Yandex Toloka Günde Bir Kaç Saat Çalışarak Nasıl Para Kazanılır?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gün sizlere uzun zamandır günde 3 ve 5 dolar arası kazandığım Yandex Toloka sistemini anlatacağım. Öncelikle bunu sakın diğer siteler ile karıştırmayalım. Rus arama motoru olan ve google’dan sonra gelen en iyi Yandex şirketinden bahsediyoruz.

Yandex Toloko Nedir?

Yandex için belli botların yapması gereken görevleri biz kullanıcıların yaparak para kazandığı bir sistemdir. Yandex Toloka‘ya giriş yaptıktan sonra bizlere görevler geliyor. Örnek vermek gerekirse bir kuruluşun gerçek web sitesi mi değil mi gibi sunumlar verilecek ve siz site üzerinden ufak bir tıklama ile karar vereceksiniz. Bunun gibi bir çok görev yaparak görev başı 0.06 cent kazanacak görev bittiğinde ise çok rahat 2 dolar elde etmiş olacaksınız. İnternetten para kazan gibi bir çok site var ancak unutmayın ki burası resmi bir şirket ve kazandığımız dolar miktarı ülkemizde yüksek olduğu için iyide kazandırıyor. Ay içerisinde 50 dolar gibi bir gelir elde ediyorsunuz.

Yandex Toloka Kazanılan Para Hangi Hesaba Yatar?

Ödeme kanıtı

Ülkemizde en kolay papara hesabı var arkadaşlar ben onu kulllanıyorum. İlk kazandığım para ile papara kartı aldım. 9 Tl vermiştim. Yandex parayı yatırdığında direk kartıma yatıyor ve bende normal her yerde kullanıyorum. Diğer seçeneklerde mevcuttur siz hangisi sizin için kolaylıksa onu seçebilirsiniz.

YANDEX TOLOKA ÜYELİK İÇİN TIKLATINIZ

Avatar
Yazı oluşturuldu 6

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön