Emin Dönmez, 1985 İstanbul doğumluyum, ilköğretim ve ortaöğretim İstanbul/ Şişli ilçesinde bitirdim. Aslen Erzincan doğumluyum. Liseyi avcılarda okudum, üniversite eğitimimi Uludağ Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdim, halen Eskişehir Anadolu Üniversitesinde açıktan eğitim alıyorum. 7 senedir evliyim ve bir çocuk babasıyım. İş hayatına tekstil firmasında başladım, firma spor malzemesi üretimi yapıyordu, ticaretin temel taşlarını orada öğrendim diyebilirim. 3 Sene orada çalıştıktan sonra askere gittim , orada tanıştığım bir arkadaşın İstanbul da yazılımcı olduğunu öğrendim. Bilgisayar üzerine bir çok program  ve web yazılım programlarını tanıdım. Görevim bittikten sonra kendim de merak sardığım ve giderek sevdiğim internet yazılım işlerine başladım. Kendim freelance olarak internet siteleri yapmaya başladım. 2006 senesinde babam ve ortağının kurmuş olduğu arşiv ve depolama raf sistemleri firmasında işe başladım. Burada ilk görevim internet sayfası reklam ve Google arama motoru optimizasyonu oldu.

Firmanın mevcut olan TEPERAF.COM sitesinde güncellemeler yaparak başladığım raf sistemleri maceramda daha sonra montaj ve kurulum, satış ve pazarlama gibi görevlerde bulundum. 2010 senesinde firmadan ayrılıp yurtdışına gittim Rusya ve Azerbaycan da raf firmalarında görevler aldım. Türkiye de kısa bir süre farklı raf firmalarında görev aldım daha sonra tekrardan geri döndüğüm kendi aile şirketimizde idari işler ve finans bölümüne geçtim. 2013 yılında okul arkadaşım Abdülkadir Akyüz ile Havalandırma, Isıtma ve soğutma üzerine bir firma kurduk. Kısa sürede firmamız kurumsal bir çok firmaya destek verir hale geldi.

Bünyemizde Hastaneler, Bankalar, oteller ve bir çok okul bulunmaktadır. 2015 senesinde Aile şirketimizin yönetimini alarak her iki firmamızı TEPETEKNİK SAN. TİC. Adı altında birleştirerek hizmet alanımızı genişleterek tüm Türkiye genelinde hizmet vermeye başladık. Bünyemize çalışan çok değerli ustalar sayesinde bugünlere gelebildik. Raf sistemleri alanında şuan İstanbul ikitelli bölgesinde üretim hizmeti yapmaktayız.

Havalandırma ve klima üretim, onarım, bakım yaptığımız atölyemiz de burada yer almaktadır. Merkez ofisimiz Beyoğlu – İstiklal de yer alıyor. Burada bulunma sebebi hem bize ulaşacak olanların hem de bizim insanlara buradan hızlıca ulaşabilir olmamız. Hizmet verdiğimiz alanda rekabet çok fazla bizim rakiplerimizden farklı olmamız gerektiğini düşündük ve ne yapacağımıza o zaman karar verdik ortağımla.Öncüsü olduğumuz sistem İstanbul içi ücretsiz keşif, ücretsiz arıza tespiti ve bunu daha da ileriye götürerek ücretsiz nakliye, ücretsiz kurulum gibi hizmet vermeye başladık. Tabi ki işin durumuna göre bunlarda farklılıklar gösterebiliyor.

Bizim için her iş değerlidir, her müşteri özeldir. İş ayrımı yapmadan müşteri ayrımı yapmadan her işe aynı heyecan aynı şevk ile bakıyoruz. Farklı projelerimiz farklı hizmetlerimiz her zaman oluyor ve olacaktır da, şuan hazırlık aşamasında olan bir kampanyamız var inşallah tamamen hazır olduğunda internet sayfamızdan ve reklamlarımızdan duyuracağız. Son olarak söylemek istediğim biz her yaptığımız işi önce kendimiz beğenmeliyiz, müşterilerimiz değerlidir onlar bizde hizmet satın alıyor almış olduğu hizmeti beğenecek, tavsiye edecek bir daha bize gelecek biz 16 yıldır bu piyasadayız bizimle çalışan her ekip arkadaşımıza bunu aşılamaya çalışıyoruz. Dürüst olun, işinizde doğru olun, her yaptığınız iş bizim firmamızın bir yansıması, sizler bizim yansımamızsınız.

Sizin Görüntünüz,Bizim Prestijimizdir.

 

Tepe raf sistemleri, 2003 yılında kurulan ve arşiv & depolama alanında raf sistem hizmeti veren bir raf firmasıdır.  2003 yılında kurulmasına rağmen firmanın kurucuları raf piyasasında 1995 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Uzmanlık alanı arşiv ve depolama raf sistemleri olan firmamızın şuan portföyünde bir çok kurumsal şirket, noterlikler, bankalar, mimarlık büroları ve kobi şirketleri bulunmaktadır. Kurulduğundan bu yana firma olarak amaç ‘Ekonomik fiyatlarla, kaliteli ürün sunmak’ olan firma sahipleri hedeflerinden ve kalitelerinden ödün vermeden yollarına devam ediyorlar. Firmamız raf işinde en doğru çözümü uzman sunmaktadır diyor. Firmamız öncelikli olarak müşterinin ne istediğini doğru tespit etmek, doğru keşif gerçekleştirerek doğru hedefe ulaşmaktayız diyor. İstanbul ilçelerine yıllardır ücretsiz olarak keşif ve projelendirme hizmeti sunmakta olan TEPE RAF SİSTEM bu alanda hedefini büyüterek zaman-zaman müşterilerine ücretsiz kurulum hizmetleri de sunmaktadır. Tabiki bu tarz sürprizler adından da anlaşıldığı gibi hangi gün ve hangi müşteriye sunulur bilinmiyor.  Firmamız bu hizmeti sadece çelik raf ve mini rack raf sistem için uygulamaktadır.  Diğer yapmış olduğumuz ürünlerden de bahsetmek gerekirse genel olarak arşiv ve depolama raf sistemleri sunuyoruz ve bunların kendi içlerinde isimleri vardır, aşağıda ki listede yazıldığı gibidir.

*Çelik raf sistemleri

Farklı bir çok alan için kullanımı uygundur.

*Metal raf sistemleri

Hafif depolama, evrak istifleme, klasör rafı olarak kullanılmaktadır.

*Arşiv raf sistemleri

Arşiv alanlarında kullanılmaktadır.

*Çelik raf depolama

Oto yedek parça depoları, ecza depoları ve tekstil depolarında kullanılmaktadır.

*Mini rack raf sistem

Her depolama alanları için ideal çözüm ortağıdır.

FİRMAMIZ SİZLERE ÜCRETSİZ KEŞİF VE PROJELENDİRME HİZMETLERİ SUNMAKTADIR

TEPE RAF SİSTEMLERİ | ASMALI MESCİT MAH ŞAHİN HAN NO 21 D:309

BEYOĞLU – İSTİKLAL / İSTANBUL 

www.teperaf.com

[email protected] 

0212 427 4 044