Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Yetita Türkçe Dizin Sitesi  – Mini Arama Motoru

Yetita Dizin Nedir?

Web sitelerinin kullanıcılar tarafından eklendiği, yöneticilerin kontrollerinden sonra onaylandığı ve arama algoritmasının bulunduğu tamamen özgün bir web dizinidir.

Türk yazılımcıların geliştirdiği, tüm cihazlara uyum sağlayan özel bir tasarıma sahip olan ve kullanıcıların sitesi ekleyerek ayrıca reklam verebildikleri bir platformdur.

Yazılımı, tasarımı ve kurgusu tamamen özgündür ve kendi datasını sağlayarak her gün bu datayı büyütmektedir.

Yetita, web sitelerin arama sonuçlarına hızlı ve en alakalı cevapları veren bir dizin sitesidir.

Dizin ise web sitelerinin kategorisine göre listelendiği ve anasayfalarının eklendiği mini bir arama motorudur.”

Yetita Türkçe Dizin sitesi, arama motoru ve dizin mantığının harmanlandığı bir projedir. Özellikle seo ile ilgilenenler için ve sitesinin bazı anahtar kelimelerde yükselmesini isteyenler için eşsiz bir fırsat oluşturmaktadır. Otoriter bir yapıya sahip olduğu için web sitenizi ekledikten sonra sitenizin yavaşça anahtar kelimede yükseldiğini görebilirsiniz. Ayrıca Yetita.com ‘dan Do-Follow link çıkışı satın alabilirsiniz.

Do-follow link çıkışı nedir?

Dofollow link, bir web sitesinden diğer bir web sitesine link verirken “ben bu sitenin içeriğine güveniyorum, aynı zamanda kefilim” demenin bir başka yoludur. Dofollow verilen linkler, bir bakıma arama motorlarının o linki takip etmesini, içeriğini endekslemesini öneren linklerdir.

Arama motoru ve dizin arasındaki fark nedir?

Arama motoru bir web sitesinin tüm sonuçlarını alarak size en iyi sonucu sağlamaktadır.

Dizin ise web sitelerinin anasayfa linklerini kullanıcıların girdiği ve yönetim kontrolünden sonra onaylandığı, arama sonuçlarının ise size sunulduğu bir tür mini arama motorudur. Yetita mini arama motoru ise hiçbir yerden APİ almayarak kendi datasını oluşturmaktadır.

Domain otoritesi yüksek ve blog sayfası ile kendisini besleyen, bu süreçte ise sadece eklenen siteleri gösteren Yetita, dizin sitelerinde bir ilki başararak yatırım aldı.

Sizde destek olmak ve bu platformda yer almak için sahip olduğunuz yada yönettiğiniz web sitelerini ekleyebilirsiniz.