Movisor mobil uygulaması, yerli imkanlarla geliştirilmiş, eğlence sektöründe kullanılan bir uygulamadır. Dünyadaki ve Türkiye’deki film ve dizileri en kolay şekilde takip etmeye olanak sağlaması amacıyla tasarlanmıştır. Yazılımı sayesinde popüler olan, en çok izlenen film ve dizileri kullanıcılara tavsiye olarak sunar. Tavsiye listesi sürekli olarak güncellenir.

Bir katalog vazifesi gören bu uygulama gündemi takip etmek isteyenlere, popüler film ve dizilerden haberdar olmak isteyenlere kolaylık sağlamaktadır. Günümüzde internet kullanımının artması ile online platformların prestiji ve popülerliliği her geçen gün artıyor. Farklı platformlarda, farklı tarzlarda birçok film ve dizi üretiliyor. Bu dizi ve filmlerin bazıları diğerlerine nazaran çok daha popüler şekilde izleniyor ve takip ediliyor.

Bu kadar fazla film ve dizi arasından seçim yapmak, her birinden haberdar olmak normal şartlarda zor bir durumdur. Popüler film ve dizilerden haberdar olunmadığı zamanlarda ise arkadaş ortamında ortak muhabbete dahil olmak zorlaşıyor.

Ama artık bu durum yerli mühendisler tarafından, yerli ve milli imkanlarla tasarlanan Movisor mobil uygulama ile tarih oluyor. Türkiye’nin uygulaması olan bu uygulama sizlere en popüler film ve dizileri güncel olarak listeliyor. En beğenilen ve en çok izlenilen yapımlara göre sizlere film ve dizi tavsiyelerinde bulunuyor

Movisor İle Tüm Film ve Dizilerden Haberdar Olun

Film ve dizi izleme kültürü özellikle pandemi döneminde büyük bir artış gösterdi. Evlere kapanan insanlar sosyal medya hesaplarından film ve dizi tavsiyesi aramaya başladı. Birçok kişi form sitelerinde vakit harcadı ve istediği tarzda film ve dizi de bulamadı. Çünkü bu platformlarda gerekli tavsiyelerde bulunacak kişi sayısı oldukça azdır.

Türk yazılımcılar bu alandaki sorunu çok iyi analiz ederek birçok kişiye fayda sağlayacak bu uygulamayı geliştirdiler. Uygulama sayesinde dünyada izlenen film ve diziler aynı liste içerisinde bulunuyor. Bizzat izleyicilerin yorumları, tavsiyeleri ve değerlendirmeleri analiz edilebiliyor. Sistem isteklerinize uygun olarak film ve dizi tavsiyelerini önünüze sunuyor. Ve bu liste sürekli yeni tavsiyelerle güncelleniyor.

140 farklı ülkeden kullanıcının yorum ve tavsiyelerine ulaşabildiğiniz bu uygulamada sizler de yorum ve tavsiyede bulunabiliyorsunuz. Büyük bir bilgi paylaşımının olduğu sistemde herkes aradığı ve istediği film veya diziye bu sayede ulaşabiliyor.

Evde Sinema Keyfi Yaşamak İçin Movisor En Yakın Arkadaşınız Olacak

En iyi film ve dizilerin listelendiği bu uygulama sayesinde dünyada en popüler olan yapımları kaçırmak artık tarihe karışıyor. 140 farklı ülkeden kullanıcının tavsiyeleri ve yorumları ile zenginleştirilmiş içerik sayesinde evinizde sinema keyfi yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kahvenizi ve çerezinizi hazırlamak olacak.

Daha sonra tek başınıza ya da sevdikleriniz ile TV karşısına geçin. Movisor mobil uygulamasını açın ve sizlere önerilen film ve diziler arasından her gün yeni seçimler yapın. Her gün farklı tarzda en güzel filmleri ve dizileri soluksuz izlemenin keyfini çıkarın. Tüm film platformlarında izlenen ve en beğenilen yapımları tek tek takip edin.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri olarak seçtiğiniz filmin veya dizinin fragmanını izleyebilirsiniz. Bu sayede yapım hakkında bir fikir sahibi olabilir ve kararınızı verebilirsiniz. Filmin türünü, özetini, konusunu, IMDB puanını ve süresini görebilirsiniz. Dizilerin kaç sezon olduğunu, nerede çekildiğini, oyuncu kadrosunu, yapım yılını hızlıca görebilirsiniz. Tüm bu özellikler sayesinde kendinize en uygun olan film veya diziyi Movisor mobil uygulama sayesinde seçebilirsiniz.

Yerli imkanlarla geliştirilen uygulama sürekli olarak güncel tutulmaktadır. Uygulamanın geliştiricileri gelecek yeni yenilikleri sürekli olarak duyuruyorlar. Sizler de bu uygulamaya destek vermek ve güncel ve popüler film ve dizilerden haberdar olmak için Google Play Store mağazasından indirebilirsiniz.