Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Yetita‘daki köşemde zaman zaman sizlere para kazanabileceğiniz web sitelerinden veya telefon uygulamalarından da bahsedeceğim. Bu yazıda onlardan birisi olacak. Şimdi sizlere hem eğlenip hem para kazanabileceğiniz çok güzel bir site hakkında bilgi vermek istiyorum. Adı sorumani.

Sorumani Nedir?
Sorumani, forum sitelerine benzer nitelikte olup, diğer insanlara soru sorarak ya da onların sorduğu sorulara cevap vererek para kazanacağınız bir internet sitesidir. Bu siteyle alakalı yeterince ödeme kanıtı gördüğüm için sizlerle de paylaşmak istedim.

Sorumani İle Ne Kadar Para Kazanabilirim?
Bu soruya net bir cevap vermek çok zor. Sorduğunuz soruların/verdiğiniz cevapların ne kadar uzun ve özgün olduğu, sorularınızın ne kadar popüler olduğu kazanacağınız parayla doğru orantılı. Zaman probleminiz yoksa bu siteden keyifli bir şekilde para kazanabilirsiniz. Konuyla alakalı sizleri biraz daha aydınlatmam gerekirse;

*Para çekebilmeniz için alt limit 25₺

*İstediğiniz banka hesabını kullanabilirsiniz.

*Çekim talebinizden sonra en geç 3 iş günü içerisinde paranız hesabınızda olur.

*Sitenin en büyük şartı özgürlüktür. Soru veya cevaplarınızda kopyala yapıştır yaptığınız anda banlanırsınız.

*En az 60 soruya cevap verirseniz sizler de soru sormaya hak kazanırsınız.

*Soru sorma ve cevap verme noktasında alt yada üst sınır yoktur.

Siteyi kullanmak gerçekten çok basit ve pratik. Sitenin resmi sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın. Üye olduktan sonra tecrübelerinizi yorum kısmında bizimle de paylaşmayı unutmayın.

3 Replies to “Soru Sor Para kazan, Cevap ver Yine Kazan

 • isinBurada
  isinBurada

  Son günlerde buna benzer 3-4 girişim gözüme çarptı. Bir furya sanırım patladı gidiyor. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise gerçek anlamda zaman vermeniz bekleniliyor. Ancak buna göre kazanç sunulmuyor. Bu nedenle zamanınızı bu ve benzeri işlere değil de affiliate sistemi kurmaya harcarsanız daha çok kazanırsınız. Diğer taraftan işin eğlencesinde iseniz tavsiye ederim…

 • Beyhan
  Beyhan

  Sorumani sanırım artık para kazandırmıyor. Sende sor diye bir site buldum bende yakın zamanda.
  Bilmiyorum belki ilgisini çekebilir insanların.

  https://sendesor.net

 • Kimin eseridir
  Kimin eseridir

  Bu ve benzeri birçok site var. Bazıları güvenilir, bazıları değil.

Comments are closed.