Soru Sor Para kazan, Cevap ver Yine Kazan

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Yetita‘daki köşemde zaman zaman sizlere para kazanabileceğiniz web sitelerinden veya telefon uygulamalarından da bahsedeceğim. Bu yazıda onlardan birisi olacak. Şimdi sizlere hem eğlenip hem para kazanabileceğiniz çok güzel bir site hakkında bilgi vermek istiyorum. Adı sorumani.

Sorumani Nedir?
Sorumani, forum sitelerine benzer nitelikte olup, diğer insanlara soru sorarak ya da onların sorduğu sorulara cevap vererek para kazanacağınız bir internet sitesidir. Bu siteyle alakalı yeterince ödeme kanıtı gördüğüm için sizlerle de paylaşmak istedim.

Sorumani İle Ne Kadar Para Kazanabilirim?
Bu soruya net bir cevap vermek çok zor. Sorduğunuz soruların/verdiğiniz cevapların ne kadar uzun ve özgün olduğu, sorularınızın ne kadar popüler olduğu kazanacağınız parayla doğru orantılı. Zaman probleminiz yoksa bu siteden keyifli bir şekilde para kazanabilirsiniz. Konuyla alakalı sizleri biraz daha aydınlatmam gerekirse;

*Para çekebilmeniz için alt limit 25₺

*İstediğiniz banka hesabını kullanabilirsiniz.

*Çekim talebinizden sonra en geç 3 iş günü içerisinde paranız hesabınızda olur.

*Sitenin en büyük şartı özgürlüktür. Soru veya cevaplarınızda kopyala yapıştır yaptığınız anda banlanırsınız.

*En az 60 soruya cevap verirseniz sizler de soru sormaya hak kazanırsınız.

*Soru sorma ve cevap verme noktasında alt yada üst sınır yoktur.

Siteyi kullanmak gerçekten çok basit ve pratik. Sitenin resmi sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın. Üye olduktan sonra tecrübelerinizi yorum kısmında bizimle de paylaşmayı unutmayın.

Mustafa Karakaya
Yeni işler ve mevcut işler hakkında fizibilite çalışmaları yapmaktayım. Sektörü inceler size detaylı bilgiler gönderirim. Boş vakitlerimde ise SEO uyumlu makaleler yazmaktayım. Sizde yazılarımı beğendiyseniz iş ortaklığı için sirsende@gmail.com adresine YETİTA 'dan ulaştığınızı bildirerek ulaşım sağlayabilirsiniz.
Yazı oluşturuldu 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön