İnternetten Para Nasıl Kazanılır?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Kumbara Kutum
KAZANMAYA BAŞLAMAK İÇİN EN AZ  30,00 TL  YATIRIM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. RİSKSİZ BİR KAZANÇ SİSTEMİ SİZ DEĞERLİ ÜYELERİMİZİ BEKLİYOR. HAYATINIZI DEĞİŞTİRMEYE HAZIRSANIZ KAZANMAYA BAŞLAYIN. BUGÜN 30,00 TL NE KAYBETTİREBİLİR Kİ SİZLERE.  AMA KAZANMANIZA BİR FIRSAT OLABİLİR.UNUTMAYIN KAZANMANIN TEK YOLU İNANMAKTIR. BİZ İNANDIK VE BAŞARDIK.BUGÜN BİNLERCE ÜYEMİZ GÜNLÜK KAZANÇ SAĞLAMAKTA. SİZLERDE İNANIN VE KAZANMAK İÇİN KENDİNİZE BİR FIRSAT VERİN. ÖNEMLİ: YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPTIKÇA ŞİRKET YENİ ÜYELERİ SİZİN ALT ÜYENİZ OLARAK KAYIT EDER VE ONLAR YATIRIM YAPTIKÇA GÜNLÜK CİDDİ PARALAR KAZANMAYA BAŞLARSINIZ. BUDA YATIRIM YAPMIŞ OLDUĞUNUZ MİKTARI KISA SÜREDE ÇIKARMANIZI SAĞLAR.

KUMBARA KUTUMLA KAZANMAYA VAR MISINIZ ? ÖNCELİKLE HEP KAZANACAĞINIZ BİR SİSTEMDEN SÖZ EDİYORUZ. İKİ ÇEŞİT KAZANÇ SİSTEMİ VARDIR. 1.KAZANÇ SİSTEMİ ve 2.KAZANÇ SİSTEMİ DİYE İKİYE AYIRDIK.

1. KAZANÇ SİSTEMİ

NASIL KAZANIRIZ?

.ÖNCE ÜCRETSİZ ÜYE OLUN

.YATIRIM YAPMAK İÇİN BİR KUMBARA SEÇİN

.SEÇTİĞİNİZ KUMBARA MİKTARINI ŞİRKET HESABINA HAVALE EDİN.

.ŞİRKET HAVALENİZİ GÖRDÜKTEN SONRA HESABINIZA KUMBARANIZI AKTİFLER

.ARTIK KAR ORTAĞIMIZ OLDUNUZ VE BU YATIRIMINIZ  %1500 KATLANMIŞ OLARAK SİZE 6 AY SONRA GERİ DÖNECEKTİR. BU KESİN KAZANCINIZDIR.

100,00 TL KUMBARA ALDINIZ KARŞILIĞIN DA  1,500,00 TL ALACAKSINIZ, VE YA 100,00 TL’lik KUMBARA ALDINIZ 15,000,00 TL OLARAK HESABINIZA YATACAKTIR.

• ÜYE OLDUKTAN SONRA YATIRIM YAPMAK İÇİN KUMBARA SATIN AL KISMINDAN  EN AZ 30 TL  İLE YATIRIMA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

•TEK YAPMANIZ GEREKEN 100 TL KARŞILIĞIN DA 6 AYLIK SÜRE  İÇİN DE SADECE 1000 ADET TIKLAMA YAPMAK. 6 AY İÇİN DE 1000 ADET TIKLAMAYI DA YAPAMAM DİYENİNİZ ÇIKMAZ SANIRIM 1 HAFTA İÇİNDE DAHİ BİTECEK BİR TIKLAMA SAYISINDAN BAHSEDİYORUZ.YANİ TIKLAMA SAYISI KORKUTMAYACAK SAYIDADIR .  TIKLAMA AZ OLDUĞUNA GÖRE NE DURUYORUZ O ZAMAN YATIRIMA BAŞLAYIN.

•ŞİMDİ BEN GÜNLÜK DE KAZANÇ SAĞLAMAK İSTİYORUM DİYORSANIZ 2. KAZANÇ SİSTEMİNDEN DE FAYDALANABİLİRSİNİZ. YALNIZ EN AZ  30 TL YATIRIM YAPARSANIZ 2. KAZANÇ SİSTEMİNDEN  FAYDALANABİLİRSİNİZ. 2. KAZANÇ SİSTEMİ DİĞER BLOG da ANLATILMIŞTIR.

2. KAZANÇ SİSTEMİ

ŞİMDİ GELELİM 2. KAZANÇ SİSTEMİNE

2. KAZANÇ SİSTEMİ  1. KAZANÇ SİSTEMİNDEN BAĞIMSIZDIR ve ZORUNLU DEĞİLDİR.YANİ İSTERSENİZ REFERANS LİNKİNİZİ PAYLAŞMAYABİLİRSİNİZ. AMA BİZ SİZLERE REFERANS LİNKİNİZİ DE PAYLAŞMANIZI  TAVSİYE EDİYORUZ. NEDEN Mİ ? ÇÜNKÜ GÜNLÜK ÇOK CİDDİ RAKAMLAR KAZANABİLİRSİNİZ. ÖRNEĞİN;500,00 TL ve ÜZERİ KAZANABİLİRSİNİZ.
TABİ GÜNLÜK SICAK PARA  KAZANMAK İSTİYORUM DİYORSANIZ

TEK YAPMANIZ GEREKEN REFERANS LİNKİNİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞMAK BU KADAR BASİT.

.REFERANS LİNKİNİZİ PAYLAŞIP ALT ÜYE TOPLADIKTAN SONRA.

ALT ÜYELERİNİZİ BELLİ BİR ZAMAN SONRA KAZANÇLARINIZI YANİ BANKA DEKONTLARINIZI GÖSTEREK YATIRIM YAPMALARINI İSTEYEBİLİRSİNİZ. HER YATIRIM YAPTIKLARINDA % 10 HESABINIZA AYNI GÜN PARA YATACAKTIR.

BİR ÖRNEKLE REFERANS LİNKİNİZİ PAYLAŞMANIZIN NE KADAR AVANTAJLI OLDUĞUNU ANLATALIM.

.ÖRN;REFERANS LİNKİNİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZDAN PAYLAŞTINIZ VE HER GÜN  50   ALT ÜYE TOPLADINIZ BUNLARDAN   10’u   100,00 TL’lik     YATIRIM YAPTI 10 x 10,00 = 100,00 TL  BİR GÜNDE KAZANCINIZ  100,00 TL  OLDU.DAHA ÇOK UĞRAŞTINIZ VE REFERANS LİNKİNİZLE 1000 KİŞİNİN 100TL YATIRIM YAPMASINA ÖN AYAK OLDUNUZ. SİZİN KAZANCINIZ  1000 x 10,00 = 10,000,00 TL’   OLDU VE  AYNI GÜN PARANIZI ALIRSINIZ. BAKIN BURDA YAPMIŞ OLDUĞUNUZ  100,00 TL’lik   YATIRIMIN 10 KATINI BİR GÜNDE KAZANDINIZ. ÜSTELİK BU PARA HARİCİNDE 100,00  TL  KARŞILIĞINDA 6 AY SONRA  1,500,00TL’ de   YATIRIMINIZDAN PARA GELİCEK.BUNDAN DAHA GARANTİ OLAN BİR SİSTEM VARMI SİZCE. BİZCE YOK. RİSK OLMADIĞINI GÜNLÜK PARA YATIRDIĞIMIZ İÇİN KANITLIYORUZ. O HALDE NEDEN HALA DURUYORSUNUZ  EN AZ 30 TL  İLE BU SİSTEMDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

LİNK NEDİR ?

Kumbara kutum üyesi olan herkese özel olarak verilen linkdir. Bu referans linki ile üye olan her üyenin yapacağı yatırımlardan %4 oranında para kazanacaksınız.

ALT ÜYE SAYISI NEDİR ?

Kumbara kutum referans linkiniz ile üye olan kişilerin sayısıdır. Alt üyeleriniz ile ilgilenerek onları teşvik edin günlük kazançlar elde edin.

ALT ÜYE KAZANÇ NEDİR ?

KUMBARA KUTUM referans link ile üye olan her üyenin yapacağı yatırımlarından kazandığınız para miktarıdır. Alt üyelerinizi bir  Whatsapp  grubunda    buluşturun. Alt üyeleriniz birbiri ile sürekli iletişim halinde olur.

TOPLAM KAZANÇ NEDİR ?

Aldığınız kumbaralardan kazandığınız toplam kazanç miktarıdır.

Hamza EROL
E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.
İnternet sitesi https://www.ayrim.net
Yazı oluşturuldu 155

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön