Tanıtım Yazıları

Lojistiğin geleceği lojistikçilerin sesinde

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Haberler

Firmaların sektör başarılarını, yakındıkları noktaları, kazandıkları müşterileri türkiyede ve dünyada lojistik sektör hakkında neler olup bittiği konusunda haberlerin paylaşıldığı dijital haber portalı lojistikçilerin sesi

Makaleler

Sektörde eğitim veren ve sektör bilgi birikimi olan çalışanlarımızdan sektör ile ilgili yazmış olduğu makaleler ile gündemi yakından takip etmemize olanak sağlıyor

Röportajlar

Sektördeki bir çok firmanın tanıtılması ve abonelerimize bilgi aktarımı için röportajlar yapıyoruz. Röportaj konularımız gıda taşımacılığı, soğuk hava depoları, rampa kapı sistemleri, karayolu, demiryolu, denizyolu, lojistik bilgi sistemleri gibi çeşitli konularda olabiliyor.

Etkinlikler

Sektör etkinlikleri ve üniversite etkinlikleri olarak 2’ye ayırıyoruz. Sektör çalışanları ile birlikte vakit geçirmek, eğlenmek ve tanışmak adına Loder derneğinin de desteği ile bowling, satranç gibi etkinlikler düzenliyoruz.

Üniversite öğrencileri için istanbuldaki üniversitelerin lojistik klup başkanları ile çeşitli firmaları gezip öğrencilerin işleyiş şekillerini görmesini sağlıyoruz.

İş İlanları

Sektör çalışanlarına ve sektöre adım atmak isteyen tüm insanlara iş ilanları başlığımız altında fırsat sunuyoruz.

Eğitim

Üniversitelerin lojistik bölümü duyuruları, hocaların ya da sektör çalışanlarının makaleleri ve kitapları aynı zamanda sektör içi eğitimlerimizin bulunduğu bölümümüzle birlikte sizlere  eğitim alanında her türlü konuda hizmet vermekteyiz.

Tags

Hamza EROL

Almina Web Tasarım Hizmetleri info@alminatasarim.com

İlgili Makaleler

Close