StartupTeknoloji

Oyunları ve oyuncuları buluşturan platform Rijitsu Eleven

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bugün sizlere yeni projemiz olan Rijitsu Eleven‘dan bahsedeceğiz. Bu projemizin amacı Türk oyun geliştiricilerin yaptığı oyunları ve kendilerini oyuncularla birebir kendileri ile buluşturuyoruz.

Bu projenin amacına ulaşmak için nasıl yapıyoruz? Bunun için mutlaka geliştiricilere sitemizi haber ediyoruz, oyun ekleme işi tamamen geliştiricinin kendi rızasını alıyoruz, asla sahibinden izinsiz ekleme yapmıyoruz. Sahibinin onayından sonra kendisini sitemize üye olmasını istiyoruz, arkasından Oyun Yolla sayfasından Yeni Yazı kısmından oyununu bizlere anlatıyor ve bizde oyunu indiriyoruz ve ya oyunun deneme anahtarını istiyoruz. Sonra oyunu jurilerimiz ile indirip oyunu deniyor ve siteye aktif ediyoruz. Arkasından oyunu merak eden kişiler oyunu edinip, kendileri de deneyerek uygun gördüğü puanı vererek o oyunu sevip sevmediklerini herkese sunmuş oluyorlar.

Market sisteminden bahsedelim, bu sistem yakın zamanda başlatacağız. Bu sistemde geliştirici oyununu buradan satmak isterse, avantajlarından bahsedelim öncelikle. İlk avantajı tamamen Türk lirası üzerinden satacak ve ilk satışından %10’luk kısmını Rijitsu’ya gidecek, arkasından asla para kesintisi olmadan satış yapabilecektir. Satılan oyunlarda korsan kullanım engellemesi olmayacak ama kişi isterse tamamen kendi düşüncesine saygı duyarak istediği gibi yazabilir ve kullanmak isterse o zaman mecburen eklenecektir.

Geliştiricilere sadece oyununu ve kendisini tanıtmak dışında, diğer geliştiriciler ile arkadaş olmak için arkadaşlık sistemi yer alıyor. Bu sistem tamamen sosyal ağ gibi düşünebiliriz. Geliştiriciler isterse oyuncular ile de direktman konuşabilir ve ya grup bile kurup kaynaşma gibi güzel özellikler yer almaktadır.Bunun dışında geliştiriciler oyunu güncellediği zaman oyununu öne çıkartabilecektir ve asla bunun için para istemeyeceğiz.

Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

https://eleven.rijitsu.com

 

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Close