[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Aşağıda video anlatımını izleyebilirsiniz.

Yetita’da Reklam Verin

Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Yetita’ da aradıkları anda sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın. 1 tık 15 kr. Olarak ücretlendirilir.

Yalnızca sonuçlar için ödeme yaparsınız.

Ziyaret yoksa ödeme de yok.

Yetita.com ‘a kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Başka bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

İstediğiniz tutarda bütçeyle başlayın.

Kendi bütçenizi kendiniz belirlersiniz. Dolayısıyla maliyetleriniz, reklamlarınızla ulaşmaya çalıştığınız hedeflere bağlı olarak değişir. Bazı işetmeler ayda on binlerce dolar harcarken bazıları birkaç yüz dolarlık yatırım yapmayı daha uygun bulur.

Reklam vermeden önce!

Reklam vermeden önce sitemize üye olunuz ve sitenizi ekleyiniz. Reklam ver ‘e basınız ve reklam kampanyanızı oluşturun. Ön ödemenizi gönderin ve ödeme bildirimi yapın. İşte hepsi bu kadar 🙂 Artık reklamlarınız yayında…

 

Reklam onayının işleyişi

Bir reklam veya uzantı oluşturduğunuzda ya da düzenlediğinizde, inceleme süreci otomatik olarak başlar. Başlık, açıklama, anahtar kelimeler ve hedef kategori reklamınızdaki tüm içerikler incelenir. Bu süreç boyunca reklam, “İnceleniyor” durumunda görünür.

İnceleme süreci olumlu sonuçlanırsa, reklamınız “Onaylandı” durumuna geçer ve ödeme alındıktan sonra yayınlanmaya başlar. İnceleme sonucunda reklamınızın bir politikayı ihlal ettiği belirlenirse, durumu “Onaylanmadı” olarak değişir ve bu durumda, hiçbir yerde yayınlanmaz.

Ne tür reklam verebilirsiniz.

Sitemizde ne tür reklam verebilirsiniz.

  • Belirlediğiniz anahtar kelimeye göre ilk dört ve sağ kısımda reklamlarınız yayınlanır.
  • Do follow link çıkışı satın alabilirsiniz. (info@yetita.com ‘a mail gönderiniz.)

 

HEMEN BAŞLAYIN