Etkinlikler

Türkiye’nin En Büyük Hosting & Cloud Etkinliği – Hosting Talk

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Türkiye’nin En Büyük Hosting & Cloud Etkinliği – Hosting Talk, 12 – 13 Nisan 2019 İstanbul, Grand Cevahir Hotel ‘de yapılacak.

Hosting & Cloud Profesyonelleri Burada Konuşuyor

Türkiye ve dünyadan alanından uzman isimlerin konuşmacı olarak katıldığı Hosting Talk Global etkinliğin yerli ve yabancı birçok firma ve katılımcıyı bir araya getirerek yeni iş bağlantıları kurulmasına ve sektörün geleceğini belirleyen önemli konuların masaya yatırılmasına katkı sağlayan bir networking etkinliğidir.

NEREDE
Grand Cevahir Hotel – İstanbul/Şişli

NE ZAMAN
12 – 13 Nisan 2019

 

ICANN Hosting Talk Global Resmi Destekçisi

One World. One Internet

Türkiye’de ve dünyada alan adı sektörünün gelişmesi ve ilerlemesi için çalışmalar sürdüren ICANN, 2019 yılında Hosting Talk Global etkinliğinin resmi destekçisi ve Diamond sponsoru oldu. ICANN’de desteği ile Hosting Talk Türkiye’den ve dünyadan 400+ kadar sektör profesyonelini İstanbul’da ağırlayacak.

 

Sizleri Neler Bekliyor?

Sektör profesyonelleri ile randevunu kaçırma!

400+ kadar sektör profesyonelini ağırlayacak olan Hosting Talk etkinliğinde; uzmanlardan sunumlar, tech workshop’lar, soru-cevap oturumlar, networking buluşmaları ve sponsorlardan müthiş ödüller sizleri bekliyor.

Ücretsiz Bilet

  • 2 Günlük Katılım Hakkı
  • Fuaye Alanı Giriş

VIP Bilet: 250 TL

  • 2 Günlük Katılım Hakkı
  • 2 Günlük Öğle Yemeği Paketi
  • Fuaye Alanı Giriş
  • Networking Party

Etkinlik detaylı bilgi ve kayıt için: www.thehostingtalk.com

 

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Close