[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]

İster Pazar Deyin, İster AVM – Liderbazar.com

Genç Türk girişimci Zeki BAHADIRTAŞ tarafından, 18 Mart 2019 tarihinde kurulan liderbazar.com, geride bıraktığı 7 ay gibi kısa bir sürede, Türk e-ticaret sektöründe “Kaliteli Alışverişin Lideri” mottosu ile hızlı bir giriş yaptı.

Başlığımızda, “ İster Pazar deyin, ister AVM ” derken, gerçekten ürün yelpazesinin genişliğini görünce ne demek istediğimiz konusunda sizde bize hak vereceksiniz.

Çünkü “ Pazarın uygun fiyatları – AVM’nin zengin ürün yelpazesi ve kalitesi ” , liderbazar.com ‘da yeni bir alışveriş tecrübesi sizleri bekliyor.

Ve günden güne genişleyen bu ürün yelpazesinde neler yok ki?

– Elektronik Ürünler,
– Ev Aletleri ve Elektroniği,
– PetShop Ürünleri,
– Ofis ve Kırtasiye Ürünleri,
– Anne ve Bebek Ürünleri,
– Kozmetik ve Kişisel Bakım,
– Spor ve Outdoor Ürünleri,
– Araba & Motosiklet ve Bisiklet Ürünleri,
– Moda ve Aksesuar Ürünleri…

 

Biz şimdilik bu kadarını sayabiliyoruz, siz yinede liderbazar.com sitesini ziyaret ederek tüm ürünlere bir göz atın. Çünkü henüz bizlerin de sayamadığı – sizlerinde aklına getiremediği birçok ürün çeşidi ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Bilinen ve kalitesinden emin olduğunuz her markayı, farklı yerlerde arayıp da bir türlü bulamadığınız her ürün alternatifini ve hatta “Bu bana nerde lazım olur, neyse alalım da bir köşede dursun!” diyecek kadar ilginizi çekecek birçok ürün, liderbazar.com kategorilerinde yerini aldı.

 

İnternet dünyasında, e-ticaret sitelerinin tercih edilebilir olması için gereken ne varsa liderbazar.com ‘da fazlasıyla, sizlerin hizmetinde. Uygun fiyatlar, bol çeşitli ürün alternatifi ile alt kategoriler, kolay ödeme yöntemleri, kampanya ve indirimler ile özel günler ruhuna uygun promosyonlar ve daha fazlası…

 

Dünya’da ve Türkiye’de Yeni Bir Sektör- E-ticaret

 

Sosyal medya hesapları üzerinden, en yeni ürünlerin ve kampanyaların bilgilerine hızlıca ulaşabilir, iletişim kanalları aracılığı ile operasyon ve müşteri hizmetleri ekibiyle 7/24 güvenli ve hızlı alışverişin keyfini sürebilirsiniz. Adres çubuklarınızda ve telefonlarınızda bize de yer açın.
Çünkü uygulamalarımız ve adresimiz, bugünden sonra çokça karşınıza çıkacak.

Hemen şimdi siteyi ziyaret edin, sosyal medya hesaplarımızı takibe alın ve mobil uygulamalarımızı telefonlarınıza indirerek, liderbazar.com dünyasını keşfedin!

 

One Reply to “Pazarın uygun fiyatları AVM’nin zengin ürün yelpazesi liderbazar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir