Çeyrek asrı geçen sektör tecrübesi, alanında en iyi ekip arkadaşları, 4000 metrekarelik kapalı alan, oto ekspertiz alanında en son model teknolojik cihazlar ile Talip Oto, Ataşehir Oto Ekspertiz ‘de lider firma olarak hizmetinizde.

Verdiğimiz hizmetin kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, edindiğimiz binlerce mutlu müşteri ile taçlanıyor. Talip Oto olarak, İstanbul trafiğinde yer alan yüz binlerce aracın bir köşesinde verdiği hizmet ve emek ile yer almaktan onurlu ve gururluyuz.

Oto ekspertiz hizmetinizin yanı sıra, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda kalitesiyle bilinen 3M ürünleri ile Car Care bünyesinde oto boya koruma hizmetimizde sizlerle.

Oto boya koruma hizmetimiz dâhilinde;

* Genel iç dış oto kuaförlük hizmeti,
* Seramik Kaplama hizmeti,
* Cam filmi hizmeti,
* Pasta cila hizmeti,

Talip Oto güvencesi ve uzman kalitesiyle sizlerle buluşuyor.
Üstelik oto boya koruma hizmetimiz, 26. Yılımız şerefine her uygulama için %26 indirim ile Talip Oto’da sizlerle. Bu hizmetlerin detayları ve paketlerin içeriği hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Oto Ekspertiz ‘in lider kuruluşu Talip Oto, 2. El oto alım-satım’ın vazgeçilmezi ekspertiz hizmeti sayesinde, hem kurumsal hem de bireysel müşterilere en ideal ve en ekonomik çözümleri sunmaya devam ediyor.

Alacağınız hizmet hakkında, detayları aşağıda bulabilirsiniz. Bu detaylar dışında, uzman ekibimizden gereken tüm test aşamaları için bilgi alabilirsiniz. Bu test ölçümleri, ülkemizde ve Dünya’da kabul gören kalite standartları çerçevesinde sizlere sunulmaktadır.

Oto Ekspertiz Hizmetimiz dahilinde;

* Otomobilin motor aksanı, kaporta, elektrik ve elektronik sistemi, fren ve güvenlik kitleri, sensör, kamera, genel motor performansı ekipmanları,  lastik, jant, egzoz ve tüm akla gelebilecek alanlarında detaylı bir gözlem ve son teknoloji standartlarına sahip cihazlar ile ölçümleri gerçekleştirilmektedir.
* Araç aksanları değişimleri ortaya çıkartılmaktadır.
* Orijinal ürünlerin sürtünme, aşınma, eskime payları ve performans oranları yüzdelik raporlar ile listelenir.
* Görsel raporlama sayesinde, araç bölümleri üzerinde müşterinin en net biçimde anlayabileceği dökümler yapılır.
* Hasar kaydı raporu ile, aracın sürüş süresi boyunca yaşadığı hafif / orta ve ağır hasarlı bildirimi yapılır. Her bölge için, ayrı ayrı detaylı raporlamalar oluşturulur ve müşteri ile paylaşılır.
* Çevre Bakanlığı’nın denetimlerine uygun egzoz emisyon ölçümleri uygulanır.
* Motor gücü, motor içi parça ve sistemlerin performans raporları detaylandırılır.
* Süspansiyon, araç dinamo ve gösterge testleri, merkezi beyin sistemi arızaları, fren ve yanlama, yol tutuş ve genel performans testleri ile aracın o anki halini en doğru biçimde raporlandırılır.

Bu raporlandırmaların, alıcı veya satıcı fark etmeksizin en doğru biçimde taraflara sunulması Ataşehir Oto Ekspertiz hizmeti olarak Talip Oto güvencesidir. Yılların verdiği deneyim, yüz binlerce mutlu araç sahibi ve bireysel & kurumsal binlerce müşterimizin bir bildiği olmalı.

Oto ekspertiz hizmetimiz, T1 – T2 paket hizmetler şeklinde sizlere sunularak; ihtiyacınız olan ölçümleri en ekonomik biçimde yaptırabilirsiniz. Bu sayede,  Ataşehir Oto Ekspertiz denilince akla gelen Talip Oto’nun en uygun hizmet seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Ataşehir Oto Ekspertiz hizmeti alanında, rakiplerine kıyasla edindiği senelerin tecrübesi ve uzman ekip çalışanları ile güler yüzlü müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ve ekonomik çözümleri ile Talip Oto farkını her alanda hissedebilirsiniz.

Sunulan hizmetlerin tamamında, yapılacak işlemlerin detayları müşterilerimiz ile paylaşılır. Bu sayede, sonradan yaşanacak acı sürprizlerle Talip Oto ‘da karşılamazsınız. 2. El oto ekspertiz, sektör içerisinde hem alıcı hem de satıcı için güvenilir bir hizmet kurumu olma açısından Talip Oto ‘nun her iki taraf için ilk akla gelen oto ekspertiz hizmeti firması olmaktan gurur duyuyoruz. Bize inanan, güvenen tüm müşterilerimize, sonsuz minnet ve teşekkürlerimiz ile.

Neden Ataşehir Oto Ekspertiz denilince Talip Oto?

 • Çeyrek asrı aşan sektör tecrübesi,
 • İşinde uzman ekip arkadaşları,
 • Son teknolojiye sahip ölçüm ve test cihazları,
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı,
 • Ekonomik çözümler,
 • Dürüst ve güvenilir bir sektör geçmişi,

Ve daha birçok sebep, Talip Oto’yu seçmeniz için yeterli. Verdiğimiz hizmetin, sunduğumuz kalitenin, hizmet öncesi ve sonrası müşteri desteğimiz ile oto ekspertiz alanında her zaman hizmetinizdeyiz.

Ülkeler, başlıca üretim ve hizmet alanlarını; kendi gelir grupları içerisinde göstererek; ticari potansiyelini yılsonu raporlarında kalem kalem yayınlarlar. Bunlardan en bilineni bugüne kadar; sanayi, hizmet, sağlık, otomotiv ve değerli madenler gibi kalemler olmuştur.

Fakat şimdiki zamanda artık yeni bir kalem var ki; hem dünya hem ülkemiz son sürat bir değişime canlı olarak tanıklık etmektedir. Bu yeni sektörün adı, tüm içeriği ile beraber E-Ticaret’tir.

Dünya’da bilinen global adıyla E-Commerce, ülkemizde ise E-Ticaret olarak adlandırılan bu sektör içerisinde, artık en büyüğünden en küçüğüne tüm işletmeler geleneksel ticaret potansiyellerini dijital dünyaya da taşıyabilmektedir.
Ülkemizde, 1998 senesi itibariyle başta büyük şirketlerin ileriye dönük yatırımı olarak hayatımıza giren bu sektörde, artık profesyonel hatta kişisel olarak faaliyet gösterilebilen bir dev sektör halini almıştır. Şuan; bilinen bir gerçek var ki, “Başarı Öyküsü” adı altında, televizyonlarda ve basılı medya da sıkça yayınlanan haberlerin temelinde, ticari faaliyetleri sayesinde Dünya’ya açılan girişimcilerin bu sektördeki başarıları ve iş tecrübeleri ile hepimizin içinde “Acaba bende yapabilir miyim?” diye bir soru işareti oluşturuyor kafalarımızda.

Elbette yapabilirsin. Hatta başından sonuna tüm prosedürüne hâkim olursan, taktiklerini uygularsan ve azmini hiçbir zaman kaybetmezsen, seninde adın bu “Başarı Öyküleri” hikâyelerinin kahramanlarından biri olarak geçecektir.

Bu dijital dünyaya adım atmadan evvel, bazı istatistikî bilgileri dikkatlice anlamak ve analiz etmek çok önemlidir. O yüzden, ülkemizde de son 10 senedir ticaret ve maliye raporlarında yer alan bu sektörün gücünü, şöyle kısaca bir anlatmakta fayda var :

Türkiye, şuan bilinen dev şirketlerin ilki 1998 senesinde gittigidiyor.com alan adıyla faaliyetlerine başladı.  Ondan sonra gelen hepsiburada.com ve n11.com gibi sitelerle,  elektronik mağazacılık faaliyetleriyle satıcı ve alıcıların buluştuğu daha etkileşimli e-ticaret platformları hayatımıza girdi.

1998‘den 2019 tarihine kadar yani aradan geçen 21 sene içerisinde; halen faaliyette olan – açılıp bir süre sonra faaliyetlerini durduran, büyüklü küçüklü 30.000’in üzerinde yıllık işlem hacmi 350.000 TL üzerinde olan e-ticaret girişimi olduğunu düşünülmektedir.

 

Pazarın uygun fiyatları AVM’nin zengin ürün yelpazesi liderbazar

 

 

Bu süre zarfı içerisinde, ticari kuruluşların himayesinde olan veya bireysel girişimler olarak sahneye çıkan e-ticaret sitelerinin 2018 senesi itibariyle ticaret hacimleri 60 milyar liralık bir hacme ulaştı.

Senelerdir, ülke ekonomisinin lokomotifi olarak görülen, başta inşaat, tarım, üretim ve hizmet, sanayi, otomotiv ve turizm sektörleri ( Şampiyonlar Ligi ) , arasında yer almayı sadece 20 sene gibi bir sürede başaran ve ticaret alt sektörü olarak hızla yükseliş gösteren e-ticaret’in ülkemizdeki gelişimi ise şu şekilde oldu :

2018 senesi itibariyle, ülkemizin e-ticaret sektöründeki büyüme hacmi %43 civarına ulaştı. Şuan itibariyle ana sektörlere oranla, ticaret ana kategorisindeki payı ise %5,5 civarlarında.
Son 10 yıl içerisinde, 20 milyondan – 50 milyona ulaşan internet kullanıcısı grafiğini önümüze koyarsak;  şuan ülke nüfusumuza oranla her 10 kişiden 7’si sene içerisinde 1 defa dahi olsa internet üzerinden ticari bir faaliyete girişmiş durumda. Bu alışveriş de dahil, alım-satım faaliyetlerinin tamamını kapsayan bir kitle oranıdır. Yani ülkemizde şuan her 10 kişiden 7’si internet üzerinden senede en az 1 defa alışveriş yapmaktadır. Muazzam bir oran!

Dünya’da neler oluyor?

Günümüzün en zengin insanı olan Jeff Bezos’un 1994 senesinde kendi girişimiyle hayata geçirdiği Amazon, Dünya tarihinin bilinen en eski e-ticaret platformudur.  1994 senesinden 2019 senesi sonuna kadar hızla gelişen ve birçok global girişiminde sahibi veya ortağı olan Amerikalı internet şirketleri, Çin ile beraber en büyük gelişimi gösteren kitle olarak dikkat çekiyor. Şuan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki e-ticaret potansiyelinin ise 3,5 Trilyon dolara ulaşması bekleniyor.
Hayal edebiliyor musunuz? Ülkemizin yıllık gayrisafi milli gelirinin henüz 1 trilyon dolara ulaşamadığını düşünürsek, her sene Amerikan merkezli e-ticaret girişimlerinde 3.5 Türkiye kadarlık bir ekonomik güç oluşturulmuş durumda.

Öyle ki, Dünya’da ilk marka değeri 1 trilyon doları geçen şirketlerin ana vatanı olan Amerika Birleşik Devletleri’nde, sadece e-ticaret alanında her yıl ( 2018 – 2019 arası ), Türkiye ekonomisinin 3.5 katı kadarlık bir hacim söz konusu.

Mobil ziyaret alışkanlıklarının günden güne artış gösterdiği bu günlerde, başta bankacılık sektörü olmak üzere; artık her türlü ticari faaliyetin internet ortamında mobil cihaz kullanımının da artışıyla bu rakamın 10 sene içerisinde, Dünya kıtalarındaki birçok ülkenin gayrisafi gelirlerinin üzerine çıkması bekleniyor. Birçok ülke derken, kıtalardan bahsediyoruz. Dikkat edin!

Peki, dünyada bu e-ticaret faaliyetlerinin hacmi nedir diye merak etmiyor musunuz?

Şuan dünyada faaliyet gösteren bütün e-ticaret platformlarını hesaba kattığımızda, 10 Trilyon dolarlık dev bir meblağ ile karşılaşıyoruz. Ve 1,6 milyar insanın bu etkileşim içerisinde olduğu tahmin ediliyor.

Önümüzdeki 10 yıl

Yukarıda bir bölümde bahsetmiştik, “ Mobil kullanıcılarında bu kitleye katılmalarıyla “ diye. Buradan şunu rahatlıkla çıkarabilirsiniz ki; 10 yıl sonunda yukarıda bahsedilen hacimlerin tamamı sadece “ mobil cihazlar “ üzerinden gerçekleştirilecek. 81 milyonluk Türkiye Cumhuriyeti’nde şuan internete bağlı 51 milyon üzerinde mobil cihaz olduğunu düşünürseniz ( Günümüz rakamları ile ), 10 yıl içerisinde nüfusumuzun da gelişmesi ihtimali ile doğru orantılı olarak, mobil cihazlardan internet erişimi yapmayacak %2-3 gibi bir oran ön görülüyor. Dünya’da ise bu oranın 1,6 milyar ticari faaliyete ulaşan insan kitlesinden, 3-3,5 milyarlık bir kitleye ulaşması bekleniyor. 10 Trilyon dolarlık işlem hacminin ise, tamamen mobil cihazlar üzerinden yapılacağını düşündüğümüzde,  dijital ortamdaki ticari faaliyetlerin 20-30 trilyon dolar bandında gerçekleşeceğini rahatlıkla belirtebiliriz.

 

Her yıl e-ticaret hacminin artması ile dünyada, sadece 1 yılda 2 Amerika Birleşik Devletleri ekonomisi büyüklüğünde bir grafik yakalanacak. Ülkemizin bu pastadan mümkün olduğunca en büyük pasta payını alması da, çağın gelişimine ayak uyduran şirketlerin ve genç girişimcilerin çabaları ile mümkün görünüyor.

 

Sizde vakit kaybetmeden yerinizi alın, büyümeye şahit olun – payınızı alın!

Ürünlerin daha çabuk ulaşılabilir olmasını, hizmetin daha hızlı gerçekleşmesini, fiyatların piyasaya nazaran daha avantajlı olmasının bu büyük sektörün, zaman kaybedilmeden içerisinde yer alınmasına dair en büyük delilidir. Zira artık geleneksel ticaret anlayışının ilkeleri üzerine kurulan e-ticaret dünyası, geleneksel ticaretin tahtını kısa sürede ele geçirecek gibi görünüyor.

Başta ürün tedarikleri konusunda küresel tedarik zincirlerinin araştırılması, platformların en yüksek faydayı sağlayacak şekilde ve titizlikle kullanılması, çeşitli ve kaliteli ürün = uygun fiyata satış denklemine dahil olarak müşterilerle buluşturulması, her girişimcinin bu sektörde başarılı bir ivme yakalaması için yeterli özelliklerdir. Bu işin uzmanları, kurumsal veya kişisel portföylerini daha çok geliştirmekte, bu işe merak saran ve azmiyle geleceğe yatırım yapmak isteyen girişimciler ve şirket için rehber olmaya hazır.

En doğru kararları verin, en doğru zamanları bekleyin. Alt yapınızdan, ürün tedarik zincirinize – lojistik ve ulaştırma ağınızdan – müşteri hizmetlerinize kadar birçok alanda eksiklerinizi tamamladıktan sonra, işinin ehli kişiler ile yola çıkmak için hazırsınız. Bu yolda başarı, inanlarındır!

Başarılar.

 

Yetita Türkçe Dizin Sitesi  – Mini Arama Motoru

Yetita Dizin Nedir?

Web sitelerinin kullanıcılar tarafından eklendiği, yöneticilerin kontrollerinden sonra onaylandığı ve arama algoritmasının bulunduğu tamamen özgün bir web dizinidir.

Türk yazılımcıların geliştirdiği, tüm cihazlara uyum sağlayan özel bir tasarıma sahip olan ve kullanıcıların sitesi ekleyerek ayrıca reklam verebildikleri bir platformdur.

Yazılımı, tasarımı ve kurgusu tamamen özgündür ve kendi datasını sağlayarak her gün bu datayı büyütmektedir.

Yetita, web sitelerin arama sonuçlarına hızlı ve en alakalı cevapları veren bir dizin sitesidir.

Dizin ise web sitelerinin kategorisine göre listelendiği ve anasayfalarının eklendiği mini bir arama motorudur.”

Yetita Türkçe Dizin sitesi, arama motoru ve dizin mantığının harmanlandığı bir projedir. Özellikle seo ile ilgilenenler için ve sitesinin bazı anahtar kelimelerde yükselmesini isteyenler için eşsiz bir fırsat oluşturmaktadır. Otoriter bir yapıya sahip olduğu için web sitenizi ekledikten sonra sitenizin yavaşça anahtar kelimede yükseldiğini görebilirsiniz. Ayrıca Yetita.com ‘dan Do-Follow link çıkışı satın alabilirsiniz.

Do-follow link çıkışı nedir?

Dofollow link, bir web sitesinden diğer bir web sitesine link verirken “ben bu sitenin içeriğine güveniyorum, aynı zamanda kefilim” demenin bir başka yoludur. Dofollow verilen linkler, bir bakıma arama motorlarının o linki takip etmesini, içeriğini endekslemesini öneren linklerdir.

Arama motoru ve dizin arasındaki fark nedir?

Arama motoru bir web sitesinin tüm sonuçlarını alarak size en iyi sonucu sağlamaktadır.

Dizin ise web sitelerinin anasayfa linklerini kullanıcıların girdiği ve yönetim kontrolünden sonra onaylandığı, arama sonuçlarının ise size sunulduğu bir tür mini arama motorudur. Yetita mini arama motoru ise hiçbir yerden APİ almayarak kendi datasını oluşturmaktadır.

Domain otoritesi yüksek ve blog sayfası ile kendisini besleyen, bu süreçte ise sadece eklenen siteleri gösteren Yetita, dizin sitelerinde bir ilki başararak yatırım aldı.

Sizde destek olmak ve bu platformda yer almak için sahip olduğunuz yada yönettiğiniz web sitelerini ekleyebilirsiniz.

Aşağıda video anlatımını izleyebilirsiniz.

Yetita’da Reklam Verin

Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Yetita’ da aradıkları anda sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın. 1 tık 15 kr. Olarak ücretlendirilir.

Yalnızca sonuçlar için ödeme yaparsınız.

Ziyaret yoksa ödeme de yok.

Yetita.com ‘a kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Başka bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

İstediğiniz tutarda bütçeyle başlayın.

Kendi bütçenizi kendiniz belirlersiniz. Dolayısıyla maliyetleriniz, reklamlarınızla ulaşmaya çalıştığınız hedeflere bağlı olarak değişir. Bazı işetmeler ayda on binlerce dolar harcarken bazıları birkaç yüz dolarlık yatırım yapmayı daha uygun bulur.

Reklam vermeden önce!

Reklam vermeden önce sitemize üye olunuz ve sitenizi ekleyiniz. Reklam ver ‘e basınız ve reklam kampanyanızı oluşturun. Ön ödemenizi gönderin ve ödeme bildirimi yapın. İşte hepsi bu kadar 🙂 Artık reklamlarınız yayında…

 

Reklam onayının işleyişi

Bir reklam veya uzantı oluşturduğunuzda ya da düzenlediğinizde, inceleme süreci otomatik olarak başlar. Başlık, açıklama, anahtar kelimeler ve hedef kategori reklamınızdaki tüm içerikler incelenir. Bu süreç boyunca reklam, “İnceleniyor” durumunda görünür.

İnceleme süreci olumlu sonuçlanırsa, reklamınız “Onaylandı” durumuna geçer ve ödeme alındıktan sonra yayınlanmaya başlar. İnceleme sonucunda reklamınızın bir politikayı ihlal ettiği belirlenirse, durumu “Onaylanmadı” olarak değişir ve bu durumda, hiçbir yerde yayınlanmaz.

Ne tür reklam verebilirsiniz.

Sitemizde ne tür reklam verebilirsiniz.

 • Belirlediğiniz anahtar kelimeye göre ilk dört ve sağ kısımda reklamlarınız yayınlanır.
 • Do follow link çıkışı satın alabilirsiniz. (info@yetita.com ‘a mail gönderiniz.)

 

HEMEN BAŞLAYIN

Uzun zamandır çalışmalarına devam ettiğimiz Yetita Yerli Dizin projemizin çalışmalarını tamamlamış bulunmaktayız.

Yetita, web sitelerin arama sonuçlarına hızlı ve en alakalı cevapları veren bir dizin sitesidir. En önemli özelliği ise arama sonuçlarında reklamlı olarak gösterim yapmasıdır.

Reklam çalışmalarında google’ye örn. “tabela” yazdığınızda üst sıralarda https://www.yetita.com/site-ara?kelime=tabela ekranını görür kullanıcılar ve tıkladıklarında yetita’nın tabela arama sonuç sayfasına gelir. Burada en üstte olan reklamı tıklar ve siteye gider. Bu reklam veren için maliyeti azaltacağından dolayı tercih edilebilir bir sistemdir.

Detaylı incelemek için https://www.yetita.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yetita Dizin Nedir?

Web sitelerinin kullanıcılar tarafından eklendiği, yöneticilerin kontrollerinden sonra onaylandığı ve arama algoritmasının bulunduğu tamamen özgün bir web dizinidir.

Türk yazılımcıların geliştirdiği, tüm cihazlara uyum sağlayan özel bir tasarıma sahip olan ve kullanıcıların sitesi ekleyerek ayrıca reklam verebildikleri bir platformdur.

Yazılımı, tasarımı ve kurgusu tamamen özgündür ve kendi datamızı sağlayarak her gün bu datayı büyütmekteyiz.

Sizde destek olmak ve bu platformda yer almak için sahip olduğunuz yada yönettiğiniz web sitelerini ekleyebilirsiniz.

 

Yetita Çok Bilmiş Dizin

Akılda Kalmaz Dizinde Kalır!

E-Posta: info@yetita.com

Tel: 0216 687 17 51

Web: www.yetita.com

Yetita Yerli Çok Bilmiş Dizin, Akılda kalmaz, dizinde kalır sloganıyla kendi algoritmasını geliştirme kararı almıştı.

6 kişilik bir ekip ile günlerdir çalışması süren Yetita, şimdilerde gelecek V1 güncellemesi için gün sayıyor.

Bu güncellemede neler olacak?

 • Responsive tasarım (tüm cihazlara uyumlu),
 • Reklam verme, reklam alma,
 • Yatırımcılara özel hisse payları (V2 güncellemesine hazırlanıyor)
 • Eklediğiniz siteleri kullanıcı panelinizde görebilirsiniz,
 • 3 sn. ‘de üyelik,
 • 1 dk. ‘da reklam verebilme
 • Do follow link çıkışı
 • Anahtar kelimelerde kalite puanınıza göre yükselme
 • Anahtar kelimenizde reklam verenseniz TBM yükselterek en üst sırada kalabilirsiniz,
 • Verdiğiniz reklam ve destek ücretlerinin %80 ‘i tekrar yetita.com ‘un reklamına harcanacaktır,
 • Geri bildirim gönderebilirsiniz,
 • Yetita Doodle (V2 güncellemesine hazırlanıyor)

Dizin sitesinin mantığı sadece eklenen sitelerin indexini tutmaktır. Dizin sitelerinin tamamı bir rehber yada sadece index tutmak için yapılmaktadır ve bundan bir adım öteye gitmemektedir.

Yetita ‘nın özelliliği ise, yazılımı 6 kişilik Türk cevherlerin yapması, herhangi bir siteden APİ almaması ve hiç bir siteden veri çekmemesidir. Kendine has bir arama algoritması vardır ve yatırıma her zaman açıktır.

Daha önce yapılan dizin, hit siteleri, yada rehber siteleri bir script üzerine devam etmişlerdir ve geliştirme süreci olmamıştır. Yetita ‘ya sürekli güncelleme yapılacağı için alınan feedbacklere göre yapılan revizeler alanında uzman kişilerce tartışılarak yapılır.

Yetita ‘ya sadece maddi destek vermenize gerek yoktur. Yetita ‘yı kullanarak, olmayan siteleri ekleyerek ve işyerinizin camına sticker yapıştırarakta destek verebilirsiniz.

Yetita yerli dizin arama sitemiz 2 yıldır dizin görevini üstlenmişti. Başkan Sn. Recep Tayyip Erdoğan ‘ın çağrısından sonra 2 yerli arama motoru projesi devreye alındı. Devreye alınan arama motorlarının datasını 2 yıldır ilk defa yetita.com sağlamıştır.

İsimlerini açıklamamız etik olmayacağı için şuan 2 arama motorunu açıklamayacağım.

Bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Bugüne kadar tüm yerli projelere destek verdik ve bundan sonrada elimizden geldiğince tüm yerli projelere destek vereceğiz.

Teşekkürler TÜRKİYE

Yetita Go Şehir ve Firma Rehberi Projemiz Sonunda Bitti

Yetita Go Nedir ve Ne İşe Yarar?
* Web siteniz var ise sayfanızı oluşturduğunuzda size backlink sağlar,

* Web siteniz yoksa sayfanızı oluşturabilirsiniz, tıpkı google mybusiness tarzı bir kontrol paneli ile sayfanızı yönetebilirsiniz.

* Google’ ye reklam vermek istiyorsunuz ama web siteniz olmadığı için reklam veremiyorsanız sayfanızı oluşturun ve talepte bulunun ilk 3 ay google adwords reklamlarından komisyon ödemeden faydalanın. Reklamlardan gereksiz çağrı almazsınız çünkü bizden filtreden geçer. Bu konuda bizi tercih edenler olumlu sonuçlar aldılar. Kim olduklarını soruyorsanız birkaç tanesini belirtelim. Duygu Demeti Anaokulu Atakent, Anadolu Çocuk Kulübü, Nortmen, Vodafone Ümraniye gibi birçok firma denedi ve olumlu sonuçlar aldılar. Sizde deneyin sonuçlarını birlikte görelim.

* İşletmenizi onaylı yapabilirsiniz. Ekli olan firmanız için onaylı talebinde bulunun ve sizinde mavi click özelliğiniz olsun.

Site içinde reklam vererek istediğiniz kelimelerde 1. sırada çıkabilir siniz.

1 yıl önce yayına başlayan Yetita Yerli Dizin Arama Sitesi Logo ve İmaj Tazeledi. Sevimli yeşil bir  gözlük ve kepli tarzı harika olmuş. Yeni yeni sloganı ise ” Çok Bilmiş Dizin ” bence sempatikte eklenmeliydi 🙂

YETİTA Nedir? sorusuna ise yanıtımız artık kolay. Gözlüklü, kepli yeşil sempatik bir canavar 🙂

Yetita yerli bir dizin arama sitesidir. Bu yılın 2. çevreğinde ise reklam verme ve reklam alma platformu hazırlayan firma şimdi test yayınında. Önümüzdeki ay herkese açık yayına başlayacaklar.

Başarılar dileriz YETİTA 🙂

Logo ve Reklam Çalışmaları;

Yetita Yerli Dizin Arama Sitemizde 1 günlük anasayfa reklamı kazanan kullanıcılar aşağıdaki gibidir. Özelden iletilmiştir. İlginizden dolayı teşekkür ederiz…

Details