Mehmet KÖMÜRCÜ Kimdir?

Kimdir?
[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Mehmet KÖMÜRCÜ Kimdir?

İlkokul ve ortaokulu gaziantepte tamamladıktan sonra gaziantep kolej vakfı fen lisesini bitirdim. Sonra istanbul teknik üniversitesini kazanarak endüstri mühendisliği eğitimini aldım. Eş zamanlı olarak Üniversite zamanımın 2 yılını amerikada Southern Illinois University‘de de endüstri mühendisliği alarak her iki üniversiteden de endüstri mühendisliği diplomaları aldım.

Babam mehmet kömürcü nün kurduğu gaziantepin ilk toptan gıdacısı olan ve o dönem gaziantep ve hatayda unilever distribütörü olarak faaliyet gösteren MNK (Mehmet Necla Kömürcü) gıda da işe başladım.

İş hayatına başladıktan sonra ilk önce kahramanmaraş bölge distribütörlüğünü alarak ordaki firmayı kurup  daha sonra istanbulda hizmet veren unilever distribütörlüğünü ve Unilever Türkiye e-ticaret distribütörlüklerini kurarak başarılı birer distribütör haline getirdik.

Farklı bir alana girerek enerji sektörüde tarsusta kurduğumuz güneş enerji santralini hayata geçirip üretime aldık. Son olarakta hayatımın projesi olarak nitelendirebileceğim ve benim için çok önemli olan dogalavm.com u mons internet hizmetleri şirketi çatısı altında hayata geçirdik.