Yenilik

Yemeksepeti’nin yeni ofisi Yemeksepeti Park’ı keşfedin.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yemeksepeti’nin Beşiktaş’taki eski ofisi, yıllarca herkesin ilgisini çeken bir ofis olarak aklımızda kaldı. “Bundan daha güzeli olabilir mi?” deyip yurt dışındaki muadillerini incelerken hiç de uzağa bakmamamız gerektiğine karar verdik.

Yemeksepeti‘nin yeni ofisi Yemeksepeti Park’ı, Girişim Ofisleri özel bölümünde Arda Kutsal ziyaret etti ve oldukça dikkat çeken bir videoya imza attı. Perşembe günü yayınlayacağımız, Webrazzi TV’nin en sevilen programlarından Girişim Ofisleri‘nde Yemeksepeti Park’a dair her şeyi Arda Kutsal soracak, Nevzat Aydıncevaplayacak.

Perşembe günü yayınlanacak Girişim Ofisleri Özel programımızdan önce sizlere Nevzat Aydın’ın yönetimiyle Yemeksepeti Park’ın hazırlanış videosunu paylaşalım istedik. Nevzat Aydın’ın maestro olarak yönettiği Yemeksepeti Park’ın hazırlanış videosunu izledikten sonra dediklerimize siz de hak vereceksiniz.

Kaynak: webrazzi

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Close