Tartışma

İnternetten Satış Yapmak İstiyorum Ama Kargo Bulamıyorum

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İnternetten Satış Yapmak İstiyorsunuz ama kargo bulamıyorsunuz yada resmi olmadığınız için hiçbir kargo firması size sıcak bakmıyor mu?

İnternetten satış yapma, instagram – facebook gibi sosyal ağlardan satış yapmak uzaktan kolay gibi görünsede işin içine girdikten sonra bi hayli zorlaşıyor. Özellikle kargolama boyutu büyük sorun oluyor. 1 desi yada 1 dosya gönderimi 11 TL gibi rakamlara gönderiliyor. Hal böyle iken satış yapmak insanı çileden çıkarıyor.

Bu konuda çok fazla araştırma yaptım ve araştırmalarım sonucu sürat kargoya ait kredilikargo.com adında bir site buldum. Buranın en büyük avantajı ise kurumsal yada bireysel üyeliğinin olması ve bunu şube üzerinden değil online olarak 5 dk. da yapılabiliyor olması. Öncelikle üyelik tipinizi seçin ve kayıt olun. Daha sonrasında ise adı üzerinde kredili kargo yani önceden para yatırıyorsunuz ve yatırdığınız miktara göre indirim oranları oluyor.

Peki ne kadar yatırırsam ne öderim derseniz aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

Bu paketlerden birini seçin ve kredi kartınızdan ödeme geçtikten 1 saat sonra hesabınız onaylanacaktır. Tek şart ise ilk gönderiminizin size en yakın sürat kargo şubesine yapılması oluyor. Burada size kesilecek ilk fatura ile mağaza kodunuzu ve şifrenizi alabilirsiniz. Artık sizde bu indirimli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

kredilikargo.com

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Close