Kimdir?

Müslüm ASLANTÜRK Kimdir?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Son dönemlerde sosyal medyada SEO konusunda yaptığı canlı yayınlar ile gündeme gelen ve bu çalışması ile gönüllerde taht kuran Müslüm ASLANTÜRK Kimdir?

Antalya ve Malatya ilinde bulunan ofisleri ile 2002 yılından bu güne Google Arama motoru optimizasyonu hizmeti sunmaktadır. Kurumsal olarak SEO Şefi firması ile hizmet vermektedir. Bu güne kadar bir çok projede başarılı işlere imza atmıştır. Bunlardan en önemlisi ise yerli arama motoru projesi cokya.com ‘dur. İleri düzey SEO Teknikleri ile 2008 yılından itibaren SEO kursları vermektedir. SEO Şefi firması ile 8 yılı aşkın süredir kurumsal firmalara SEO Desteği vermektedir. En güncel teknikler ile SEO Çalışmaları yapmakta ve bilgilerini saklamak yerine paylaşmaktadır.

Müslüm ASLANTÜRK bir süre Google Top Contributor görevi yapmıştır.

Yaptığı diğer işler arasında; SEO DanışmanlığıSEO OptimizasyonuManuel İşlemlerAdwords DanışmanlığıSosyal Medya Optimizasyonu, İleri Düzey WordPress Özel Yazılım Geliştirme dalları bulunmaktadır.

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

İlginizi Çekebilir

Close
Close