Google

Google Adwords ‘te Kupon Kodu İle Kandırıldıysanız Çözümü Bulundu.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Sizi de Google Adwords ‘ten arıyoruz 250 TL hediye kuponu tanımlayacağız diyerek hesabınıza erişim isteği göndererek hesabınıza eklendiler ise öncelikle geçmiş olsun dileklerimizde bulunalım.

Google Adwords hiç bir zaman sizi arayarak kupon kodu tanımlamaz yada sizi siz aramadığınız sürece aramazlar. Sizi arayarak hesabınıza erişim isteği aldıktan hemen sonra size okuma izni vererek kart bilgilerinizi almaları ve saçma sapan reklam yükleyip eksi bakiyeye düşürmeleri gerçekleşebilir.

Bu karakter yoksunu kendini bilmezler genelde akşam üzeri yada cuma akşama doğu arıyorlar ki haftasonu çözüm bulamasınlar ve kendi işlerini rahat görsünler diye.

Aşağıdaki linkten formu doldurup gönderdiğiniz takdirde bu işlemi size yapanlar ile google hukuki anlamda işlem başlatacak ve google adwords hesabınızı askıya alacaktır.

Adwords hesabınızın askıya alınması sizin yararınıza olacaktır. Çünkü hesaba eklenenler kendi reklamlarını yayınlayarak sizi eksi bakiyeye düşürerek borçlandırıyorlar.

Bu tip olay ile karşılaşırsanız önce kredi kartınızı hesaptan kaldırın ve hemen bankayı arayarak kredi kartınızı iptal edin.

https://support.google.com/adwords/contact/thirdparty_complaint

Tekrar geçmiş olsun.

 

Erişim İsteği Gönderen Dolandırıcı Mail ve Telefonlar,

adwordssdesk2@gmail.com – +1 518-620-1428

adwords.reklam.tturrkeh2@gmail.com – +1 207 689 0698

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

İlginizi Çekebilir

Close
Close