Marka ve Pazarlama

Yapıların Vazgeçilmez Dekorasyonu Duvar Kağıdı

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Yapıların Vazgeçilmez Dekorasyonu Duvar Kağıdı

Yakın geçmişte birçok yapıda vazgeçilmez bir duvar kaplama malzemesi olarak tercih edilen duvar kağıdı günümüzde tekrar popüler bir yapı almaya başlamıştır. Birçok kişi evlerinde son teknoloji ile üretilmiş boya malzemelerini ve kaplama malzemelerini tercih etse de kağıt kaplamak tekrar ön plana çıkmayı başarmaktadır. Çünkü günümüzde farklı üretim malzemeleri ile çok daha estetik ve sağlam kaplama kağıtları üretimi sağlanmaktadır.

Örnek olarak mantar malzeme ile üretilmiş olan bir duvar kaplama kağıdı, çok daha farklı bir görüntü ortaya koymak dışında çok daha sağlam bir sonuç da oluşturmaktadır. İthal bir malzeme kalitesi sağlayan bu ürün dış yapısında pütürlü ve doğal bir görüntü oluşturmak ile birlikte üretim yapısında da eski kaplama kağıtlarına göre çok daha sağlam bir yapı sağlamaktadır.

 

 

Mantar Duvar Kağıdı Avantajlı Özellikleri Nelerdir?

Temel bir yapı malzemesi olarak mantar duvar kağıdı şeklinde adlandırılan bu ürün bilindik şekilde mantar gibi bir doğal görüntü oluşturur. Ancak renk ve desen seçenekleri konusunda aslında çok daha avantajlı ve geniş bir yapıya sahiptir.

Sahip olduğu yapı ve doku sayesinde yaşam alanları, mağazalar, kurumlar, açık alanlar, spor salonları, tekne, yat, konferans salonu gibi birçok farklı ortamda kullanımı görülebilir. Kolaylıkla uygulandığı gibi kolaylıkla sökme avantajı oluşturan bu ürünler genellikle kağıt tabanlı olup üst kısmında mantar malzeme ile kaplama yapısı göstermektedir. Sağlığa zarar vermeyen, kokmaz, rutubete ve ısıya dayanıklı bir yapı ile birlikte kolaylıkla temizlenebilir bir kullanım oluşturmaktadır.

Duvar Kağıdının Yeniden Keşfi

Mika koleksiyonu, özel iç mekan tasarımları için önde gelen Finesto koleksiyonlarından biridir.

FINESTO Grup, Daha Fazlasını Keşfedin…

 

Tags

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close