Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Beyruni.com geçtiğimiz Mart ayı içerisinde yaşayan blog sloganı ile okuyucularının karşısına çıktı. Son derece dolu bir içeriğe sahip olan ve Onedio tarzını benimseyen bu blog sitesi, interaktif bir şekilde yayın hayatına başladı. Oldukça farklı içeriklere sahip olan sosyal içerik platformunda ayrıca Podcast yayınları da bulunuyor.

 

Düzenli olarak Podcast yayınlarına sahip olan Beyruni.com, okuyucularına ve dinleyicilerine çeşitli konularda detaylı bilgiler sunuyor. Tüm bunların yanı sıra sosyal içerik platformu, düzenlediği anketler ile takipçilerine oldukça keyifli dakikalar da yaşatıyor.

Dolu Dolu Bir İçeriğe Sahip Olan Sosyal İçerik Platformu Beyruni.com

Sosyal içerik platformu Beyruni, son derece dolu bir içeriğe sahip. Alanında uzman yazarların yazdığı yazılar ile yayın hayatına başlayan interaktif blog sitesi Beyruni.com, okuyucularına çeşitli kategorilerde hizmet vermeye devam ediyor.

 

Tarihte Bugün, kimdir, astroloji, teknoloji, alışveriş, kadın, kültür, ekonomi, inceleme ve anket kategorilerine sahip olan sosyal içerik platformu, takipçilerine eğlenceli zamanlar geçirtebilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Yaşayan blog sloganı ile interaktif yayın hayatına başlayan sosyal içerik platformu Beyruni.com hem Türkçe hem İngilizce hem de Almanca yayınlara sahip.  Şu an için 3 farklı dilde yayın hayatına devam sosyal içerik platformu, ilerleyen dönemlerde daha farklı dil seçeneklerini de bünyesine ekleyecek.

 

İlerleyen dönemlerde yeniliklerine hız kesmeden devam edecek olan sosyal içerik platformu, okuyucularına ve dinleyicilerine keyifli zamanlar geçirtebilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Sizlerde söz konusu platformu, sosyal medya da takip ederek daha detaylı bilgilere ulaşabilir ve yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, yaşayan blog sloganı ile yola çıkan Beyruni.com ekibine katılarak yazılar hazırlayabilir ve hazırladığınız bu yazıları da platform içerisinde kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Sosyal İçerik Platformumuza Katılarak İçeriklerinizi Yayınlayabilirsiniz

 

Yeni sosyal içerik platformu, bilindiği üzere geçtiğimiz Mart ayı içerisinde interaktif yayın hayatına başlamıştı. Kısa süre içerisinde büyük ilgi gören sosyal içerik platformu, yeniliklerine devam edebilmek, okuyucularına ve dinleyicilerine yeni içerikler sunabilmek yeni yazarlar arıyor. Sizlerde Beyruni.com adresine girerek yazarlık başvurusu yapabilir ve geniş ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

 

Sosyal içerik platformunda yazarlık başvurusu onaylanan kişiler, farklı kategorilerde içerikler hazırlayabilmektedir. Yazarlarımız günlük olarak tarihte meydana gelen olayları konu alabilir ve meydana gelen olaylar hakkında oldukça açıklayıcı yazılar yazabilir.

 

Dileyen yazarlar tarih de yaşamış önemli kişiler ve  ünlüler hakkında oldukça detaylı biyografiler hazırlayabilir ve hazırladıkları bu içerikleri Beyruni.com adresinden yayınlayabilir. Astrolojiye ilgili olan yazarlar, günlük olarak burçlar hakkında içerikler hazırlayabilir ve yayına koyarak diğer kişilere de bilgi verebilir.

 

Son derece farklı kategorilere sahip olan sosyal içerik platformunda teknoloji haberleri ve içerikleri de yazabilirsiniz. Teknoloji kategorisinde güncel haberleri ele alabilir, nedir veya nasıl yapılır konuları hakkında detaylı içerikler hazırlayabilir ya da yeni çıkan teknolojik bir ürün hakkında inceleme yazısı yazarak diğer okuyucularında bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bayan yazarlar için özel olarak oluşturulan alışveriş ve kadın kategorilerinde ise alışveriş ile ilgili detaylı bilgiler verebilir, yemek tarifleri ile ilgili yazılar yazabilir, giyim, takı ve güncel moda haberleri hakkında içerikler hazırlayarak diğer okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

Sosyal içerik platformu Beyruni.com adresinde yazarlık yapan ve ailemize katılan arkadaşlarımız, sanat ile ilgili içerikler hazırlayabilir, ülkemiz de veya dünya da bulunan herhangi bir yeri tanıtarak oldukça akıcı ve kaliteli gezi yazıları hazırlayarak, okuyucularımıza sunabilir.

 

Sosyal içerik platformunda elbette sadece bu kategoriler bulunmuyor. Platforma katılan yazarlar, ekonomi konusunda da içerikler hazırlayabilir. Yaşayan blog sloganı ile yola çıkan platformda ekonomi hakkında güncel ve ayrıntılı haberler hazırlayabilir, kredi kampanyaları hakkında bilgiler verebilir ve daha da önemlisi kripto paralar hakkında bilgiler hazırlayarak diğer okuyucuların da bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Yazarlarımız ekonomi kategorisinin yanı sıra çeşitli konularda da inceleme yazıları hazırlayabilir ve bu inceleme yazılarını yayınlayabilir. Ayrıca yazarlar, platform içerisinde yer alan anketler için de içerikler hazırlayabilir.

 

Anketler kategorisinde içerik hazırlayabilmek için güncel konuları takip edebilir veya aklınıza gelebilecek herhangi bir konuda eğlenceli anketler hazırlayarak okuyucuların keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

Yaşayan blog sloganı ile yayın hayatına başlayan Beyruni.com, yukarıda da görüldüğü üzere oldukça farklı alanlarda içerikler üretmektedir. Tüm bunların  yanı sıra sosyal içerik platformunda kendi hikayenizi de yazabilir ve yayınlayabilirsiniz.

 

Ayrıca, sosyal içerik platformunda Podcast yayınları yaparak daha geniş kitlere ulaşabilir hem kendinizi hem de içeriklerinizi oldukça kolay ve pratik bir şekilde tanıtabilirsiniz. Yukarıda yer alan detaylara ek olarak sosyal içerik platformunda İngilizce ve Almanca dillerinde de yazılar hazırlayarak değerli okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

 

Yenilikçi bir konsept anlayışına sahip olan sosyal içerik platformu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilmek ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilmek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Ayrıca, internet sitemizi de takip ederek yakında yayınlanacak yenilikler hakkında da bilgi sahibi olabilir ve herkes den önce ilk siz öğrenebilirsiniz.