Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Venitron: Hosting ve Domain’de 20 Yıllık Tecrübenin Eseri

İnternetin neredeyse tüm evlere girmesi, interneti hayatın bir parçası haline getirdi. Bugün birçok insan internet üzerinde alışveriş yapıyor, yemek siparişi veriyor, vakitlerini geçiriyor veya çeşitli konularda araştırmalar yapıyor. Bu da internet ekosisteminin büyümesine yol açıyor. Artık birçok şirket, kurum veya kişi internette var olmanın yollarını arıyor, internette bulunanlarıysa daha iyi içerik ve daha gelişmiş altyapılara yöneliyor. Bu ekosistemin büyümesi beraberinde de bazı ihtiyaçları ortaya çıkarmış durumda. Gelişen web teknolojileri daha hızlı, daha güvenli ve sürekli hizmet verecek altyapılara ihtiyaç duymaktadır. Bunun sonucu olarak da günden güne bu alanda kaliteli hizmet talebi oluşuyor. İşte tüm bunları göz önüne alan Venitron, kaliteyi tecrübeyle birleştirerek domain ve hosting sektörüne giriş yaptı. Yeni kurulmuş bir firma olduğu halde 20 yıllık tecrübenin eseri olarak çalışmalara başlayan Venitron kaliteyi müşterileriyle buluşturmayı amaçlıyor.

Venitron: 20 Yıllık Tecrübe

Domain ve hosting sektörünü bilen, birçok başarılı çalışmaya imza atan Venitron ekibi, bu tecrübesini domain ve hosting sektörüne yatırım yaparak herkesle buluşturmanın heyecanı içinde. Sektöründe yirmi yıldır başarılı işler ortaya koyan Venitron, hangi alanda neye ihtiyaç olduğunu bilerek yatırımlarını gerçekleştiriyor. Venitron, rakiplerinden birkaç adım öne çıkarak, sektörün ihtiyacı olan her şeyi sağlamak, daha iyi hizmet sunmak gibi prensiplerle kendisine bir misyon belirlemiş durumdadır. Farklı lokasyonlarda yer alan sunucular, yüksek hızlı internet altyapısı, en yeni network ekipmanları ve sektörün ihtiyacına göre şekillenen ek paketler Venitron’u diğer firmalardan ayıran özellikler olarak sıralanabilir.

Kaliteli ve Sürekli Hizmet

Venitron ekibinin edindiği tecrübelere göre şekillenen hizmet anlayışı müşterilere birçok yenilik olarak yansımaktadır. Bir web sitesi veya web projesinin en çok ihtiyaç duyduğu şeyler altyapının güvenliği, sürekliliği ve hızıdır. Birçok web projesinin yetersiz altyapıdan kaynaklı zararları ele alındığında bunların ne kadar önemli olduğu görülecektir. Venitron altyapısını, müşterilerinin bu ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurmuştur. Dört farklı lokasyonda yer alan sunucularıyla herhangi bir noktada yaşanacak bir olumsuzluk durumunda diğer lokasyonlardaki sunucular devreye girerek sürekliliği sağlamaktadır. Bununla beraber, hızı vaat eden Venitron, sunucularının internet altyapısını yüksek hızlı internetle sağlamaktadır. Network ekipmanlarının ve cihazlarının son teknoloji ürünlerden tercih edilmesi de Venitron’u ön plana çıkaran özelliklerden bir tanesi.

Bunlarla beraber, bünyesinde barındırdığı web siteleri ve web projelerinin güvenliği de Venitron’un en önemli özelliklerinden bir tanesi. Modern yedekleme sistemleri sayesinde olası bir olumsuz duruma karşı müşterilerine güvenliği sunan Venitron, uzman kadrosuyla da hızlı ve kaliteli teknik destek sunmaktadır.

Hızlı Teknik Destek, Uzman Kadro

Bir hosting şirketinin en önemli parçası hızlı ve sorun çözen bir teknik destek ekibidir. Müşterilerine satış sonrası teknik destek sunmaya önem veren Venitron, uzman kadro istihdamıyla bu alanda rakiplerine göre avantajlı olmayı amaçlamaktadır. Herhangi bir sorun karşısında müşterilerine hızlı teknik destek sağlayarak sitelerin kesintisiz erişimini sağlamaktadır. Bunlara ek olarak destek talebine verilen hızlı reaksiyon ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

“Edindiğimiz Tecrübeleri Müşterilerimiz ile Paylaşıyoruz”

Yirmi yıldan beri birçok başarılı proje geliştiren ve bunun neticesinde de sektörün tüm ihtiyaçlarını bilen Venitron ekibi, bu tecrübeyi müşterileriyle paylaşmayı amaçlıyor. Venitron yöneticileri firmaları hakkında “Yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz, hosting sektöründeki eksikleri bilmemizi sağladı. Bu eksikliklerden yola çıkarak müşterilerimize bunları yaşatmayarak, hızlı ve güvenli bir altyapı ve uzman ekiple satış sonrası destek sunmayı amaçlıyoruz. Sektörün ihtiyaçlarını biliyoruz, klasik hosting firmalarından farklı olarak sektörün ihtiyaçlarına göre paketlerimizi oluşturuyor ve ek paketlerimizi bu ihtiyaçlara göre belirliyoruz. Bizden hizmet alan kişi veya firmalar, genç ve dinamik ekibimizin ve bunları yöneten kurucularımızın vizyonuyla geleceğe güvenle bakabilirler.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Venitron’da domain ve hosting hizmetinin yanı sıra, özel sunucular, güvenlik sertifikaları, lisanslar, e-posta hizmeti gibi birçok konuda da hizmet alınabilmektedir. Geniş hizmet skalasını tecrübesiyle birleştiren Venitron, güncel yazılımlar ve lisanslarla çalışmakta, paydaşlarıyla sürekliliği sağlayarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Kendi sunucuları ve teknik altyapısı ile hizmet sunan Venitron, kesintisiz erişim, hızlı teknik destek, ihtiyaçlara uygun paketleriyle müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Detaylı bilgi edinmek için www.venitron.com adresinden Venitron’u ziyaret edebilirsiniz.