Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Senetle ATV almak isteyen pek çok insan bulunmaktadır. Özellikle artan vasıta fiyatlarından dolayı insanlar peşin paralar ile alışveriş yapamamakta ve taksitle kolay bir şekilde ürün satışı gerçekleştiren firmaların arayışına girmelerine neden olmaktadır.

Senetle ATV ve UTV satışı gerçekleştiren sitemiz üzerinden tüm motor markalarının ATV ürünlerine kolay bir şekilde ulaşabilir ve alışveriş işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Diğer pek çok mağazaya nazaran alışveriş işlemlerinde kolaylıklar sunan firmamız tüm müşterilerinin rahat bir ödeme planı eşliğinde ürün sahibi olabilmesine imkân sunmaktadır.

Taksitli ATV | Senetle ATV

Senetle ATV motor modelleri sitemiz üzerinden 60 aya varan taksit seçenekleri ile sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Hemen herkesin bütçesi farklılık gösterdiğinden dolayı 5 farklı ödeme planı ile alışveriş yapabilme şansını kullanıcılarına sunan firmamız herkesin taksit sürecini kolay ve sorunsuz atlatabilmesine imkân sunmaktadır. Dilerseniz 12 ay gibi kısa bir sürede taksitlerinizi ödeyebileceğiniz gibi dilerseniz 48 ay gibi uzun bir sürede de taksitlerinizi ödeyebilmenize destek sağlanmaktadır.

Elden Taksitle ATV

Senetle ATV alışverişi yapmak isteyen müşterilerimizden kredi kartı ya da kefil talebinde bulunmamakta kartsız kefilsiz ATV alabilmenize imkân sağlanmaktadır. Elden taksit yöntemi ile senetle alışveriş imkanı sunan firmamız diğer mağazalara nazaran gereksiz belge talebinde de bulunmamakta ve kolay birkaç evrak ile online bir şekilde talep ettiğiniz ürün adına başvuru yapabilme fırsatını tüm kullanıcılarına sunmaktadır.

Sizler de elden taksitle ATV almak isteyenlerdenseniz hemen sitemize üye olarak kolaylıkla beğendiğiniz model adına başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yapılan başvurular hızlı bir şekilde incelenerek sizlere bilgi verilmekte ve hemen ürünü teslim alabilmenize imkânlar sunulmaktadır.

Kredi İle ATV

Senetle ATV arayışında olan insanlar genellikle kredi çekerek ürün alma yoluna başvurmaktadır. Ancak son yıllarda ekonominin zorlu şartlar altına girmesi ile kredi çekmekte zorlu bir yolculuk gerektirmektedir. Bankalar kredi vermemek adına teferruatlı belge talebinde bulunduğundan insanlar kredi yolculuğunu kısa sürede sonlandırmakta ve vasıta sahibi olmaktan vazgeçmektedir.

Ancak tüm bu durumlara gerek kalmadan sitemiz üzerinden Kanuni, Arora, Yuki gibi tüm motor firmalarının ATV ve UTV ürünlerine senetle motor başvurusunda bulunarak sahip olabilirsiniz. Üstelik kefil ve kredi kartı istemeyen firmamız oldukça çeşitli taksit seçenekleri sayesinde ev ekonominizi bozmadan taksitlerinizi düzenli bir şekilde ödeyebilme fırsatını da sizlere sunmaktadır.

Vadeli ATV

Senetle ATV ürünleri vadeli bir şekilde sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. 12 ay, 24 ay, 36 ay, 48 ay ve 60 ay taksit avantajları ile daha hızlı ve kolay bir şekilde vasıta sahibi olarak keyifli yolculuklar yapabilme fırsatınız bulunmaktadır.

Hemen herkesin bütçesi farklılık gösterdiğinden dolayı firma olarak her üründe 5 farklı taksit seçeneğini seçebilme şansını kullanıcılarına sunan firmamız herkesin kendi bütçesine göre taksitle ürün alabilmesine olanak sunmakta bu sayede de kolay bir şekilde taksit ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Sizler de senetle motor başvurusunda bulunarak zorlanmadan hızlı bir şekilde vasıta sahibi olabilir ve sorunsuz bir ödeme geçirerek hayallerinize kavuşabilirsiniz.

ATV Motor Kampanyaları

Senetle ATV ürünlerinde tüm müşterilerimize çeşitli kampanyalarımız bulunmaktadır. Diğer mağazalar yerine bizleri tercih eden müşterilerimiz öncelikle kendi bütçelerine göre taksit seçebilme lüksüne sahiptir. Bunun yanı sıra kredi kartsız kefilsiz ATV alabilme şansını sizlere sunan firmamız kolay bir şekilde senetle alışveriş yapabilme imkânını tüm müşterilerine sunmaktadır.

Online bir şekilde ister 2. el ATV isterseniz sıfır ATV başvurusunda bulunabilme şansını sizlere sunarken gereksiz herhangi bir belge talebinde de bulunmamakta elzem sayılan evraklar ile işlemlerinizi tamamlayabilmenize olanaklar sunulmaktadır. Ayrıca işlemler onaylanır onaylanmaz hızlı bir şekilde satın almış olduğunuz senetle ATV modelinin tarafınıza teslim edilmesine de olanaklar sunulmakta hızla kullanımına başlamanız sağlanmaktadır.