Click to rate this post!
[Total: 13 Average: 4.2]

insanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır” hadisi şerifinden yola çıkarak, sizlere sadece ilgi alanımdaki konuları değil; aynı zamanda faydasını göreceğiniz başka şeyleri de aktaracağım. Bu yazım da onlardan bir tanesi olacak. Bugünkü konumuz “sandaloz sakızı..

Sandaloz Sakızı Nedir?

Sandaloz sakızı Kuzey Afrika’da yetişen, yaklaşık 5-6 metre boylarında bir ağaçtan elde edilen  maddedir. Sandoloz sakızı sıcak iklimde kaldığı için erime özelliği göstermektedir. Beyaza yakın sarımtırak bir renktedir. Kolayca kırılabilir.

Sandaloz Sakızı Zayıflamak İçin  Nasıl Kullanılır?

Fındık tanesi büyüklüğündeki sandoloz sakızını havanda döverek toz haline getirin. Rutin olarak her gün toz şekliyle  yutun. Üzerine bir yemek kaşığı elma sirkesi karıştırılmış bir su bardağı ılık su için. Elma sirkesinin metabolizmayı hızlandırıcı etkisi olduğu için sandoloz sakızına destek olarak kullanılmaktadır.

Sandaloz Sakızı Nasıl Zayıflatır?

Sandaloz sakızı yapısı gereği metabolizmayı hızlandırır, zayıflama sürecini kısaltır. Metabolizma hızlanınca vücuttaki yağlar çözülür ve zayıflama süreci başlar. Sandaloz sakızının en önemli özelliği yağ yakması ve tokluk hissi vermesidir. Sandaloz sakızı ile zayıflamak için  porsiyonları  biraz küçültmeniz daha hızlı kilo vermenizi sağlayaktır.

Sandaloz Sakızı – Elma Sirkesi

Elma sirkesi, sandaloz sakızının etkisini artırmaktadır. Bir çok uzman sandaloz sakızının elma sirkesiyle birlikte tüketilmesini önermektedir. Sandaloz sakızının elma sirkesiyle birlikte kullanılması; etki mekanizmasının düzgün ve hızlı çalışmasını sağlar. 

Sandaloz Sakızının Faydaları Nelerdir?

*Romatizma ağrılarını hafifletir.
*Tokluk hissi verir.
*Yağ yakıcıdır.
*Metabolizmayı hızlandırır.
*Yüksek kolesterolü düşürür.
*Tansiyonu dengeler.
*Bağırsakların düzenli çalışmasında etkilidir.

Sandaloz Sakızını Kimler Kullanmamalıdır?

*Hamileler ve emziren anneler.
*Çocuklar.
*Tansiyonu çok düşük olanlar. (Doktorunuza sorarak kullanabilirsiniz)

Sandaloz Sakızı Kullanarak Kaç Kilo Verilir?

Sandaloz sakızını düzenli kullanarak 15 günde yaklaşık 10 kg kadar verebilirsiniz. Tabi bu değerler kişinin metabolizmasına göre değişkenlik göstermektedir. Kullananlar arasında yaptığım araştırmaya göre iki haftada 8 kg verenler olmuş.  Ben de iki gündür kullanıyorum ve iki günde 600 gram verdim.

Sandaloz Sakızı Nerelerde Satılır?

Sandaloz sakızının faydalarını okuduğumda zor bulunabilecek bir ürün olduğunu düşünmüştüm. Fakat gayet rahat bir temini söz konusu. Aktarlardan ve online platformlardan çok rahat bulabilirsiniz. Bir aylık kullanım için 100 gr yeterlidir. Eğer sürekli kullanmak isterseniz bir ay dolunca 14 gün ara verip tekrar başlayabilirsiniz.

Verdiğim bilgiler bilgi amaçlıdır. Size uygun olan en ideal kilo verme şeklini doktorunuza sorunuz.

2 Replies to “Sandaloz Sakızı ile 15 günde 10 kg zayıflayın

  • Irem Karaarslan
    Irem Karaarslan

    Sandoloz sakizini kullanan biri olarak yazdiklariniza tamamen katiliyorum. Gercekten tokluk hissi veriyor ve saglik yonunden hafifledigimo hissediyorum. Guzel icerik olmus elinize saglik.

  • Mustafa Karakaya
    Mustafa Karakaya

    İlginiz için teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim 🙂

Comments are closed.