Karakaya Tente

Tanıtım Yazıları
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Güneş ve yağmur gibi hava koşullarının olumsuz etkilerinden korunmak için vazgeçilmez ürün olan tenteler, ihtiyaçlara göre farklı malzemelerden değişik teknik donanımlarda üretilmektedir. İstanbul’da faaliyet gösteren Karakaya tente firmamızdan, kendi ihtiyacınız ve beklentilerinize uygun şekilde temin edeceğiniz ürünler, olumsuz hava koşullarından etkili şekilde korunmanızı sağlar. Özel bir sistemle ve üstün teknolojik özelliklerle üretimini gerçekleştirdiğimiz tentelerimiz, sadece tek mevsim değil, her mevsim kullanıma uygun kaliteli ürünlerdir. Dayanıklı malzemeden, profesyonel işçilikle üretildiği için, uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Güneş ışınlarına yüksek oranda dayanıklı olan ve su geçirmeyen özellikteki akrilik kumaştan üretilen tenteler, tüm alanlarda yaşam kalitesini ve konforunu arttırmaktadır.

Sektöründe, profesyonel olmaya yetecek kadardır hizmet veren Karakaya tenteci firmamız, kurulduğu günkü kalitesinden taviz vermeden yenilikleri yakından takip etmekte, kullanışlılık, modernlik ve ekonomik fiyat avantajını müşterilerine bir arada sunmaktadır. Dış mekanlarda zaman geçirmenin keyfini kesintiye uğramadan yaşamak isteyenler, dört mevsim pratik kullanıma sahip tentelerimizle, kaliteli hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilir. Tente sistemi seçimi, uygulamanın kullanılacağı alana göre seçilir. İşletme ya da bireysel konutlarda, ihtiyaçlara göre uygun donanımda seçim yapmak, kullanıcının faydasına olacaktır. Firmamız, talep halinde müşterisine, ihtiyacına göre hangi ürünün uygun olacağı konusunda de destek sağlamaktadır. Tente hizmetinde Karakaya tenteci başta dayanıklılık olmak üzere estetik ve konforlu kullanım açılarından kullanıcılara garanti vermektedir. İstanbul tente ihtiyacı için tüm ilçelerde, değişik mekanlara farklı konfor sağlamak için Karakaya Tenteci’den destek alınabilir. Pergola tente, körüklü tünel tente, karpuz tente, klasik tente, mafsallı tente ve teleskopik tente olmak üzere, farklı görünüm ve özellikteki tente modelleri, farklı ihtiyaçlar düşünülerek üretilen modellerdir. Bazıları balkonunda daha keyifli vakit geçirmek için tente ihtiyacı hisseder, bazıları ise bahçesine hem estetik görünüm kazandırmak hem de her mevsim bahçeli eve sahip olmanın ayrıcalığını yaşamak için tente yaptırmak ister. Ayrıca cafe-restaurant ve kır bahçesi gibi işletmelerde tente, en yaygın kullanılan üründür. Farklı modelleri bulunan tentelerin her modeli, farklı kullanım özelliğine sahiptir.

Hemen her tente modeli, istisnai durumlar hariç her alana uygulanabilmektedir. Sadece ölçülerinde değişiklik olur. Firmamıza, tente talebi sonrası işinde uzman çalışanlarımız verilen adrese giderek keşif yapar, müşterinin istediği tente modelinin mekâna kurulumunun uygun olup olmayacağını belirler. Gerekli ölçüler alındıktan sonra, üretim aşamasına geçilir. Paslanmaz iskelet ve her hava koşuluna karşı üstün dayanıklılık gösteren akrilik kumaştan, titiz bir üretim aşaması sonucu, müşteriye beklentilerinin kat kat fazlasını verecek tente modeli sunulur. Üstelik, beş yıl garanti farkıyla. Firmamız, ürün satışından sonra müşterisiyle ilişkisini kesmemekte, verdiği beş yıl garantiye ek olarak, ürünle ilgili ortaya çıkabilecek her sorunda müşterisine destek sağlamaktadır. Kaliteli bir tenteyle, mekanlarda yaşam konforunu arttıran tente modellerinin en son teknolojik gelişmelere göre üretilmesi, buna bağlı olarak da uzaktan kumanda ile çalışıyor olması da, tente kullanımının avantajlarını ikiye katlamaktadır. Kaliteli çalışma prensibi ile yüksek standartlarda üretilen tente modelleri, ölçü, renk ve tasarımı açısından geniş ürün seçeneğine sahip şekilde satışa sunulmaktadır. Yazın ferahlatıcı bir serinlik sağlayan, kışınsa, yağmur ve rüzgârın etkisinden koruyarak bahçe keyfini sonuna kadar yaşatan Karakaya tente ürünleri, yaşamı kolaylaştıracak ve keyiflendirecek alternatiflere sahiptir. Ürünlerin üretiminde kullanılan kaliteli malzeme ile mesleki açıdan yeterli bilgi ve deneyime sahip iş gücünün harmanlanmasıyla ortaya çıkan tenteler, müşterilerin ürünlerden en üst düzeyde verim almasını sağlamaktadır. Tente konusunda müşterilerin öncelikli beklentisi olan güvenilirlik açısından, profesyonel projelendirme ile, her ihtiyaca uygun üretim yapılmaktadır. Firmamızın uzmanlık alanlarından birisi olan tente üretimi için, sıradan hizmet veren her firmadan hizmet alınmamalıdır. Gerek yasal koşullara uygun hizmet veren kurumsal yapısı, gerek deneyimli personel ve beş yıl garanti avantajı, tente alışverişinin en kazançlı şekilde yapılmasını sağlıyor. Modern teknoloji ile klasik tekniklerin en iyi şekilde uygulandığı tente modelleri, müşterilerin kullanacağı alana göre istenilen ölçü ve renklerde üretilmektedir.

Değişik ve son teknoloji ürünleriyle sıradan tente anlayışına birçok yenilik ekleyerek sektöründe öncü olan Karakaya tenteci, İstanbul gibi büyük bir şehirde bile, tüm talepleri en kaliteli şekilde, üstelik, piyasaya göre de gayet uygun fiyatlarla karşılamaktadır.