Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 4.3]

Focus Kapı; 2002 yılından bu yana otomatik garaj kapısı firması olarak hizmet vermektedir. Otomatik garaj kapıları üretim ve montaj hizmetlerini aynı anda sunan Focus Kapı müşteri memnuniyeti odaklı projelere imza atan başarılı bir firmadır. Firma bir çok iyi referans ve geniş ürün çeşitliliğine sahiptir.

Uzun yılların verdiği tecrübe ve mühendis olan şirket sahibinin engin tecrübesi; dürüst ve ahlâklı bir şirket vizyon ile birleştirerek her projede başarı ve kaliteyi elde etmişlerdir. Uzman ve özverili çalışanların da başarıda çok büyük katkıları bulunmaktadır. Focus Kapı otomatik garaj kapısı firması olarak önde gelen şirketlerden olsa da Otomatik kapı, Fotoselli kapı, Bahçe kapısı, Döner kapı, Yüksek hızlı pvc kapılar, Kepenk sistemleri, Pvc perde, Yükleme körüğü, Yükleme rampası ve Bariyer sistemleri olmak üzere geçiş sistemleri otomasyonları üzerine kaliteli hizmetler sunmaktadır.

İş yeri ya da yaşam alanlarınız için otomatik kapı ürünleriyle gündelik hayatınıza kalite ve kolaylık sağlayan Focus Kapı otomatik garaj kapıları firması olarak tüm Türkiye’ye hizmet vermek için uzun Ar-ge ve çalışma süreçlerini başarıyla yürütmektedir.

EN İYİ OTOMATİK GARAJ KAPILARI 

Dünya standartlarında ki güvenlik ve kalite düzeyiyle üretilen en iyi otomatik garaj kapıları tüm Türkiye’nin hizmetine sunulmaktadır. Focus Kapı en yeni gelişmeleri Ar-ge süreçlerine hızlıca dahil ederek modern, kaliteli ve güvenlik konusunda en iyi otomatik garaj kapısı ürün ve hizmetini amaçlanamkadır.

EN İYİ OTOMATİK GARAJ KAPISI MARKASI

Otomatik garaj kapısı denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan Focus Kapı; müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürünleriyle en iyi otomatik garaj kapısı markası desek yanlış olmaz. Yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti,kaliteli ve uzun ömürlü garaj kapısı ürünleriyle her daim müşterilerinin yanında duran çizgisiyle bunu çoktan haketmiş durumdadır.

EN İYİ OTOMATİK GARAJ KAPISI İMALATÇISI, ÜRETİCİSİ

Focus Kapı tüm projelerinde Ar-ge, tasarım, güvenlik ve kalite vizyonuyla üretim yapmaktadır. Bunları sağlarken de müşterilerine uygun fiyatlarla ürünlerini sunmak için çabalamaktadır. En iyi otomatik kapı üretici / imalatçısı olma yolunda hiçbir taviz vermemektedir.