AndroidIOSTeknolojiYERLİ

Yerli Anlık mesajlaşma BiP 24 milyon kullanıcıya Ulaştı.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Yerli Anlık mesajlaşma Bip 24 milyon kullanıcıya Ulaştı.

Bip! Yerli anlık mesajlaşma uygulaması türkiye ve dünyada hızla yayılmaya ve kısa zamanda 24 milyon kullanıcıya ulaşmayı başardı. Artık whatsApp ve skype alternatif olarak Yazılım sunucuları Türkiyede kuruldu. Böylelikle hem veri güvenliği açısından hemde kolay ulaşım açısından diğer uygulamalar göre bir çok yenilikle hergün daha fazla kullancı telefonlarına indiriyor.

Bip, milli yazılım mühendisleri tarafından Turkcell alt yapısı bilgi birikimi ile birleştirilerek milli krpitolu anlık yazışma ve video görüşme platformu olarak Milli tehtitlere karşı güvenlik sağlayan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Sıradan vatandaşlardan çok bizim gibi bunu kullanan üst düzey yöneticiler ve devlet görevlileri içinde çok daha iyi mesajlaşma olması çok göze çarpıyor. Bu avantajı dile getirilmesede artık dışarı bağlantılı uygullamalar ne kadar bize şirin ve yaygın olsada güven vermemektedir. Youtube ve forum sitelerinde Bip ile ilgili bir çok yenilik ve inceleme video yazı bulabilirsiniz.
Kısaca Bip Yerli olarak tüm kullanıcılara hitap etmekdedir. Uygulamayı telefonunuza aşağıdaki liknlerden indirebilirsiniz. indirebilirsiniz.
Android  ios 

Son bir not bipweb.com dan da bilgisayarlarınızdan da diğer uygulamalar gibi webde yazışabilirsiniz. Telefonuzda yüklediğiniz bip den karekodu okutarak bağlantı yapılabiliyor. Bir uygulamalardan daha özgün özellikleri sayesinde seviceğiniz tahmin edebiliyorum. Ben kurdum vede çok zevkli özellikle capslar eğlenceliydi. 🙂

 

 

24 milyon kullanıcı adına da eğlenceli bir videoda yayınlamışlar.

 

Daha önceki yazımda da belirttiğim gibi mesele Marka takıntısı değil Yerli takıntısıdır.

Emre ALABAŞ

Düz Adam Yerli takıntılı. emre@yetita.com

İlgili Makaleler

Close