Ekonomi

İnşaat ve emlak sektöründe özgün haber anlayışıyla Türkiye’nin en büyük emlak haber sitesi ile tanışın!

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Emlakhaberi.com özgün haber anlayışıyla Türkiye’nin büyük emlak haber Sitesi olarak yer alıyor.

 

2012 yılından buyana İnşaat ve Emlak sektörüne yön veren Emlakhaberi.com özgün haber anlayışıyla Türkiye’nin önemli emlak haberi sitesi olarak karşımıza çıkıyor. Emlakhaberi.com sadece emlak haberlerine yer vermiyor, farklı bülten olarak turizm, konut projeleri, sektör

el haberler, bölge analizi ve iç mimarlık dekorasyon gibi birçok alanda da okurlarına hizmet veriyor.

 

Kadir Özel öncülüğünde kurulan Emlakhaberi.com uzman kadrosuyla ihtiyaç sahiplerinin her konuda istek ve sorularına yanıt veriyor.

 

Türkiye’deki tüm konut projelerini çok yönlü inceleyen ve konut projelerindeki eksiklikleri görerek yatırımcısına önceden bilgi aktaran Emlakhaberi.com, diğer emlak sitelerinin satış odaklı ve kısa vadeli bakış açılarının aksine haber-pazarlama odaklı uzun vadeli bir bakış açısına sahiptir.

 

Farklı haber içerikleri ile okurlarına hizmet veren Emlakhaberi.com herkesin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kategorize edilerek her sektör hakkında detaylı bilgilendirmelere sunuyor.

 

‘’Kontrolsüz Güç Güç Değildir’’

 

Kontrolsüz güç güç değildir sloganı ile yola çıkan emlak sitesi, sektörün tüm firmaları ve emlakçılarla çözüm ortaklığı geliştirip sinerji oluşturarak hizmet yelpazesini genişletti.

 

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Gayrimenkul Yatırım Uzmanı Kadir Özel, ‘’geleceği bugünden görür sloganı ile yola çıktık, gayrimenkul sektöründeki 25 yıllık tecrübe ve birikimimizi sitemizde değerlendirdik ve sergiledik. Mevcut emlak sitelerindeki miyop bakış açısını, satıcı ve satış odaklı anlayış yerine alıcı ve haber-pazarlama odaklı bir anlayış tercih ettik. Kısa vadeli çözümler her zaman daha sonra problemler olarak karşımıza çıktı, ürettik.’’ dedi. Özel, bizim farkımız profesyonelliğimiz, birikim ve tecrübemiz farklı bakış açılarıyla bakarak dünyada ki dijital haber sitelerinden daha iyi bir konumda hizmet sunmak için kendimizi her gün yeniliyoruz. Geleceğin emlak sitesini dizayn ettik. İhtiyaçların neler olduğunu biliyoruz. Tam da bunu gerçekleştirdik sözleri ile tamamladı.

 

Türkiye’de son yıllarda daha da çok gelişen ve emlak dünyasını yakından görmek isteyen okurlarımız bir tıkla Emlakhaberi.com’a ulaşabilir. İstanbul başta olmak üzere bölge bölge Türkiye’deki tüm projeleri detaylı olarak gözler önüne seriyor. Uzman görüşleri ve röportajlarla destekleyen site, EmlakTv hizmeti ile de sizlere yakınına, yanınıza taşıyor.

 

 

 

Tags

Halil Kaya

Web Master

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close