[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İzmir’de işler değişiyor, iş dünyası hızla gelişiyor. Plaza Cubes ofisleri sizi İzmir’in yeni kent merkezinde bekliyor. Büyük şehirlerde prestijli plazaları tercih eden Plaza Cubes İzmir’de de körfezin tam kalbinde, Bayraklı’da yükselen Mistral İzmir’de hizmet veriyor.

Farklı kurumsal ihtiyaçlara uygun tasarlanan Plaza Cubes iş alışkanlıklarını kökten değiştiriyor. Hazır ofis, sanal ofis ve sabit masa seçenekleriyle farklı büyüklüklerdeki işletmelere ev sahipliği yapıyor.

Mistral İzmir’in merkezi konumu sayesinde işiniz sürekli kentin merkezinde olacak. Altınyol, Anadolu Caddesi, Ozan Abay Caddesi ve Ankara Caddesi artık işinize yürüme mesafesinde. Ayrıca Adnan Menderes Havalimanı 20 km, Bayraklı Vapur İskelesi de 5 km uzağınızda.

Hazır Ofis seçeneğinde ofis mobilyaları ve yönetici asistanınız hazır olacak. Üstelik aidat, elektrik, ısıtma, soğutma gibi tüm ofis harcamalarıyla da Plaza Cubes ekibi ilgilenecek. Size sadece işinize odaklanmak kalacak.

Sanal Ofis ile sabit bir iş adresiniz olacak, kargolarınız karşılanacak ve ihtiyaç duyduğunuzda toplantı odaları siz ve müşterileriniz için hazır olacak.

Sabit Masa seçeneği ise size konforlu ve özel kilitli bir masa-ofis sunacak, ofis masrafları artık kafanızı kurcalamayacak. Ayrıca kilitli dolap ve lounge alanı da profesyonel çalışma ortamınızı zenginleştirecek. Plaza Cubes’ta konsantrasyonunuz da rahatınız da artacak.

Hangi ofis seçeneğini seçerseniz seçin Toplantı Odaları istediğiniz zaman hizmetinizde olacak. Önceden bildirdiğiniz tarih ve saatlerde müşterilerinizle verimli toplantılar yapabileceksiniz.

Plaza Cubes Mistral İzmir ofislerinde sadece iş yok, sosyal ve kurumsal etkinlikler de var. Her ay dolu dolu bir program sizi bekliyor.

1800 müşterimiz yanılmıyor, Plaza Cubes tam 14 yıldır çalışma ortamlarına inovatif çözümler sunuyor.

Bu ofis konforu şimdi de İzmir’e geliyor.

Siteyi ziyaret edin: plazacubes.com