[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Türkiye ‘nin en popüler seo hocaları kimlerdir?

Bu soruyu son dönemlerde çok fazla alır olduk. Bizde bu sorunun araştırmasını yaparak size özel derledik.

Araştırmamızdan önce SEO ‘nun anlamını kısaca öğrenelim.

SEO” (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir.

SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları olarak tanımlanabilir. Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır. (Kaynak: seohocasi.com)

Google arama algoritmasını sıkça değiştirdiği için web sitenizin SEO işlemlerini bilinçsiz ve işinin ehli olmayan kişilere yaptırdığınızda sitenizin gerilemesi muhtemel bir durumdur. Web sitenizi güvenli ellere bırakın, arkanıza yaslanın ve sadece işinize odaklanın. SEO hizmeti ucuz bir iş değildir. Ucuz yapılan bir işten ise performans almanız çok zordur. Teklifi bir firmadan değil birkaç firmadan almanızı tavsiye ederim ve fiyattan çok referanslarını inceleyiniz. Son olarak ise başarı hikayelerini baz almalısınız.

Türkiye ‘de SEO hizmetini hakkıyla yapan firmalar,

Webtures A.Ş. – Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı

Yönetim ofisi İstanbul – Kartal’da bulunmaktadır. Kurucusu Kaan GÜLTEN ayrıca melek yatırımcılar başkanıdır.

Sayısız başarı hikayesi bulunan webtures, iş görüşmelerine gelenlere ise yol parasını ödeme inceliği göstermektedir. 🙂

 

Seo Şefi – SEO / Search Engine Optimization Ajansı

Yönetim ofisi Malatya’da bulunmaktadır. Kurucusu Müslüm ASLANTÜRK birçok projeye imza atmıştır. Sosyal medyada canlı yayın yaparak sektörde ciddi bir yer edinmiştir.

 

Seocu Türkiye’nin SEO ve Dijital Ajansı

Yönetim ofisi İstanbul – Taksimde bulunmaktadır.

 

 

 

Celilcan SEO Uzmanı

Yönetim ofisi Gaziosmanpaşa ‘dadır. Kurucusu Celil CAN ‘dır. Müşterilerinden gelen olumlu feedbackler bu sektördeki tecrübesini kanıtlar niteliktedir.

 

Dijital Pazarlama Uzmanı – Ayhan KARAMAN

112dijital dijital performans ve reklam ajansının kurucu ortağı. Türkiye’nin en iyi pazarlama blog siteleri listesinde (Power 100) ilk 5 içerisinde yer almakta ve Türkiye’nin en iyi SEO uzmanları arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.