Yetita

Yetita Reklam Platformu Sınırlı Web Sitesi İle Reklam Yayınına Devam Edeceğini Açıkladı

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yetita Reklam Platformu yaklaşık 6 ay önce arge çalışmaları başlamıştı. Proje ile Almina Tasarım & Saytech Bilişim ortak proje olarak başlamış ve iş yoğunluğundan dolayı yavaşlatmıştı. Lakin son alınan karar ile reklam alma ve reklam verme platformunu kendi yayıncılarının kullanacağı ve herhangi bir para alışverişinin olmayacağı açıklandı.

Ücretsiz olan bu sistemi kullanmanın sizin için ayrıcalığı nedir?

Reklam veren 20 farklı boyutta metin reklamları hazırlayabiliyor ve metin reklamlarının dışında 20 farklı boyutta banner reklamlarıda oluşturabiliyor. Bu oluşturulan reklamları ise yayıncı istediği boyutun reklam kodunu web sitesine ekliyor. Böylece reklam takası dinamik reklam kodu olduğu için daha başarılı oluyor.

Örneğin, 20 reklam veren ve 20 yayıncı site var ise sadece yayıncı site reklam veren 20 kişinin sitesini random atarak yayınlıyor. Karışık yayınlanan reklamlarda gösterilmeyen reklam kalmıyor.

Sadece 1 siteye odaklanıp o siteye reklam verebilirsiniz

Reklamlarınızı oluştururken anahtar kelimelerinize o sitenin adını ve kategorilerinden bazılarını geçerseniz ağırlıklı olarak o sitede reklamlarınız görünür.

Sisteme üye olmak ücretsiz mi?

Sisteme üye olmak ücretsizdir ve herhangi bir para alışverişi sistemimizde olmamaktadır. Mevcutta yazan bakiye ise sistemin ilerlemesi için yazılmış sanal para birimidir. (resmi hiçbir geçerliliği yoktur)

(Aklınıza takılan sorular varsa lütfen yorumda belirtiniz)

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Close