Tanıtım Yazıları

Vemple Yazılım ile StartUp projeleriniz emin ellerde!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Vemple yazılım 2018 yılında İzmir’de kurulmuş bir yazılım stüdyosudur. 2016’dan beri sektördeki deneyimleri ile bir araya gelmiş, güncel teknolojiler ile yazılım çözümleri üretmektedir.

Hizmet verdiği alanlar mobil yazılım, oyun, web uygulamaları, markalaştırma ve donanımsal hizmetleri kapsar. 2017 yılında kismetim.net web ve mobil uygulamasıyla başlayan Vemple yazılım, devamında birçok firmaya yazılım çözümü sağlamaya devam etmiştir. Özellikle Türkiye’de mobil yazılım olarak birçok olanak ve çözüm sağlayabilme özelliğine sahibiz. Ulusal ve uluslararası geliştiricilerle birlikte proje bazlı olarak çalışmakta, ve size en uygun sistemi üretmekteyiz.

Yeni girişimlerin yazılım ihtiyaçlarını, dış kaynak yöntemiyle çözmelerini sağlamaktayız. Bir proje üzerinde çalışırken “kendi ailemize yeni bir üye daha katılıyor“ düşüncesini benimsiyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz.

Sizler için yazılım geliştirirken en uygun alt yapıyı kullanmayı tercih ediyoruz. Güncel yazılım yapıları ve metotlarını takip ediyoruz. Bu sayede mobil yazılım veya web uygulamalarında süreciniz’in için en performanslı çözümü sağlıyoruz. Vemple olarak kullandığımız teknolojilerden bir kaçı;

ionic framework, laravel framework, kotlin framework, unity game engine, socet.io, mongodb, mysql, linux

Uygulama geliştirme sürecimizde uygulamanızı bir bütün olarak ele alıyoruz. Şu şekil açıklayalım uygulamanın fikri sonrasında, süreci, gerekli kayıt ve yasal işlemleri, yayınlanması ve sürdürebilmesini kapsayan genel bir çözüm sürecimiz bulunmakta. Süreçlerimiz her proje için farklılık gösterebilmektedir.

Vemple yazılım olarak şu anda 2 adet ürünümüz bulunmakta. Süreçlerinizi hızlandırmak ve sizlerin daha performanslı hizmet alması sağlamak geliştirilmiştir. Hali hazırda 2 proje üzerinde daha geliştirme yapmaktadır. Projeler ve ürünlerimiz için vemple.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vemple yazılım olarak hizmetlerimiz;

Özel yazılım geliştirme
Projenizi veya fikrinizi , sizin sürecinize uygun şekilde modern görünüm ve teknolojilerle sizler için programlıyoruz. Geliştirmek istediğiniz yazılım alanındaki programları ve uygulamaları sizler adına programlıyoruz. Bununla da kalmayıp yaptığımız yazılımlar için geliştirme ve yayınlama desteği sunuyoruz. Mobil uygulama alanında mağaza denetimi ve uygulama kullanan kullanıcıların analizlerinin de gerçekleştiriyoruz.
Sunucu barındırma
Yazılımlarınızı veya projeleriniz çalışabilmesi için dünyanın her yerinden sunucu yapılandırması yaparak sizlere teslim edebiliyoruz. Yapılandırma kapsamında yazılımlarınızın alt yapısına uygun güvenlik açıkları ve aşırı yüklenme önlemlerini de sizlere hizmet olarak sunuyoruz.

Donanımsal çözüm ortaklığı
Donanım alanında sizlerin ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri ve donanımları sizler için en uygun şekilde temin ediyoruz. Donanımsal bakımlarımız ve kurum için donanım güvenliği için kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Web sitesi ve tasarımı
Markanızı veya yayınlarınızı internet üzerinde günümüz teknoloji çizgilerinde dünyaya açılmasına olanak sağlıyoruz. Web siteniz sizin için özel tasarlanıp benzersiz özelliğine sahip olması için çok özen gösteriyoruz . Web sitenizin alt yapısı vemple CMS ile güçlendirip sizlere yönetebilir bir site teslim ediyoruz. Vemple CMS sunucunuzda ömür boyu lisanslı şekilde verildiğinden sitenizi artık siz yönetebileceğiniz bir şekilde size teslim ediyoruz. Tasarım konusunda 3 farklı ülkede 20 den fazla tasarımcı ile sizlere en uygun çizgi ve bakış açısını yakalamak için çalışıyoruz. Zaman içerisinde daha da genişleyen tasarım kadromuzla sonrasında yazılarınız ve yayınlarınız içinde görseller hazırlayabiliyoruz.

vemple.com

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

İlginizi Çekebilir

Close
Close