Tanıtım Yazıları

Sokak Modasının Türkiye ‘deki Öncü Markası David & Gerenzo

[Toplam:4    Ortalama:5/5]

Gün içerinde şık kıyafetler giymek hepimizi oldukça fazla mutlu eder. Fakat şıklığın beraberinde kıyafetlerimizin rahat olması da bizim için oldukça fazla önem taşı. Rahat ve şık kıyafetlerle hem güne damganızı vurabilir hem de içerisinde kolaylıkla hareket edebilirsiniz. İşte bu harika iki uyumun bir arada olması durumuna ise Sokak Modası denir.

 

 Aslında sokak modası fark edilmese de bir yaşam tarzıdır. Türkiye’de Sokak modası son dönemde fazlaca meşhur olmaya başladı. İnsanlar gerek günlük hayatında gerek özel davetlerinde artık sokak modasını tercih ediyor. Bu durum diğer insanlara oranla hem daha yaratıcı hem de daha tarz kıyafetler tercih etmemizi sağlıyor.

 Peki, bir yaşam tarzı haline gelen sokak modasını neler kapsar?

Sokak Modası stüdyolarda tasarlanan kombinler değil de sokak kültüründe oluşmuş kıyafetleri kapsar. Mesela sokak kültünde oluşmuş ve bir dönem meşhur olmuş çiçekli elbiseler, uzun saç modelleri, bol paça pantolon en güzel örnekleridir. Her dönemde özellikle yaz sezonunda oldukça fazla tercih sebebi olmuştur. 90lardan bu yıla kadar moda haline gelen Sokak Modasının Türkiye’deki Öncü Markası DAVID&GERENZO ‘dur.

 Renklerin uyumunu en tarz kıyafet modelleriyle birleştirmeyi başaran DAVID&GERENZO Sokak stilinde son sezon oldukça fazla tercih sebebi olmuştur. Her yaş grubu ve her bedene kolaylıkla uyum sağlayabilecek ürünleri de böylece bünyesinde barındırır. Bahar dönemi ile yaz dönemi geçişleri havalar mükemmel olur ve bu durum gündüzleri yazlık kıyafetler tercih sebebidir. Böyle havalarda genellikle eşofmanlarımızın üzerine t-shirt giyildiğinde oldukça güzel bir kombin olacaktır. Eşofmanlarımız tek renk ve desenli olabilir. Desenli eşofmanlar sokak stilinde oldukça ön plandadır. Üzerine tek renk t-shirt giyildiğinde oldukça güzel görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Son dönemlerde bu tarz kombinler harika bir gün kurtarıcılarıdır. Fakat akşamları hafif bir rüzgâr şöleni olur ve size üşüdüğünüzü hissettirir. İşte DAVID&GERENZO ceketleriyle tam o sırada yanınızda olacak ve görünümünüzün oldukça şık olmasını sağlayacak. Ceket modelleri oldukça fazla model ve renk seçenekleriyle sizlerin her zaman yanınızda olacaktır. İster kot pantolon gömlek üzerine kombin edebilir isterseniz de eşofmanlarınızın üzerinde ceketlerinizi rahatlıkla kombin edebilirsiniz.

 Vazgeçilmez hale gelen puantiye ve baklava dilimi desenli kıyafetlerin sokak modası üzerinde etkisi yıllardır süregelmiştir. Her yaş grubu bu desende kıyafetleri severek tercih etmektedirler. Tabi uzun çizgilerden oluşan pijama desenli kıyafetlerde sokak stilinin temel taşları arasındadır.

 
 Aslına bakıldığı zaman tüketim oranı moda ile iç içedir. Moda olan kıyafetler insanların daha çok dikkatini çeker ve sürekli almak isterler. Sokak modasında ise bu durum tam tersindedir. Hiçbir reklama ihtiyacı yoktur. Çünkü insanlar giymek istedikleri kıyafetlerine kendileri karar verir. Bu durumda da özgün bir tarz ortaya çıkar. Bu durumu en çok dikkate alanlar ise yine modacılardır. Modacılar insanların ne tarz kıyafetler tercih ettiğini gözlemler ve o yönde tasarımlar yaparlar. Son dönemlerde ise hemen hemen her mağaza da sokak stiline yakın kıyafetler vitrinlerde yer almaya başladı.

Moda devlerine meydan okuyan sokak stiline katkıda bulunmak için en güzel kıyafetlerinizden sokak kombini yapmalı ya da basit kombinlerle oldukça tarz bir stil oluşturmalısınız. Bu durum hem spor görünmenize neden olacak hem de kendinizi rahat hissettirecektir. Artık klasik model kıyafetlere son verecek olan sokak stili dağınık şekilde toplanmış topuz ve açık modelde yapılmış saçlarda size eşlik edecek, DAVID&GERENZO şıklığınıza şıklık katacaktır.  

Siteyi ziyaret edin >>> davidgerenzo.com

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Geçen gün sipariş verdim ve gerçekten ürünler kaliteli ve tarz bundan sonra full takipteyim uzun zamandır perakende satışını bekliyorum 🤗❤️

  2. Slim fit ürünler özellikle spor yapanlar ve vücut geliştiriciler için ideal tshirt ve eşıfman altları var.Tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close
Close