Ümraniye Web Site Tasarım

Tanıtım Yazıları
[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Her çapta firma için, artık gelişen dünyaya ayak uydurabilmek hem yasal hem de sektörel bir zorunluluk olarak web sitesine sahip olmak bir zaruriyet halini almıştır.
Her ne kadar yasal bir zorunluluk olarak görülse de, artık iş potansiyelinin reel piyasada internet üzerinden daha büyük hacimlerde işlemesi; firmaları da bu zengin pazara çekmektedir.

Kurumsal web sitesinin yanı sıra, e-ticaret sitesi veya farklı konseptlerde yapılan işe uygun; aktif ve özgün bir web sitesine sahip olmak rakipleriyle rekabet ortamında bir adım önde olmak anlamına gelmektedir. Sizde bu rekabet ortamında,  geride kalmamak için Ümraniye web site tasarım hizmeti veren firmamızın hizmetlerine göz atarak; sizlere en uygun hizmete ulaşabilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetlerin tamamı, yıllarca kendi alanımızda edindiğimiz deneyim ve günümüz teknolojisine en uygun sistem kalitesi ile sizlerle buluşmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım

Firmaların sahip oldukları ürünlerin veya verdikleri hizmetlerin detayları ile ziyaretçilerine sundukları bu tarz web siteleri, firmamızın portföyünde oldukça geniş bir yer kaplamaktadır. Firmaların her türlü ihtiyaçlarına yönelik tasarım özelliklerinin yanı sıra, kullanılabilirliği açısından son derece uygun yapılarda hazırlanan bu web siteleri kurumsal web tasarım hizmetimiz kapsamında sunulmaktadır.

Temiz kodlama, hızlı ve pratik menü seçenekleri, geliştirilebilir alt yapı, mobil ve diğer ziyaret alternatiflerine uygun tasarımlar sayesinde; ziyaretçileriniz her yerden istedikleri her zaman sitelerinize erişebilir.  Bu sayede, işinizi müşteri ve ziyaretçilerle 7/24 paylaşabilir ve iletişim olanakları açısından çok avantajlı bir duruma gelirsiniz.

Bize ulaştığınız andan itibaren; hizmet bizim için başlamıştır. İhtiyacınıza yönelik tüm planlamalar, istekleriniz ve gerçekten çözüm sunacak şekilde hazırlanır. Bu sayede, başından sonuna en ideal web sitesi çözümü sağlarız.

Verdiğiniz hizmetlerin detayları sayesinde, müşteri ve ziyaretçilerinize en ince ayrıntısına kadar merak ettikleri hizmet aşamalarını sunabilirsiniz. Ayrıca, bu kalitede bir web sitesi; geri dönüşlerde müşterinize güven ve “müşteri memnuniyeti” imajı çizer. Sizler için birçok alternatif modül, kurumsal web tasarım hizmeti kapsamında yer alır. İletişim formu, resim ve video galerisi, entegre blog sistemi ve daha birçok alternatife bu hizmet dahilinde sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Yapımı

Geleneksel ticaret faaliyetlerini, internete taşımak isteyen müşterilerimiz içinde çözümlerimiz var. Bu ihtiyaçlarınız için, e-ticaret site yapımı hizmetimizden faydalanabilir ve gerekli detayları her zaman iletişime geçerek edinebilirsiniz. Fiziksel ürün satışı, dijital ürün satışı, paket hizmetler de dahil olmak üzere; her türlü ticari faaliyete uygun bu web siteleri sayesinde, müşterilerinize hem ürün satabilir hem de satılan ürünü bedelini online olarak tahsil edebilirsiniz. Aynı zamanda, müşterilerin sıklıkla tercih ettiği, taksitli satış ve kapıda ödeme seçeneklerini de web sitenize sunabilirsiniz.

Sektör kategoriniz fark etmeksizin, sunacağımız özel tasarım e-ticaret sitesi sayesinde kurumsal kimliğinize ve iş hacminize en uygun hizmeti bulabilirsiniz. Bizler için bu alanda edindiğimiz onlarca referans,  sunduğumuz hizmet için bir gurur tablosudur.

Sepet uygulaması, indirim seçenekleri, en çok satanlar, kargo takip ve sanal pos entegrasyonları sayesinde; ideallerinize en uygun e-ticaret sitesi yapımı hizmetine; %100 müşteri memnuniyetiyle kavuşabilirsiniz.

En basit ticari faaliyetlerinizden, en komplike ( bayi satışı, muhasebe programları ile entegrasyon, e-arşiv ve e-fatura uyumlu vs…) sistem ihtiyaçlarınız için buradayız. Tüm hizmet detaylarımızı, iletişim kanallarımız ile bizlerle iletişime geçerek edinebilirsiniz. Sunulan hizmetler; iş öncesi ve iş sonrası aynı memnuniyet ilkemizin garantisi altındadır. Destek hizmetlerimiz sayesinde de, günün her anı kesintisiz ve mutlu müşteri ayrıcalıklarından faydanabilirsiniz.

Seo Çalışması

Rekabet her alanda! Geleneksel ticarette, sektörler arasında ve aynı semtteki işletmeler arasında dahi, bu rekabet ortamına ayak uyduramayan her firma, maalesef kısa sürede pes etmek zorunda kalıyor. Sizi bu rekabet ortamında rakiplerinizin önüne taşıyacak, seo çalışması hizmetimiz sayesinde hedef kitlenize orta ve uzun vadede her zaman ulaşmanız mümkün. Arama motorlarında, üst sıralarda yer alarak ekstra reklam ve tanıtım maliyetlerinden kurtulabilir ve zirvedeki yerinizi vereceğimiz hizmetlerden faydalanarak koruyabilirsiniz.

Ümraniye web tasarım hizmeti sunan birçok alternatif firma arasında yapacağınız araştırmalarda; hem belirtilen hizmetlerimiz arasında hem de en iyi seo firması kategorisinde bizim adımızı görebilirsiniz. İşimize verdiğimiz saygı ve önemi; hizmet sunduğumuz firmaların ticari faaliyetleri içinde birebir uygularız. İşinizi benimser, hedeflediğiniz hacme ulaşana kadar; alacağınız hizmetin en iyi sonuçları için uğraşırız.

Hizmet başlangıcı öncesinde, web sitenizin şuan ki halini raporlar halinde size iletir, yapılacak işlemlerin açıklama ve periyotlarını en sade dil ile anlatırız. Bu sayede, abartısız ve beklentilerin tam karşılığı bir hizmete, bizimle adım atmış olursunuz. Aşamalar sonrası, kat edilen yoldan her zaman haberiniz olur. Bu, işinize verdiğimiz değerin hem mutluluğunu sizlerle paylaşmak adına, hem de bize olan güveninizin bir göstergesidir. Zira, önceliğimiz her zaman vaat edilen işin tam zamanında, tam da istenildiği tarzda teslimi olmuştur. Kafa karıştıran terimler, ilk anlaşmaya ek maliyetler, uzayan bekleme ve sonuç alma süreleri ZekMedya’ da yoktur ve hiçbir zaman da olmamıştır.

Sunulan hizmetlerimizin tamamı, alanında uzman ve mesleki yeterlilikleri yıllarca edindikleri deneyim ile kazanmış takım arkadaşlarımızın organize bir çalışmasıdır. Bu alanda, size hizmet sunmak için sabırsızlanıyor ve heyecanla bekliyoruz. Dinamik, çalışkan ve uzman ekip arkadaşlarımız; şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda sizi internette en iyi şekilde temsil edecek web sitesi için hazır!

ZekMedya kalitesi, 2004 senesinden beri aralıksız sektör faaliyetlerinde bulunmuş; farklı hizmet alternatifleri sayesinde sizler gibi yüzlerce kaliteli referans sahibi olmuştur. Ardımızda bıraktığımız her yıl, kalite ve vizyon & misyon standartlarımıza arttırmamızda katkı sağlamıştır. Kendini tekrar etmeyen, daima gelişime açık olan bir anlayışla, çözüm odaklı hizmet anlayışımızla,  emeğin ve finansal imkânlarınızın tam karşılığını almaya hazır mısınız?

Bir cevap yazın