[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Kozmetik ürünlerinin vazgeçilmez markalarından olan Lost, Storm ve Virgin markaları kullanıcılarına her geçen gün daha hoş kokulu ve daha kaliteli ürünler sunmak için yoğun bir çaba içerisinde. Uygun fiyat ve ürün alternatifleri sunmasıyla koku severlerin ilgi odağı olan YontStore, indirimli ürünleri ile de dikkat çekmektedir. Siteyi sıklıkla takip etmenizi öneririz.

Site içerisindeki kolay gezinme araçları ve ürün inceleme bilgileri sizlere çevrimiçi bir alışveriş fırsatı sunuyor. Üstelik üye olan kişiler beğendikleri ve almak istedikleri ürünlerin aşağısındaki fiyat alarmı butonuna basarak, gelen e-postalar aracılığıyla indirimlerden haberdar olabilirler. Böylelikle en uygun fiyata sevdikleri kokunun sahibi olabilirler.
Vitrindekiler, indirimdekiler, çok satanlar, yeni gelenler ve fırsatlar kategorilerinden güncel fiyat listesini ve moda kokuyu takip edebilirsiniz. Sitenin sağ tarafında bulunan canlı destek hattı ile dilediğiniz konuda soru sorabilir ve yardım alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli çevrimiçi alışveriş sitelerinde de YontStore ürünlerine denk gelebilir ve bu sitelerde en çok satan ürünlerimizi görebilirsiniz.

Ürünler hakkında parfüm ve deodorant kullanıcıları tarafından yapılan geri dönüş ve değerlendirme yorumları ile YontStore Kozmetik her yeni üründe kendi kalitesini arttırmaya devam etmektedir. Fiyat ve performans değerlendirmelerini göz ününde bulundurarak sizler de yeni kokuların keşfine çıkabilir ve bu keşiften memnun kalacağınız garantisini verebiliriz.
Kaliteli parfümün tarifi Lady Storm Edp ve Storm Edp ürünlerinde saklı. Şık kutu tasarımı içerisinde 100 ml’lik gözünüze hitap eden şişelerdeki eşsiz, kalıcı ve etkileyici kadın ve erkek parfümleri, etrafınızdaki kişileri hipnoz edecek kalıcılıkta. 200 ml’lik alüminyum içermeyen deodorant çeşitleriyle de ferahlığı anında hissedeceksiniz. Çantada taşınabilir boyutta olması cazip kılmaktadır.

 

Eşinize, dostunuza hediye arayışı içerisindeyseniz eğer YontStore ürünleri sizin yardımınıza koşacaktır. Hediye kategorilerinize alternatif oluşturacak koku seçenekleri sayesinde gönül rahatlığıyla ürün seçimi yapabilirsiniz. Üstelik alışveriş sonunda hediye çeki kullanarak fazladan indirimi kapabilirsiniz.
Detaylı ürün incelemeleri için en çok beğenilen ve en çok satılan ürünleri YontStore Kozmetik sitesinden inceleyebilirsiniz. 100 ml Storm Erkek Parfümleri ve Lady Storm Kadın parfümleri, 200 ml Lost Erkek Deodorant ve 200 ml Virgin Kadın Deodorant kategorilerindeki çeşitleri yazıların üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

YontStore Ürünleri Cilt Dostu Mudur?

Cilde sıkılan parfüm ve deodorantlar şişedeki gibi kokmayabilir. Hatta bazen cildinizde tahrişe sebep olabileceği gibi alerjik reaksiyonlara kadar önemli durumlara yol açabilmektedir. İçeriğinde alerjik maddeler bulunmayan Lost, Storm ve Virgin markaları bu konuda asla taviz vermemektedir. Bu markaları kullanan kişiler kalıcı kokusu ve cilt dostu olması nedeniyle müdavimi olmuş durumdadırlar.

Kalitesinden asla ödün vermeyen YontStore Kozmetik, her bir ürününü dermatolojik testlerden geçirerek satışa sunmaktadır. Parfüm ve deodorant kullanıcıları iyi bilir ki, koku ile ten uyumu olmadığı zaman istenilen koku elde edilmemektedir. Bu noktada bir şişe içeriğindeki alkol oranı da değer kazanıyor. Konsantrasyon yüzdesindeki alkol oranı zaten kaliteyi size açıkça göstermektedir.

Cilt dostu markalar içermesi nedeniyle parfüm ve deodorantta en çok satış yapan sitelerden biri haline gelen YontStore ürünleri, sadece cilt dostu olmakla kalmıyor. Parfüm ve deodorant çeşitleri tüm kumaş çeşitlerinde leke bırakmama özelliği taşımaktadır. Özellikle Virgin ve Lost deodorant çeşitleri, terleme anınızda kıyafetlerinizde oluşan sarı ve beyaz lekeleri de gidermektedir.

En güzel, etkili ve kalıcı kokuya sahip olma yarışındaki kadın ve erkeklerin bir numaralı tercihi Lost, Storm ve Virgin markalarıdır. YontStore’un en çok satan ve en beğenilen parfüm ve deodorant çeşitleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir