabilirsin. Biletini biletme’den al ve birçok güzel etkinliği de aynı anda keşfet.