Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

 

Evimi Tasarla projesi, Pozitif Mimarlık inş. San. Tic. Ltd. Şti ortakları Yüksek Mimar Banu Hatipoğlu ve İnşaat Yüksek Mühendisi Ebru Tamer ’in 20 yılı aşkın tecrübeleriyle Türkiye’nin ilk online iç mimarlık ve ev dekorasyonu sitesi olarak hayata geçirilmiş olup 2017 yılından bu yana genç ve dinamik mimar ekibiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

Temel hedef evini profesyonel ekibe emanet etmek isteyen herkesin iç mimarlık hizmetine hızlı, pratik, kendi belirledikleri bütçede ve uygun maliyetle erişebilmesini sağlamaktır.

 

Tercih edilen tasarım paketi doğrultusunda pek çok parametreyle mekana özel kurgulanmış yerleşim planı, ürün listeleri ve mimari görselleştirmeler hizmet alıcısına teslim edilir.

Sistem nasıl çalışır?

Kullanıcıya olabildiğince kolaylık sağlaması hedeflenen sitede sipariş verebilmek için öncelik üye olmak. Üyelikten hemen sonra yenilemek istenilen mekana göre tasarım paketleri arasından seçim yapılır, mekanın tasarım ekibine doğru şekilde aktarılması için farklı açılardan fotoğraf çekilir, basit bir krokiyle ölçülendirilir, form doldurulur ve sipariş tamamlanır.

Sitede yer alan ve çok sayıda görselle desteklenen stil galerisi de, tasarım ekibinin kullanıcıları daha iyi tanıması ve istenileni tanımlayabilmesi için altlık oluşturur.

 

Tasarım Paketleri

Hepsi Bir Arada Paketi: Mekanını yeniden yaratmak isteyenlere yönelik bu pakette mekana uygun yerleşim kurgusunun ardından uygun ölçülerde mobilyalar seçilir, aksesuarlar tamamlanır 2D ve 3D çalışmalar kullanıcıya kargolanır.

 

Tazelenme Paketi: Mevcut mobilyaların korunarak bu ürünlere uyumlu aksesuar, duvar boyası ve ev tekstili önerileri projelendirilerek dijital yolla kullanıcıya teslim edilir.

 

Duvar Tasarımı Paketi: Seçilen bir mekandaki tek bir duvar üzerinden yürütülen tasarımları içerir. Tv duvarı, yatak başı duvarı, kitaplık duvarı vb. Projeye dair çalışmalar kullanıcıya dijital yolla teslim edilir.

 

Tasarım paketleri haricinde tasarıma dair merak edilenlerin sorulduğu ‘ücretsiz tavsiye köşesi’ de kullanıcıların profesyonel destek alabileceği soru-cevap köşesini oluşturmaktadır.

 

Siteyi Ziyaret Edin >>>

 

One Reply to “Online ev tasarım portalı Evimi Tasarla ile evinizi online tasarlayın.”

  • ea
    ea

    Harika bir site ben bunları arayacağım. Benim ev karman çorman eşya ve düzeni var.

Comments are closed.