Tanıtım Yazıları

Eticarette Türkiye’nin Online Lider Bazarı Açıldı

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Türkiye, e-ticaret ile tanıştığından beri; alışveriş tecrübesi günden güne artarak devam etmekte.
Bu alışkanlık içerisinde, en çok ürün bolluğu, uygun fiyatı ve satış sonrası müşteri desteği ile müşterilerinin memnuniyetini üst seviyede tutanlar her zaman bir adım önde yer almıştır.

Liderbazar.com, 18 Mart 2019 tarihi ile beraber bu alandaki farkını müşterilerine göstermek için hizmete girmiştir. Birbirinden farklı kategorilerdeki, yüzlerce farklı ürün ile gündelik hayat içerisinde ihtiyacınız olan her üründe birinci önceliğiniz olacaktır.

Liderbazar.com için öncelik; ürün kategorilerindeki alternatifleri arttırarak müşterilerine en uygun fiyatlarla ürünlerini sunabilmek. Bu nedenle, pazar içi araştırmalarına aralıksız devam etmekte.

Ofis ve Kırtasiye kategorisinde; ofisleriniz için en ideal ürünler, okullar için alternatifi bol marka ürünler ile yayında. En değerlilerimiz arasında yer alan çocuk ve bebeklerimiz için Anne & Bebek kategorilerine mutlaka göz atmayı unutmayın.
Yine mutfaklarımız veya genel yaşam alanlarımızın vazgeçilmez ürünleri için Ev Gereçleri kategorisi yüzlerce ürünü ile hizmete sunulmuş.
Bakımına özen gösterenler için Kozmetik, sağlığına ve vücuduna özen gösterenlere Spor & Outdoor ürünlerde sitedeki yerini almış.

Ayrıca bu kategoriler dışında daha onlarca ana kategoride, yüzlerce alt kategoride birbirinden göz alıcı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri de sitede müşterileri için yerlerini almış.

www.liderbazar.com , kısa sürede hayatınızın vazgeçilmezleri arasında olacak.

Alışveriş keyfini, istediğiniz yerde istediğiniz zamanda çıkarabilesiniz diye, mobil uygulamasını telefonunuza indirebilir, sosyal medyadan tüm indirim ve kampanyalarından öncelikle haberdar olabilmek için Facebook ve İnstagram hesaplarını da takibe alabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünleri, anında kargo takip sayfasından “kargo takip numarası” ile takip edebilir, kargonuzdan her an haberdar olabilirsiniz.

Kısacası sizler için her zaman en ideal çözümler liderbazar.com ‘da. Hemen üyeliğinizi oluşturup, alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close