Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Vemple Analytic Nedir?

Vemple Analytic, tüm platformda web formlarından gönderilen verilerin kaydedilmesini ve bu kayıtların tek bir sistem üzerinden yönetilmesine olanak sağlar.

Gelen form bilgilerinin kayıt işlemi yapılırken formu gönderen kullanıcı ile ilgili detaylı bilgilerde sistem tarafından tespit edilip analizi sizlere sunulur. Toplanan bilgiler arasında; cihaz bilgileri, lokasyon, form doldurma süresi ve kullanıcının hangi reklam kampanyası üzerinden geldiği gibi bilgiler bulunmaktadır. Ana hizmetin yanında diğer sistemlere entegrasyon, çalışma takımı oluşturma ve form bilgisi yönetimi özelliklerini barındırmaktadır.

Özellikleri
* Kolay kurulum
* Telefon doğrulama
* Email doğrulama
* Kopya kayıt engelleme
* Cihaz analizi
* Platform analizi
* Kaynak analizi
* Reklam kaynağı analizi
* Excel’e aktarım
* API ile aktarım
* Webhook ile entegrasyon
* Kayıt yönetimi (Mini CRM)
* Kaynak etiketleme
* Takım oluşturma
* Yetkilendirme
* Facebook Lead Ads aktarımı
* Kayıtlar için e posta ile bildirim alma
* Slack Entegrasyonu
* Sınırsız sayıda web form entegrasyonu

Form Toplama

Gelişmiş JS kod eklemesi ile tüm web siteleri için kolay bir kurulumla, site içerisindeki tüm form kayıtlarını toplama özelliğine sahiptir. Toplanan veriler sorunsuzca merkeze iletilir ve merkezden bu bilgiler doğrulamaları yapılarak kaydedilir. Doğrulama olarak telefon numarası, email ve kopya form doğrulama methodları mevcuttur.

Entegrasyon

Gelen formlar için 3. parti yazılımlara entegre olma imkânı sunar. POST veya GET metodu ile 3. parti yazılımlara veri aktarımı sağlayabilir. Buna ek olarak “Zapier” ile tüm küresel sistemlere de entegre olabilmektedir.

Aktarım

Sisteme kayıt edilen verilerin Excel veya JSON olarak şeklinde dışarı aktarımı mevcuttur. Excel üzerinden ya da 3. parti bir yazılıma toplu aktarım sağlayabilirsiniz.

Takım Oluşturma

Form verileri için çağrı merkezi veya müşteri temsilcisi ekibi kurma ve bu ekibi yetkilendirebilme özelliği.

Facebook Lead Ads

Facebook reklam sayfanız için oluşturduğunuz Leads Ads ile sistemdeki form verilerini birleştirerek tek bir platform üzerinde toplayabilirsiniz. Bu sayede Facebook Leads Ads deki verilere de kolay bir şekilde erişim sağlamış olursunuz.

Bildirimler

Gelen form verileri için şirket yetkilisine mail ile bildirim gönderme özelliği mevcuttur. Bu özellik sayesinde sizin web siteniz için form üzerinden bir mail gönderme sistemine ihtiyacınız duymayacaksınız Vemple Analytic bu sorunu sizin yerinize çözmektedir.

Mini CRM
Sistem tarafından toplana form bilgileri için , not ,arama ve durum seçebildiğiniz . Siz işletmenizin müşteri takibi yapabilmenize imkan sağlar

Vemple.com