Tanıtım Yazıları

Kombinlerine Armalin Tuniklerle Renk Kat!

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Son dönemlerde tesettür kıyafetleri oldukça revaçta. Artık tesettürlü kadınlarda rahat kıyafetler tercih ediyor. Etek kültürünün yerini pantolon kültürü aldı. Rengârenk ve çeşitli modelleri bulunan pantolonları ise tunikler ile kombin ediyorlar. Böylelikle hem tesettüre uygun bir kıyafet giymiş hem de rahat hareket edebilir bir kombin elde edilmiş oluyor. Her kadına özel tasarlanan tunikler giyildiğinde üzerinizde şık durduğu için yüzünüzde de tebessüm oluşturarak sizi mutlu etmeyi başarıyor.

Peki, mutlu hissetmenize sebep olan tunik kombinleri nasıl olmalıdır?

Tuniklerimizi tercih ederken öncelikle nerede kullanacağımızı düşünmeliyiz. Çünkü her ortamda aynı model tunikler tercih edemeyiz. Bu yüzden bu iki soruyu kendimize mutlaka sormalıyız.
Bir davete giderken mi?
Gün içerisinde kullanmak için mi?
Kararımız gün içerisinde kullanmaksa eğer kot pantolonlarla kullanılabilecek sade, baskı desenli gibi tunikler tercih edebiliriz. Günlük kullanımlarda özellikle üzerinde baskı olan penye tunikler kot pantolon ya da rahat kesim pantolonlarla oldukça güzel durmaktadır. Penye sevmiyorum, gömlekler tam benlik! Diyorsanız tek renk koton gömlekleri de günlük kullanımlar için tercih edebilirsiniz.

Ben klasik severim, diyenlerdenseniz kumaş pantolonlarınızın üzerini rengârenk ve çeşitli modellerde olan tunikler süslemelidir. Daha çok şifon ve ipek kumaşlar ile tasarlanan tunikler hem özel günlerinizi süsleyecek hem de şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacak. İspanyol ya da balon kol tunikler bu sezon biraz daha fazla tercih edilmektedir. Tabi çiçek baskılı tunikleri de unutmamalıyız. Her renk pantolonla kombin edilebilen çiçek desenli tunikler modası geçmeyen modeller arasındadır. Hem spor hem de klasik bir şekilde kolaylıkla kombin edilebilir.

Armalin Tunikler sadece görünüm olarak değil boyut olarak da oldukça fazla önem taşır. Mesela boyu diz altında, diz hizasında ve diz altında olan tunikler mevcuttur. Siz kendiniz için aradığınız tuniğin sadece model ve bedenine değil, boyuna da bakarak almalısınız. Çünkü istediğiniz uzunlukta olmayan tunikler sizlerin beğenisini kazanmaz. Yine tuniklerinizi alırken kol ve göğüs ölçülerinizi iyi bilmelisiniz. Tunikler model ve kalıba göre de değişiklik göstermektedir.

 En iyi tunik, size en yakışan tuniktir.

Siteyi ziyaret edin > armalin.com

 

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close