Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

 

Adpressoo, satıcı ve alıcılar arasında referansa dayalı güvenli alışveriş sağlayan ihtiyacınız olan her şeyi bulacağınız, ilanlarınız için geliştirilmiş Türkiye’ nin ilk ve tek yapay zeka destekli, ilan paylaşım ağıdır.

 

Nasıl mı? Örneğin ikinci el araba alacaksınız?

 

Ancak ilan sitelerindeki satıcılara güvenmiyor musunuz? Sitede gördüğünüz her ilan sahibinin profilinde detaylı bilgisine ulaşabilir, sahip olduğu bağlantıları, profil ve ilan değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

 

Daha detaylı referans bilgisi için, sisteme kayıt olup, ilan hakkında yorumda bulunan kişiler ile bağlantıya geçer veya varsa kişi ile olan ortak bağlantılarınıza danışırsınız.

Dahası kişinin sayfasında bulunan “Bağlantılar” butonu ile tavsiye edenler listesine gidebilir, kişi ve ilanla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca hesabınıza giriş yaptıktan sonra, her sayfada çıkan “artı işareti” butonuna tıklayarak, anında boş bir ilan oluşturursunuz. Burada yapılması gereken ilanınızın resimlerini yüklemek, fiyat, başlık ve içerik bilgisini girip kaydettikten sonra yayımlamaktır.

Siteyi ziyaret edin > Adpressoo.com

 

Adpressoo Tanıtım Filmi